Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31963197319831993200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beter olsunlar 7.5 milyona aldıkları oyuncuyu 1.5 milyon diye yalana ortak oldular. 16. sıra dahaiyi onlar için inşallah 18. Bitirirler ligi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Tempoyu kaldıramadı Beşiktaşlı oyuncular teker teker sakatlanıyorlar

Yani Allah aşkına birinin omzu çıkmış diğerinin ayağında kırık var tempoyla alakası ne bunun şimdi. Konuşuyorsunuz ama boş.
  • drkayzer kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_Kastamonu

Devre arasına kadar cl de kerim ligde ömer olsun.Kerim olcaydan kötü olamaz

Aras dedik o da gitti mecburen Kerim olacak artık
  • Ryad Boudebouz kullanıcısına yanıt
    bence beşiktaşın orta sahası(atiba özellikle) ve ileri ucun(cenk kacırsada) iyi olması,defansı iyi yapıyor..beşiktaş lig maclarında hep rakibi baskıya alan,top oynatmamaya calısan bi yapısı var..Bjkye 2 baskı kursan bence o dediğin uyum kaybolur,galatasaray 1 yarı baskı kurda 2 tane yediniz,napoli de öyle..adam gibi ileri cıkabilen baskı kurabilen takıma o defans dayanamaz,kaliteleri belli sonucta(büyük takımların oyuncuları değil) beckdir tosicdir canerdir,hele canerin defansif yönünü hic begenmıyorum..bu yorumu fener defi ile karsılastırmak icin yapmadım,kjaer son zamanlar baya hata yapıyor dogru.
  • Beşiktaş'ta en sevdiğim oyuncular

Quaresma 33 yaş 0 sakatlık
    Atiba 33 yaş 0 sakatlık
    Beck 29 yaş 0 sakatlık (7 senedir)
    Kerim 22 yaş 0 sakatlık (pek oynamıyor zaten ama her zaman elinin altında)
    Cenk 25 yaş 0 sakatlık
    Marcelo - Tosic ikilisi

Profesyonel ve azimli karakterler kolay sakatlanmıyor nasılsa.
  • Mesajii sil nazar deger

• quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Beşiktaş'ta en sevdiğim oyuncular

Atiba 33 yaş 0 sakatlık
    Cenk 25 yaş 0 sakatlık
    Marcelo - Tosic ikilisi

Bunun profesyonellik yada azimle bir ilgisi yokki insan yolda yürürken bile yanlış basma yada zemin sorunlarından sakatlanabilir
  • Bu oğuzhanın sakatlığı hakkında niye açıklama yapılmıyor. Haftalardır oynamayan bir adamın durumunun ne olduğunu bilmiyoruz. Bunun altındanda birşey çıkmaz umarım. Medyada hiç sorgulamıyor yav kardeşim nerede bu adam diye soran yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çürük Kemik

Bu oğuzhanın sakatlığı hakkında niye açıklama yapılmıyor. Haftalardır oynamayan bir adamın durumunun ne olduğunu bilmiyoruz. Bunun altındanda birşey çıkmaz umarım. Medyada hiç sorgulamıyor yav kardeşim nerede bu adam diye soran yok.

Takımla çalışmaya başlamış artık daha da sorun çıkmaz diye düşünüyorum

• Diğer sakatlıklar için şanssızlık, rakip oyuncuların kasaplığı ve hakemlerin buna göz yumması gibi türlü şeyler denilebilir de Caner'in sakatlığı resmen geliyorum demiş, kulübün açıklamasına bakılırsa resmen yanlışlar silsilesi var işin içinde, adamın zaten tendonunda sakatlığı var, tedavi için enjeksiyon da yapılmış, dinlenmesi gerekirken antremanlara, maçlara çıkmış oyuncu.Milli takım doktorlarından bize kadar bir sürü hata var açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Diğer sakatlıklar için şanssızlık, rakip oyuncuların kasaplığı ve hakemlerin buna göz yumması gibi türlü şeyler denilebilir de Caner'in sakatlığı resmen geliyorum demiş, kulübün açıklamasına bakılırsa resmen yanlışlar silsilesi var işin içinde, adamın zaten tendonunda sakatlığı var, tedavi için enjeksiyon da yapılmış, dinlenmesi gerekirken antremanlara, maçlara çıkmış oyuncu.Milli takım doktorlarından bize kadar bir sürü hata var açıkçası.

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

orta sahada rakiplerin bizi biçmesine izin veriyoruz. atiba zaten faul yapmayan bir oyuncu. tolgay yeteri kadar sert değil.

şu takıma melo gibi necip gibi savaşçı karakterli oyuncu lazım. hakemler zaten kart felan göstermiyor. en azından psikolojik olarak bastırmamız lazım. aynı sertlikle karşılık veremiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jefferson Starship -- 29 Ekim 2016; 18:58:36 >

• Beyler ben korkmaya basladim. inanin suan adam kalmadi. cenk sakat olsa uzulmem gecmis olsun der gecerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: llAkabell

bence beşiktaşın orta sahası(atiba özellikle) ve ileri ucun(cenk kacırsada) iyi olması,defansı iyi yapıyor..beşiktaş lig maclarında hep rakibi baskıya alan,top oynatmamaya calısan bi yapısı var..Bjkye 2 baskı kursan bence o dediğin uyum kaybolur,galatasaray 1 yarı baskı kurda 2 tane yediniz,napoli de öyle..adam gibi ileri cıkabilen baskı kurabilen takıma o defans dayanamaz,kaliteleri belli sonucta(büyük takımların oyuncuları değil) beckdir tosicdir canerdir,hele canerin defansif yönünü hic begenmıyorum..bu yorumu fener defi ile karsılastırmak icin yapmadım,kjaer son zamanlar baya hata yapıyor dogru.

Zaten bjk nin geçen seneden beri taktiği bu kapanıp defans yapabilen bir takım değiliz yediğimizden fazlasını atıyorduk geçen sene bu sene o fark var işte

• quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Beşiktaş'ta en sevdiğim oyuncular

Atiba 33 yaş 0 sakatlık
    Cenk 25 yaş 0 sakatlık
    Marcelo - Tosic ikilisi

bende eskiden necip hiç sakatlanmıyor demiştim ertesi gun tarak kemiği kırılmıştı nazar değdircen adamlara
  • Bize olunca gösteriyorlar hacı. Daha Antalya maçında 2. dakikada yedi Atiba sarıyı...
  • talisca'nin sakatligi ne kadar surecek bi bilgi var mi bu konuda ?

• 2.5-3 ay sakatlık süresi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saranghapanida -- 29 Ekim 2016; 19:31:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

talisca'nin sakatligi ne kadar surecek bi bilgi var mi bu konuda ?

3 ay diye açıkladılar .
  • Yok o sakat yok bittik biz. O şu bu. Geçiniz. İnanmayan gölge etmesin beyler.

• 
Sayfa: önceki 31963197319831993200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.