Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N doye falan alınmayacak,beklentiyi bu kadar yükseltip saçma sapan transfer yaparsa Fikret başkan çekeceği tepkinin farkında. Artı olarak stad açılıyor,oraya layık ve maçı izlettirecek bir adam alacaklar. Ntv spor bu yıl bize 20 tane adam getirdi,Beck geldikten sonra haberini yaptı. Bence daha ortada kesin bir şey yokken atıp tutmayın,Fikret Orman gibi bir adam parasını çöpe atmaz. Utanan siz olursunuz beyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resmen milletin maskarası olduk 3 aydır ilgileniyormuşuz güya hiç haber çıkmadı tam fener borsaya bildirdi adamı alacağımız haberleri çıktı gene rezil olduk 12 yaşında bebelere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

quote:

Orijinalden alıntı: besiktasincocugusermet

Yönetimin Beşiktaş'ı düşürdüğü hallere bakın bir Allah'ın kulu yöneticisi,futbolcusunun ağzından şampiyonluk sözü çıkmıyor,çıkamıyor çünkü hedef o değil.Yönetim beklentileri küçülttü,taraftarın vizyonunu da küçülttü artık Beşiktaş'ı resmi olarak üçüncü büyük yaptılar.Aziz çıkıyor Fikret'e dünkü çocuk muamelesi yapıyor.Fikret çıkıyor Fener şampiyonluğunu kendi stadında kutlasın diyor.Burada hala Fikret Başkan sen çok yaşa diyecek adamlar var.Hala bu transferlerin plan doğrultusunda yapıldığına inanan paranoyak taraftarlarımız var.Yazık çok yazık...

Onceki mesajlarimda su serefli ikincilik lafini bizi kotu duruma soktugunu demistim. Simdide besiktasin cocugu lafini diyorum bu iki zihniyet ins. Duzeltir kendini ozellikle sen besiktasin cocuguymus bedavaya oynadilar sanki

Ben onu Beşiktaş seviyisnden yazdım ama şerefli ikincilik konusunda çok haklısın kardeşim.Taraftarın vizyonunu küçülttü bu söylemler.

• quote:

Yönetimin Beşiktaş'ı düşürdüğü hallere bakın bir Allah'ın kulu yöneticisi,futbolcusunun ağzından şampiyonluk sözü çıkmıyor,çıkamıyor çünkü hedef o değil.Yönetim beklentileri küçülttü,taraftarın vizyonunu da küçülttü artık Beşiktaş'ı resmi olarak üçüncü büyük yaptılar.Aziz çıkıyor Fikret'e dünkü çocuk muamelesi yapıyor.Fikret çıkıyor Fener şampiyonluğunu kendi stadında kutlasın diyor.Burada hala Fikret Başkan sen çok yaşa diyecek adamlar var.Hala bu transferlerin plan doğrultusunda yapıldığına inanan paranoyak taraftarlarımız var.Yazık çok yazık...

şu üyeyi ne zaman banlayacaksınız merak ediyorum. Eskiden troller bile kaliteliydi adam gibi eleştiri yapıyolardı bunlar okullar tatil olunca türediler birden. Mesaj sayısı 1 kim bilir kimin fake üyeliği gelmiş karıştırıyor burayı. Senin siten Adalı1903 alttaki yorumlara arada bakıyorum aynı senin tarzın orası.

• İnşallah ndoye hedef şaşırtma falandir

Yoksa

Fb rvpyi alsın sen ndoye al

Üçüncü olursan hakediyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

şu üyeyi ne zaman banlayacaksınız merak ediyorum. Eskiden troller bile kaliteliydi adam gibi eleştiri yapıyolardı bunlar okullar tatil olunca türediler birden. Mesaj sayısı 1 kim bilir kimin fake üyeliği gelmiş karıştırıyor burayı. Senin siten Adalı1903 alttaki yorumlara arada bakıyorum aynı senin tarzın orası.

"Büyük kafalar fikirleri, orta kafalar olayları, küçük kafalar kişileri tartışır."

