Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ikisiylede anlaşılsın, olcay satılsın, birde böyle düşünülse çok mu abest kaçar? Sonucta bu sene çok maç yapıcaz illaki herkes forma şansı bulur. kerim gökhanın yedegi olsun, q7 ile cucak da degişmeli oynayıversin.
  • Olcay takimimiz icin cok iyi bi yedek bence.60'ta 70'te oyuna girerek cok rahat skor yapabilir,takimi one gecirebilir.Onde oldugumuz maclarda da topu verimli kullanarak akillica maci yonlendirebilir.Olcay'i yedek oturtarak yeni bir transfer yapmis sayiliriz aslinda.Yedekten de skora gidecegini dusunuyorum Olcay'in.Hucum hattimiz uyum olarak ligin ustunde ama arka taraf iç açici degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ndoye ne la ?

Dzudsak Quaresma ikisinden Biri olacakmış kalbim Q7 DİYOR

• quote:

Orijinalden alıntı: KGokturk

Olcay takimimiz icin cok iyi bi yedek bence.60'ta 70'te oyuna girerek cok rahat skor yapabilir,takimi one gecirebilir.Onde oldugumuz maclarda da topu verimli kullanarak akillica maci yonlendirebilir.Olcay'i yedek oturtarak yeni bir transfer yapmis sayiliriz aslinda.Yedekten de skora gidecegini dusunuyorum Olcay'in.Hucum hattimiz uyum olarak ligin ustunde ama arka taraf iç açici degil

Olcay öyle bi oyuncu değil. Olcay 90 dakika oynadığı maçta bile panikliyor. 30 dakika oynasa ne olur tahmin bile edemiyorum.
  • KGokturk kullanıcısına yanıt
    Ya şahsen ben olcayı bizim takımın açık oyuncusu olarak yetersiz buluyorum, hele ki bu geçtiğimiz sezon yokları oynadı. Ha belki Şenol hocayla işler değişebilir ama ben efektif bir oyuncu olarak görmediğim için olcay satılsın dedim. Ama muhtemelen takımda kalacak, senin dediğin gibi yedekten girince faydalı olabilir. Bence satılsın yine de ama
  • Full Metal Alchemist?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyildizx

Forum yönetimini istifaya davet ediyorum, şurada 3 tane trolü engelleyemediler, gitti gül gibi konumuz.

Yahu adamın işi var gücü var; hatta pazarı var

Bizim de sinirlerimiz bozuluyor, cevap vermek istiyoruz ama yaşları küçük olduğu için aldırmaya gerek yok. İdare edeceğiz artık bir süre. Gençlik heyecanı

• Gün gelecek,ekmek bulamayacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

quote:

Orijinalden alıntı: Ayyildizx

Forum yönetimini istifaya davet ediyorum, şurada 3 tane trolü engelleyemediler, gitti gül gibi konumuz.

Yahu adamın işi var gücü var; hatta pazarı var

Bizim de sinirlerimiz bozuluyor, cevap vermek istiyoruz ama yaşları küçük olduğu için aldırmaya gerek yok. İdare edeceğiz artık bir süre. Gençlik heyecanı

Adam alsinlar parami veriyorlar yoneticiye 1 kisi olmasin 4 kisi olsun mesala cok zor bise degil bu forumun yonetimi yonetemiyor bu isi sizden bahsetmiyorum ust yonetim. Yapamiyor bu isi abuk subuk kurallar falan filan neyse gene sinirlendim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hemen hemen çıkan tüm transfer haberlerine itibar eden arkadaşlar var,yapmayın etmeyin ve bu haberlere öyle inanıyorlar ki sanki oyuncu gelmiş gibi ağıtlar ya da sevinmeler falan.KAP'a bildirilmeyen hiç bir habere itibar etmiyorum.Son 1 ayda getirilen.gönderilen oyuncuların haddi hesabı yok,
    Beck transferini hangi medya organında okudunuz haftalarca da geldi?Hangimiz düne kadar rvp ile görüşüldüğünden haberimiz vardı?
    o yüzden haberleri okuyun ama buraya gelip olmamış şeyler için birbirimizi yemeyelim.
  • Bugun Şenol Hoca toplantı yapmıycak mıydı?

