Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quaresma %99 Beşiktaşda 1.5m ücret+mac basi ücret alcak

Kaynak Altıncı his.

açıklanınca alıntılarsınız
  • Aragis Zemlici kullanıcısına yanıt
    Quaresmanın hataları oldu tabi ama bu antrenmandaki normal. Antrenmanda çok normal böyle şeyler. Her antrenmanda olur bu tür şeyler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunter

quote:

Orijinalden alıntı: sefayksl

Merak edip istatistiklere baktım da ;
    BEŞİKTAŞ kariyerinde toplam oynadığı süre 5072 dakika 19 gol 9 assist.
    BEŞİKTAŞ kariyerinde toplam sakatlık süresi 499.680 dakika.

Hani millet evinden atıp tutar ya bu herif kazma ben çıksam daha iyi oynarım. Benim bu yaşta öyle diyesim geldi bu adama :)

Hiç sormayın, bi kurtulamadık şu adamdan

• Beşiktaş artık "şampiyonluk önemli değil yeaa Quaresma iki trivela yapsın Emre'yi bakkala göndersin yeter" diyenlerin çifliği olmuş, yazıklar olsun Fikret Orman, antrenörüne krampon fırlatan, sakatlandım diye ülkesine gidip saç ektiren, dönüşte 7 kilo alan adamı tekrar Beşiktaş'ın kapısından tekrar sokarsan sana da yazıklar olsun.
    Quaresmanın bu tavırlarına çanak tutan Serdar Adalı denen adam sana da yazıklar olsun, "futbolcuya tapmak" diye bir tabir de Beşiktaş'a nasip oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragis Zemlici

quote:

Orijinalden alıntı: pennyroyaltea

quote:

Orijinalden alıntı: Aragis Zemlici

quvaresmaaaa quvaresmaaa

Böyle bir hareket yaptığı an en az 250k kesiceksin maaşından Adam sorunlu akıllanmadıysa sıkıntı

Antreman bonusu.Yorumsuz.

Adam baya sert girmiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

Quaresmanın hataları oldu tabi ama bu antrenmandaki normal. Antrenmanda çok normal böyle şeyler. Her antrenmanda olur bu tür şeyler.

Antremanda kavga kufur olur elbet problem yok.Arkadasi donuk adamin asil tendonuna tekme atmak nedir.Ayaklariyla para kazanan insan bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: FIRST

quaresma %99 Beşiktaşda 1.5m ücret+mac basi ücret alcak

Kaynak Altıncı his.

açıklanınca alıntılarsınız

insallah gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: brandnew

quote:

Orijinalden alıntı: David Levien

Fenerbahçe'nin sadece RVP transferine ayırdığı parayla 4 5 Transfer birden yapacak Beşiktaş. Sonrasında şampiyonluk bekleniyor bu takımdan. Bu takımın geçen sene derbilerde 0 golle 0 çektiğini hatırlatmama gerek var mı? Hedefiniz yeniden 2. Olmalı, 2.'Lik için kadro kurun.

Gelsin eksiler.

Fenerbahcenin emenikeye ayırdığı paraylada 3 transfer yaptık g tore 4.5+ j sosa 3.5+ d ba 6=14 milyon euro bu arada bu sene ba yı satip bu transferleri bedavaya getirdik demekki neymiş etmeyecek adama fazla para verince o adam o paralık oyuncu olmuyomus. Gecen sene bizim performansimiza bakana kadar avrupafa tek maç oynamayip haftada tek maç yapıp sezonu kupasiz kapatan takımına yan sen. Biz stadsiz her maçı deplasmanda sezonu erken açıp 14 avrupa kupası maçı oynayıp baya iyi getirdik bu sene stadsizlik ve sezonu erken açma dezavantajlarimiz yok kimin ne olduğunu bu sene gorecez

Futbolda dün yoktur, yarın vardır

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WALDER FREY

quote:

Töre hayatta numarasını vermez beyler:) Q7 işi biraz yaş gibi:)

adam portekiz milli takiminda maca da cikmaz o zaman

sen kavrayamadın herhalde diyorum ki töre numarasını vermez q7 olmaz q17 olur. espri yaptım yani. anladın inşallah?

bak eğer anlamadıysan çekinmeden söyle ben yine anlatırım seve seve.

haydaaa sana takilmistim oysa ki kendince atarlanmissin ayrica karsinda oglun yok benle duzgun konus

• Dzsudzsak'ı isteyen birisi olarak Rüzgar Sağnak'ın paylaştığı haber bana mantıklı gelmedi, hoca ile görüşmeden Q7 için böyle konuşup şimdi de hocayı bazı taraftarların önüne atacaklarına inanmıyorum açıkçası.Madem böyle bir durum var, o zaman en başından Q7 ile ilgilenmiyoruz deyip kestirip atsalardı, hocayı niye işe karıştırıp kendin sıyrılmaya çalışıyorsun?Gerçi Rüzgar Sağnak'a kalsa sağ bek Rajtoral'dı.
  • quaresma isteyenleri anlayamıyorum malesef. ille de alınacaksa 3+1 olarak alınsın sol kanat forvet ve stoperi al ek olarak illa gelicem derse bedavaya gelirse al yoksa hiç alma şu adama yoksa biz yine bu sene el sallıcaz malesef
  • Şu adamlar bi gelse,,

Kaleci: Marco Sportiello
    Stoper: Papy Djilobodji
    Ortasaha: Julian Baumgartlinger
    Sol açık: Karim Bellarabi
    Forvet: Loic Remy
  • Arkadaşlar Dzsudzsak veya Quaresma kim gelirse gelsin nolur birlik olalım. Bu ayrışma olursa takımdan başarı gelmez.