Ben fikirlerimi yazmışım gelip bana Troll,Adalı1903 diyorsun.Fikrin varsa yaz yoksa o düşük seviyeni belli etmek zorunda değilsin.

• En doye yi istemiyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 saat önce, konuda gördüğüm sarı lacivert ne varsa blokladım. Yaşam standartım yükseldi yemin ederim. Aynısını siz de yapar ve hiçbirinin mesajını alıntılamazsanız hepimiz:

https://vine.co/v/OFrVx3u91ew

• Beyler ndoye'yi duydum ama sonrasında hiç bakamadım işten dolayı var mı yeni haberler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: I m amazing.. I m Batman

Rvp besiktasta

Hay Rvp'nize...

Yeter kendinize küfür ettirmeyin
  • Burdaki bazı tipler çok komik ya.Sorsan hepsi futbol eksperti,müthiş vizyonlu,Beşiktaş'ın IQ'su yüksek elit taraftarı!

Ancak farklı görüşler,muhalif fikirler gelince hepsi medeniyet görmemiş mağara adamına dönüşüyor,saldırılar küfürler vesayire.

Geçen gün adamın biri ana avrat sövdü bana ceza aldı mı çok merak ediyorum.

• Dame ndoyeyi karşılamaya gidiyorum

• bu fırat günayeri Allah nasıl biliyosa öyle yapsın adam fenere imza attı bi anda Beşiktaş haberleri çıkarmaya başladı millet dalga geçer oldu zaten bebe dolu sosyal medya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okko

Gereksiz mesajları silindi. Trollerin gazına gelip birbirimizin kalbini kırmayalım. Ayrıcaher fırsatta bir sıkıntı olsada yönetime laf yetiştirsem diye bekleyen arkadaşlarada lütfen koz vermeyelim.
    Sizler yardımcı olursanız bizlerde en kısa zamanda daha rahat çözüme ulaşacağız.

saygılarımla

İyi forumlar

Gereksiz mesajları silmekten ziyade gereksiz kişileri silseniz de konu bizlere kalsa. Aklı başında mesaj yazan rakip taraftarlara diyecek sözüm yok ama tek amacı tahrik olan üyelere artık bir şey yapmanız lazım.

Yoksa şikayete, rapora da gerek yok. Adamlar nasıl olsa bir şey olmayacak diye yazıp duruyor. Günlük mesaj sayısına baksan en çok mesajı buraya yazmışlardır.
  • 30 yaşina gelmiş ndoye vodafone arenanın yıldızı

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

quote:

Orijinalden alıntı: okko

Gereksiz mesajları silindi. Trollerin gazına gelip birbirimizin kalbini kırmayalım. Ayrıcaher fırsatta bir sıkıntı olsada yönetime laf yetiştirsem diye bekleyen arkadaşlarada lütfen koz vermeyelim.
    Sizler yardımcı olursanız bizlerde en kısa zamanda daha rahat çözüme ulaşacağız.

saygılarımla

İyi forumlar

Gereksiz mesajları silmekten ziyade gereksiz kişileri silseniz de konu bizlere kalsa. Aklı başında mesaj yazan rakip taraftarlara diyecek sözüm yok ama tek amacı tahrik olan üyelere artık bir şey yapmanız lazım.

Yoksa şikayete, rapora da gerek yok. Adamlar nasıl olsa bir şey olmayacak diye yazıp duruyor. Günlük mesaj sayısına baksan en çok mesajı buraya yazmışlardır.

Katılıyorum, geçici değil kalıcı çözüm istiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sempatizann

Ndoye ne zaman gelecekmis onuda karsilayak

Anlaşılan Okullar bir an evvel açılmalı

• Beyler gsyım ama huntelaar biz alamıyorsak siz alın.şu an aynı durumdayız bize niasse size ndoye diyolar

• Ne N doye ne RVP
    Biz Remy i istiyoruz
  • Blkide ndoye iyi çıkacak beyler hem3n moral bozmayın

• 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.