Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31973198319932003201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önemli olan ruhtur biz bu ruhu hissediyoruz ne olursa olsun bu takım bu sene şampiyon olucak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wolfsburg 9 maçta 5 yenilgi ve sadece 1 galibiyet almış. Bu kadar başarıdan sonra Gomez çıldırmiyor mu acaba? Yoksa ben paramı alırım bana ne mi diyordur?

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Bize olunca gösteriyorlar hacı. Daha Antalya maçında 2. dakikada yedi Atiba sarıyı...

O pozisyonda sarı yediğine dua etsin. Boş yapma

• quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Wolfsburg 9 maçta 5 yenilgi ve sadece 1 galibiyet almış. Bu kadar başarıdan sonra Gomez çıldırmiyor mu acaba? Yoksa ben paramı alırım bana ne mi diyordur?

Kafasını vuracak duvar arıyordur CL oynayıp ligde yine kral olmak varken bu şehirde bu stadda oynamak varken kendini Wolswagen'de buldu birden
  • Atiba-Tolgay kaldı orta sahada şaka gibi kimse yok lan? niye böyle oldu geçen sene sıfır sakatlık oldu Tolgay hariç. Hibrit çimden midir nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Yok o sakat yok bittik biz. O şu bu. Geçiniz. İnanmayan gölge etmesin beyler.

anlamıyorlar ki sanki takım 5 haftadır kaybediyor heryerde havlu atmış gibi davranıyorlar bak bugun elestiren adamlar napoliye yenilmezsek trabzonu yenersek noelde sampiyonuz diye dolasıcaklar bir sezon son 4 haftada kaybetmişiz diğer sezon son 3 haftada sampiyon olmuşuz bizimkiler gitti sezon triplerine girmişler.

• Taliscanın bize katkısı gollerdi yani akan oyunda eksikliğini hissetmeyiz açıkçası onun oyunda olduğu dönemde resmen 10 kişi oynuyoruz.Atiba tolgay ozi orta ve cl de atiba inler tolgay orta sahası gayet yeterli olacaktır.Asıl sıkıntı onun atmayacağı golleri kim atacak.Aboubakar formunu yükseltti.Ama ş*nor bu maç yaptığı gibi(antalya maçında c*nk surat astığı için kulübede dün onla 90 dk oynadı.yine aynı şeyleri yapar büyük ihtimalle) yaparsa sıkıntı yaşarız

1.Aboubakar
    2.Ömer
    3.Altyapıdan forvet
    4. 4-6-0
    5.Cenk

Sıralama bu şekilde olmalı
  • takımdaki arkadaşlık bozulmasın yeter. başarının anahtarı arkadaşlıktır.
  • Ben Talisca'yı çok arayacağımız kanısındayım. Sonuçta Avrupa'da ve Ligde formundaydı önemli goller de attı.

Caner'in yokluğu aratmaz ama Talisca yoksa çok büyük sıkıntı olur. Geçen sezon Sosa'nın olmadığı maçlarda alınan neticeler ortada. Dua edelim de Atiba ve Tolgay'da sakatlanmasın! Adam kalmadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Wolfsburg 9 maçta 5 yenilgi ve sadece 1 galibiyet almış. Bu kadar başarıdan sonra Gomez çıldırmiyor mu acaba? Yoksa ben paramı alırım bana ne mi diyordur?

Parasına bakıyordur tabikide

• quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Ben Talisca'yı çok arayacağımız kanısındayım. Sonuçta Avrupa'da ve Ligde formundaydı önemli goller de attı.

Caner'in yokluğu aratmaz ama Talisca yoksa çok büyük sıkıntı olur. Geçen sezon Sosa'nın olmadığı maçlarda alınan neticeler ortada. Dua edelim de Atiba ve Tolgay'da sakatlanmasın! Adam kalmadı..

Tamam gol atıyor ama oyun olarak bence bilemiyorum belki ben çok fazla beklentim var.Keşke Sosa gitmeseydi diyorum. Özlüyorum Sosayı
  • şu anki Gomez bizde olsa.. abuobakar kadar iş yapmaz.. geçen seneki beşiktaş yok çünkü.

Abuobakar rakip defansı çok yoruyor gomez öyle değildi top gelirse atıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Ben Talisca'yı çok arayacağımız kanısındayım. Sonuçta Avrupa'da ve Ligde formundaydı önemli goller de attı.

Katılıyorum ben de buna. Adam aşırı skorer. Olmayacak frikik golleri attı ayrıca. Kafayla ayakla her şekil skor üretiyordu. Özellikle sıkışan maçlarda çok etkili oluyordu. Ben de görünce baya yıkıldım açıkçası.
  • Devre arası orta saha ve kanat oynayabilen oyuncu alınmalı yine döndük başa. Transfer sezonu tam aradığımız adam olmasada babel takımsız kalmıştı adam şimdi deportivoda, üstelik bizim sisteme kanat/forvet tipinede uyuyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 29 Ekim 2016; 20:45:46 >
  • Am@deus kullanıcısına yanıt
    Tore gelince rahatlayacagiz.

• orta saha ve kanata twentede kiralık oynayan yaw + celina düşünülebilir ama city bize yar eder mi bilinmez .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Tore gelince rahatlayacagiz.

Sanmıyorum şenol hoca maç sonu öyle bir düşüncemiz yok dedi.
  • 5 gole katkısı olan Gueye nin 85 te oyuna girmesi komedii :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar Tore nin WHU ile sezon sonuna kadar sozlesmesi var 1 bu adam 2 aydir sakatti 2 suan gokhan takimin en kotu oyunculari arasinda taraftar kufurlu beste yapti 3 bizim yonetimin bu transfere sicak baktigini gosteren hic bir aciklama yok 4

Bu yuzden kendinizi lutfen beklentiye sokmayin.

• Bu gs mi bize rakip olacak

Başakşehir fb bursa kasımpaşa. 3 puan mucize olur
  • 
Sayfa: önceki 31973198319932003201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.