Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34523453345434553456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Quaresmaaaa. Ulan muthis gol oluyordu be!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: interinkeladami

ABOUBAKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR

BOYNUMA DOLA ABOUBAKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR

• penaltııııııııııııııııııııııııııııı
  • ah beeee quaresmanın şutu
  • Yalnız adam Paul Walker'a benziyor defans

• golllllllllllllllllllllllllllll cenk
  • BEYLER HAZIR MIYIZ RENKLİLER AĞLAMAYA GELİYOR

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan cenk biraksana abou atsin adam hattrick yapardı belki

• Cenk gol kralı olacak böyle giderse

2.yarı q7 ve marcelo çıksa iyi olur sarı kart görmesinler özellikle q7 dikkatli olmalı
  • 2 oldu hemen 3'ü atıp dinlenme moduna geçmek lazım
  • Saldırın devam

• İlk yarı bitmeden 3 gelir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi top oynuyoruz.

• Atın üçü. Alın rölantiye. Averaj lazım saldır

• HELVASPOR 0-5 BEŞİKTAŞ

Çok açık çok net. Bu maçın yorumu falan olmaz. Maç önü maç sonu analizi hiç olmaz. Defans yapmayı bile beceremeyen pres nedir nasıl yapılır bilmeyen ikili mücadele kapasitesi çok düşük olan helva gibi dağılan bir takıma karşı başka bir skor beni tatmin etmez.

Ben başka bir şey konuşacağım esas. Yıllar içinde Türk futbolunda BEŞİKTAŞ hep operasyon yapılan bir takım olmuştur. Hiç tartışmasız. Quaresma üzerinden kıyametler kopartılıyor hem de ne kıyamet. Adamı nerdeyse ülkeden kovacaklar o derece. Şimdi bu olay bana nedense PASCAL NOUMA olayını hatırlattı . Yapılan yanlış bir hareketti amma linç edilecek kadar değil. SERDAR BİLGİLİ başkan çok beyefendi bir insandır ama tarihi bir hata yaptı oynanan oyunu göremedi Nouma'yı ve Beşiktaş'ı koruyamadı.
    Nouma'nın kulüple ilişiği kesildi.
    Sonra BEŞİKTAŞ eze eze şampiyon oldu.Fakat durdurulamayan bir takım var MEŞHUR METİN-ALİ -FEYYAZ gibi efsane bir takım var. Sergen,-Tümer-İlhan Mansız-Ahmet Dursun yıldızlar topluluğu. Müthş futbol ilk yarı yanlış hatırlamıyorsam 9 puan fark atmış lider bir BEŞİKTAŞ. Yine eze eze şampiyonluk geliyor derken. Uzaktan bir el düğmeye basıyor. Olay maç kırmızı kartların havada uçuştuğu olaylı maç. Beşiktaş'ın ipinin çekildiği SAMSUNSPOR maçı. 5 kırmızı art var hepsi de Beşiktaş'a. Bu da yetmiyor
    PASCAL'I bitiren Lobi bu kez de İLHAN MANSIZ 'I bitirmek için düğmeye basıyor ve sonunda maalesef. Bana göre büyük topçu ,büyük golcü ,usta ayak İLHAN MANSIZ büyük bir operasyonla Beşiktaş'tan Milli takımdan yani Türk futbolundan siliniyor. İşte böyle yakın tarihte benim hatırladığım acı ve üzücü olaylar bunlar ama sadece basit bir olay değil bunun adı OPERASYON.

Beşiktaş ne zaman baş kaldırsa bu tarz operasyonlara maruz kalmış ve bu operasyonlara karşı direnç gösterememiştir. Konuşulması gereken konu budur.
    Açık bir yönetememe, kriz anlarındaki beceriksizlikler yüzünden Beşiktaş çok ağır yaralar aldı, bedeller ödedi.Beşiktaş'ı saha dışı olaylara çekmek istiyorlar takımın ve yönetimin enerjisini buralara harcamasını istiyorlar. Böylece sahadan kopuk bir Beşiktaş'ı bitirmek daha kolay.Hep aynı taktik hep.Beşiktaş Taraftarı uyanık olun gelmeyin bu oyunlara

Ama artık ciddi ,duruşu belli, sağlam bir yönetim var Beşiktaş'ta. Bu yönetim öyle kolay kolay devre dışı bırakılacak yönetim değil bu takım da öyle kolay kolay harcanacak değil. Çok net .Beşiktaş bu sene açık ara ŞAMPİYONDUR. En kolay şampiyonluklardan biri geliyor sıkıntı yok. Buna kimse mani olamaz boşa uğraşmasınlar. Beşiktaş'la uğraşacaklarına kendi rezil takımlarını adam etsinler bence. Daha hayırlı olur.

Türkiyemizin gururu ,güzide kulübümüz Beşiktaşımıza Benfica maçında başarılar diliyorum.

Çeyrek Final Yolunda

Vurduğun gol olsun.
    Zafer seninle olsun BEŞİKTAŞ

• net gorememıstım basta ama net penaltı adamın kol havada
  • Q7 ikinci penaltıy yaptırdı bu sezon. Asist sayılsa keşke. Asist kralı olabilir çok rahat.

Cenk'in atması da iyi oldu. Zaten formsuz. Üstüne bir de moralsiz olursa işimiz yaş.

• %100 penaltı bu sefer renkli falan gelemez.

• 
Sayfa: önceki 34523453345434553456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.