• Yer yerinden oynayacak arkadaşlar, içime doğdu, acayip bir transfer yapacak Başkan.

• quote:

Orijinalden alıntı: rocker1903

Yer yerinden oynayacak arkadaşlar, içime doğdu, acayip bir transfer yapacak Başkan.

Deprem oluyor su an

• erdi 1903 kullanıcısına yanıt
    Lig TV de saat:16:00 da soru-cevap şeklinde oldu. Güneş Hoca " Dzudsak, Rhdolpho, Douglas ve N'Doye" için hepsi istediğim ve görüşülen futbolcular,dedi.
    Quresma için ise yetenekleri gerçekten tartışılmaz ancak ahlaki yönden ve uyum yönünden birşey diyemem, bu hususlarda gerekli görüşmeler için toplantı yapacağız, tek başımıza verebileceğimiz bir karar değil gibi birşey dedi.
  • Arkadaşlar şimdi hem quaresma hem de dzsudzsak beraber mi gelecek kim oynayacak kanatlarda 5 tane kanat oyuncusu olacak

• @potur

Para mı ? O ne ?

Bölümün genel sıkıntısı o zaten, üst yönetim sorunlu üyelere çözüm bulsaydı çoğu kişi yöneticiliği bırakmazdı. Sorunlu üyeler de devam ettiği için baş ağrısından başka bir şey değil

@Ayyildizx

Sövme yahu; bu adamlar RVP'yi de aldıktan sonra heyecanları biter biz bize takılırız yine. Geri döndüm artık
  • Quaresma cucak ikisi birden muthis is olur olcay ı sat gitsin gokhan q7 cucak kerim frei goturur bizi. Ayrica ben olsam kurus bonservis vermem q7 yi alirim cucaklada 6 ay sonrasina imzalarim ben sag bütçe selamet

• Su seviyesiz fenerlilere cevap vermeyin siz cevap verdikce gitmezler bloklayin gecin

• Yönetimin Beşiktaş'ı düşürdüğü hallere bakın bir Allah'ın kulu yöneticisi,futbolcusunun ağzından şampiyonluk sözü çıkmıyor,çıkamıyor çünkü hedef o değil.Yönetim beklentileri küçülttü,taraftarın vizyonunu da küçülttü artık Beşiktaş'ı resmi olarak üçüncü büyük yaptılar.Aziz çıkıyor Fikret'e dünkü çocuk muamelesi yapıyor.Fikret çıkıyor Fener şampiyonluğunu kendi stadında kutlasın diyor.Burada hala Fikret Başkan sen çok yaşa diyecek adamlar var.Hala bu transferlerin plan doğrultusunda yapıldığına inanan paranoyak taraftarlarımız var.Yazık çok yazık...

• quote:

Orijinalden alıntı: besiktasincocugusermet

Yönetimin Beşiktaş'ı düşürdüğü hallere bakın bir Allah'ın kulu yöneticisi,futbolcusunun ağzından şampiyonluk sözü çıkmıyor,çıkamıyor çünkü hedef o değil.Yönetim beklentileri küçülttü,taraftarın vizyonunu da küçülttü artık Beşiktaş'ı resmi olarak üçüncü büyük yaptılar.Aziz çıkıyor Fikret'e dünkü çocuk muamelesi yapıyor.Fikret çıkıyor Fener şampiyonluğunu kendi stadında kutlasın diyor.Burada hala Fikret Başkan sen çok yaşa diyecek adamlar var.Hala bu transferlerin plan doğrultusunda yapıldığına inanan paranoyak taraftarlarımız var.Yazık çok yazık...

Onceki mesajlarimda su serefli ikincilik lafini bizi kotu duruma soktugunu demistim. Simdide besiktasin cocugu lafini diyorum bu iki zihniyet ins. Duzeltir kendini ozellikle sen besiktasin cocuguymus bedavaya oynadilar sanki

• 
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.