Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.580
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Neo Nesil

Ayrıca;

Eğer RVP geçen sezon Demba Ba ve Cardozonun süper ligdeki gollerini geçerse benden sınırsız ban bu kadar iddaalıyım...

Rvp 15 golü geçemez. Sertlikte aniden sakatlanır (ki zaten adam kronik sakat)

2 sezondur Rooney'in ve 26 maçta 4 golü bulunan Falcao'nun arkasında kalan ve sadece 2 sezonda 10 gol atmış adamdan bahsediyoruz...

Tamam sezon sonu burada ol. Hatta sezon sonu değil 22. haftada 15 gol olacaktır. Adam kronik sakatmış da bilmem ne araştırdın mı sordun mu? Ayrıca STSL Premier ligten sert bir lig değil bunu cahilliğine veriyorum. Rvp sadece bu sezon 12 gol attı sen ne diyorsun gir de bi araştır ondan sonra gel burada yorumunu yap. Ondan önceki sezon da 18 gol. 2 sezonda etti mi sana 30 gol? Bır bır yapmaktan başka bişey bilmiyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ugur120

Montaj. Adam görüşmedim demiyor zaten. Sosa sanki 10 yıllık oyuncumuz gibi adamlıgından bahsediyorsunuz. Oyuncular gelip geçici ülkesine dönmek istemesi kadar doğal bişey yok. Getirsin bonservis ücretini ayrılmak istiyorsa eğer sonra da herkes kendi yoluna. Oyuncular kalıcı değil takım kalıcı. Hiçbir oyuncu bizim Şerefli Beşiktaşımızdan üstün değil.

Montaj falan değil. Gayet görüştü.

Ayrıca adamlığından bahseden sensin. Ba'ya çamur atmışsın. Ba kime ne yaptı kiminle görüştü gizli saklı.

6 milyona geldi 30 gol attı 14 milyona gitti. Beşiktaş'ın gelmiş geçmiş tarihinde bir transferden maddi manevi tamamen kar ettiği tek adam. Laf söylemek ayıptır.

Kimse kalıcı değil ama kimi gider arkasında KARTALLAR gibi adını namını bırakır.

İLHAN MANSIZ - PASCAL NOUMA - ŞİFO MEHMET - ZAGO - RONALDO - METİN - ALİ - FEYYAZ ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ALEX CROSS

2010-11 5.lik
    2011-12 4.lük

BJK 1-4 Kiev
    Kiev 4-0 BJK
    Atletico 3-1 BJK
    BJK 0-3 Atletico
    BJK 2-4 FB
    .
    .
    .

Bunları Quaresma tek başına yaptı öyle mi ? Yoksa takıma hücum oyuncularını toplayıp defansa doğru düzgün adam almayan yönetim mi yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syberia-1903

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

BJk arkadaşlar haber1903 haberine boşuna inanmayın. Adamların dünyadan haberi yok. FB almasa bile BJK RVP alamaz. İki oyuncunun satışından gelen para RVP almanıza yetmez. FF sanırım unutuyor bu haberi yapanlar. Ayrıca FB ile RVP İngiltere de resmi imzayı atmışlar. NTV Spor İngiltere de resmi imzalar atıldı dedi. FB ile RVP anlaşma sağlamamış olsa İtalyan Menajer dönmez daha kalırdı.

Arkadaş neden alamayalım sponsor denen bir şey var.Sanki siz para basıyorsunuz.Ben Fb'nin işi bitirdiğini düşünüyorum.Ancak Beşiktaş da Rvpyi alabilir.Bu söylemlerinizden sonra Birisi süpriz yapıp size bir şamar atsa iyi olur.

Finansal Fair play dan anlaşılan haberin yok. Artık eskisi gibi yöneticilerin vereceği paralarla veya sırf transfer için özel sponsor ile oyuncu almak yasak. UEFA ile yaptığınız anlaşmaya göre 5 milyon euro dan sonra yapacağı transferlerde Bjk oyuncu satmak sorunda ve elde edebileceği bonservis kadar harcama yapabilir. 2 oyuncu sattınız ama onlardan gelecek para RVP için yetmez. RVP bonservisi 8 M civarı kendi alacağı para senelik 5-6 M euro ve bir de imza parası var. M.U alacağı sadakat parası da 10 M üzerinde ve onunda yarısını İngilizler öderiz geri kalanı alacak takım öder diyor. Kısaca RVP almanız çok zor. Zaten RVP artık FB transfer oldu. NTV spor Resmi imzanın İngiltere de atıldığını söyledi. NTV Spor transfer sezonun başından beri FB yaptığı ve gerçekleştiği tüm transferleri doğru tahmin eden tek medya kuruluşu çünkü adamlar direk içeriden bilgi alıyorlar.

RVP alabilmeniz için sadece 2 yolu var.

1. FB vazgeçecek
    2. Oyuncu satmanız lazım ve başka transfer yapmamanız lazım.

• GEÇMİŞ OLSUN BAKARY SAKO DA ELDEN KAÇTI. BURSA BÜYÜK ÖLÇÜDE ANLAŞMIŞ 1-2 GÜNE AÇIKLANACAKMIŞ. ÇOK SAĞLAM ADAMDI SOL AÇIK İÇİN ..
  • Aynen boş beleş adamları temizlemeni rica edicem dostum, quaresma geliyo diye adamlar bize hakaret ediyor. Bide bazı üyeler size nasıl böyle emir kipi ile konuşuyor aklım almıyor doğrusu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolga kardeşim gayet güzel özetlemiş, hadi başka kapıyaa !!

Tolga ