Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (575. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: high speed dirt

Sakatım diye ülkesine gidip saç ektiren, dönüşte 7 kilo alan, antrenörüne krampon fırlatan, Fb maçında Ernst'i çıldırtan Quaresma'yı hala istiyorsunuz ya ne diyeyim Allah akıl fikir versin sözün bittiği yer.

Kesinlikle katılıyorum.. Takıma yarardan çok zarar vereceği tecrübeyle sabit..
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyhan.

Qureesma gelirse gokhan toreyle sıkıntı yasayacagini dusunuyorum ki porto kadro disi kalmis hollandaya cagrilmamis biri td ile kavga etmis bir kisilik bence macar alinmali 2 sezon parlat sonra sat icin kesinlikle alinmali quresma elimizse patlar.net

quaresmanın elimizde patlayacak bir şeyi yok. zaten bonservis ödemiyoruz ve alırsak da çok düşük bir maaşla alacagız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRST

quaresma %99 Beşiktaşda 1.5m ücret+mac basi ücret alcak

Kaynak Altıncı his.

açıklanınca alıntılarsınız

Hayatta 2 den aşaģı oynamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1m alacak zaten adam buyuk ihtimal bonservis elinde gelecek forma satar iste hayranlarina en kotu

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Yılda 1-1.5m€ alacak bir futbolcu için içimizde tartışma yaşamamız mantıksız. Yeteneksiz bir adam olsa eleştirilere hak veririm ama adamın adı Quaresma. Yeterli performansı göstermezse yedek kalır bekleneni verebilirse çok faydalı olur.

Söylenene göre alacağımız sadece 3 oyuncu olduğu için sol öne gelecek adamın ne vereceği önemli. Quaresma yokmuş gibi 3 bölgeye de adam alsak sonrasında da bonus olarak çok ucuzdu almaktan zarar çıkmaz diyerek Q7'yi alsak kimse ses çıkarmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Yılda 1-1.5m€ alacak bir futbolcu için içimizde tartışma yaşamamız mantıksız. Yeteneksiz bir adam olsa eleştirilere hak veririm ama adamın adı Quaresma. Yeterli performansı göstermezse yedek kalır bekleneni verebilirse çok faydalı olur.

Aynen katılıyorum. Yıllık 3.5 alan, kendini kulüpten büyük gören Quaresma gelmiyor. Özellikle son 2 sezonda olgun bir oyun oynayan Quaresma geliyor.
  • :)

• Pirlo ve cuneyveit cakir cok iyi olmus.

• quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

quote:

Orijinalden alıntı: OMEROVIC

quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

Dzsudzsak gelmezse kesinlikle Quaresma gelsin. Bu adamı neden istemiyorsunuz anlamıyorum zamanında yönetim öyle bir algı yarattıki taraftarda resmen nefret ettirdi kendini düze çıkardı.. Zaten burda F.O savunan varsa bir tarafımla gülerim. Adam ne yapacağım dediyse yapmadı. YD'e hesap sorucağım dedi sormadı stat bitecek dedi bitmedi. Adam geldiğinden beri 3 yıldır elle tutulur bırak kupayı derbi bile yok. Tamam geçen sene yönetime sallamıyorum bütün suç kesinlikle Bilic'indi.Neyse bu konulara nerden girdiysem.

Kısacası sol tarafında Olcay,İsmail olan adamın,yıllık 1.5 alan Mustafa Pekteme'e sahip bir takımın Quaresma'yı istememe gibi bir durumu yoktur. Bu adam geçen sene yedek kalmasına rağmen döktürdü açın istatistiklerini Töre'den daha çok. Töre'den iyi demiyorum zaten Töre daha genç ama yetenek olarak Quaresma ile anca Ronaldo falan kıyaslanabilir. Form durumunu söylemiyorum sadece yetenek.

Ben burda Quaresma'yı savunma derdinde değilim. Zaten ilk tercihim Dzsudzsak başkası da olabilir. Ama adamın yerden yere vuranlar olmuş. Gece hayatı,gençleri baştan çıkarma falan söyleyen olmuş. Quaresma'nın gece hayatı yoktu bile :d siz fazla takip etmemişsiniz zamanında direk çevrenizdeki laflarla hareket ediyorsunuz.

Quaresma ve Ronaldo haklısın dostum.

Al işte geldi bir sazan o kadar da açıkladım sırf bu yüzden. YETENEK olarak diyorum hatta Quaresma daha yetenekli sadece kullanamadı. Bunu Mourinhho bile dedi..

Konuşma tarzına dikkat et istersen seviyesiz insan.

• JEREMAIN LENS gonlumdeki aslan emme yedirtmezler bize kara cocucocu.

• Forvete Terkif Namro düşünülüyormuş
  • https://instagram.com/p/5AvldipfmA/ Kadro boyle olursa vodafone arenada anadolu takimlarina 5 atariz Paso

• Turk7 kullanıcısına yanıt
    haftaya netleşir
  • belluschi cruz azul a gitmiş
  • Şenol hoca kaleci nasıl istemez aklım almıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Teselecta

Şenol hoca kaleci nasıl istemez aklım almıyor

Isterse manevi oglu tolga ya ayip olur

• Bize stoper ve kaleci kesin lazım.
    Tolga ve diğerleri güven vermiyor. Stoperde ersan ve pedro da keza aynı. Milo henüz genç ve tecrübesiz.
    Romero boştaydı bir ara. Vlaar da gelse çok iyi olur.

• quaresma quaresma oley oley oley

• Q7 hakkında şunu yazmadan olmaz :

Dönemin başkanı yd efendi'nin bjk'si düzgündü de quaresma mı bozuktu tek ? Adamın çalıştığı antrenörler Espinho 98-00,Leixões 2001-2013 denilen abidik gubidik takımlar dışında her hangi bir takımda 2 sene tutunamamış,geri kalan 12 takımda 1 sene anca kalabilmiş,gol atınca oyunculardan daha çok sevinen ve görüldüğü kadarıyla her hangi bir disiplini bulunmayan Carvalhal ve daha ilk teknik direktörlük deneyimini bizim takımda yaşayan tayfur havutçu,ayrıca ligle uzaktan yakından alakası olmayan Real Madrid'i zamanında şampiyon yaptığı için ismi çıkan ve Barcelona'yı yenemeyeceklerini basın toplantısında söyleyen bir bernd schuster.

Bi kere teknik adamlarda disipline,başarıya dair her hangi bir şey yok ki ? Ayrıca tayfur havutçu dışında diğer ikisi ligi tanımayan sırf yabancı getirmiş olmak için getirilen isimler.Hoş tayfur havutçu ligi tanıyordu da ne oldu ? Senede 3 milyon alan,takımın tek ümidi durumunda bir portekizlinin(buna dikkat,portekizlilerin kaprisleri ortada) artistik yapması ve disiplinsiz davranışları çok acayip karşılanmamalı.

Şimdi baktığımızda ise takımda arkadaşlık üst düzey,takımın kalitesi farklı bir seviyede,teknik adam disiplinli,öyle 3 milyon alabileceği bir dünya yok,takımın ilk opsiyonu değil sosa-töre-belki de gelecek forvetten sonra takımın 4.opsiyonu olabilecek durumda.Adam kendisi gelmek istiyor yapılır 1+1 sözleşme ilk yılındaki davranışlarına göre elveda denilebilir rahatça.İpler bizim elimizde yani kendisi bilir.

Sonuç olarak dzsudzsak gelsin.

• 7 numara Töre'de Q7 gelince adama 7 numaradan başka forma vermek hakaret olur.Töre vermezse taraftarı karşısına alacaktır.Umarım bu sorun çözülür...Yoksa Töre out!

• 
Sayfa: önceki 573574575576577
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.