• Quaresma ayrı bir adam gidişine laf etsen bile bir acayip oluyorsun gelir mi diye.. Valla şimdi yada 6 ay sonra anlaşılması lazim dzudzsakla çok fena bir adam bonservissiz quaresmada uyar yedek veyahut duruma göre as.. Forvet için remy diyoruz ama bakalım başkanın b planları her zaman vardır.. Bu arada başkan 10 numara konuşmuş 1903te okudum akşam üstü.. Neyse bu kadar bekledik az daha sabır 20sine kadar gelecek transferler

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Forza'ya üye olan varmı beyler aranızda orada neler konuşuluyor duyumcu çoktur orada.

Olumsuz genellikle. Kimse geleceğine inanmıyor, şenol hocayı ortaya attıkları için yönetime kızıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizulas28

Arkadaşlar Dzsudzsak veya Quaresma kim gelirse gelsin nolur birlik olalım. Bu ayrışma olursa takımdan başarı gelmez.

Aynen öyle hocam. Kim gelirse gelsin o formayı giydiği an destek olunmalı. Ben pektemekten nefret ediyorum resmen. Ama sahaya çıktığı an sonuna kadar desteği veririm.
  • Dzsudzsak gelmezse kesinlikle Quaresma gelsin. Bu adamı neden istemiyorsunuz anlamıyorum zamanında yönetim öyle bir algı yarattıki taraftarda resmen nefret ettirdi kendini düze çıkardı.. Zaten burda F.O savunan varsa bir tarafımla gülerim. Adam ne yapacağım dediyse yapmadı. YD'e hesap sorucağım dedi sormadı stat bitecek dedi bitmedi. Adam geldiğinden beri 3 yıldır elle tutulur bırak kupayı derbi bile yok. Tamam geçen sene yönetime sallamıyorum bütün suç kesinlikle Bilic'indi.Neyse bu konulara nerden girdiysem.

Kısacası sol tarafında Olcay,İsmail olan adamın,yıllık 1.5 alan Mustafa Pekteme'e sahip bir takımın Quaresma'yı istememe gibi bir durumu yoktur. Bu adam geçen sene yedek kalmasına rağmen döktürdü açın istatistiklerini Töre'den daha çok. Töre'den iyi demiyorum zaten Töre daha genç ama yetenek olarak Quaresma ile anca Ronaldo falan kıyaslanabilir. Form durumunu söylemiyorum sadece yetenek.

Ben burda Quaresma'yı savunma derdinde değilim. Zaten ilk tercihim Dzsudzsak başkası da olabilir. Ama adamın yerden yere vuranlar olmuş. Gece hayatı,gençleri baştan çıkarma falan söyleyen olmuş. Quaresma'nın gece hayatı yoktu bile :d siz fazla takip etmemişsiniz zamanında direk çevrenizdeki laflarla hareket ediyorsunuz.

• Yılda 1-1.5m€ alacak bir futbolcu için içimizde tartışma yaşamamız mantıksız. Yeteneksiz bir adam olsa eleştirilere hak veririm ama adamın adı Quaresma. Yeterli performansı göstermezse yedek kalır bekleneni verebilirse çok faydalı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

Dzsudzsak gelmezse kesinlikle Quaresma gelsin. Bu adamı neden istemiyorsunuz anlamıyorum zamanında yönetim öyle bir algı yarattıki taraftarda resmen nefret ettirdi kendini düze çıkardı.. Zaten burda F.O savunan varsa bir tarafımla gülerim. Adam ne yapacağım dediyse yapmadı. YD'e hesap sorucağım dedi sormadı stat bitecek dedi bitmedi. Adam geldiğinden beri 3 yıldır elle tutulur bırak kupayı derbi bile yok. Tamam geçen sene yönetime sallamıyorum bütün suç kesinlikle Bilic'indi.Neyse bu konulara nerden girdiysem.

Kısacası sol tarafında Olcay,İsmail olan adamın,yıllık 1.5 alan Mustafa Pekteme'e sahip bir takımın Quaresma'yı istememe gibi bir durumu yoktur. Bu adam geçen sene yedek kalmasına rağmen döktürdü açın istatistiklerini Töre'den daha çok. Töre'den iyi demiyorum zaten Töre daha genç ama yetenek olarak Quaresma ile anca Ronaldo falan kıyaslanabilir. Form durumunu söylemiyorum sadece yetenek.

Ben burda Quaresma'yı savunma derdinde değilim. Zaten ilk tercihim Dzsudzsak başkası da olabilir. Ama adamın yerden yere vuranlar olmuş. Gece hayatı,gençleri baştan çıkarma falan söyleyen olmuş. Quaresma'nın gece hayatı yoktu bile :d siz fazla takip etmemişsiniz zamanında direk çevrenizdeki laflarla hareket ediyorsunuz.

Quaresma ve Ronaldo haklısın dostum.

• Quaresma'dan başka adam mı yok alla aşkına.
  • 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.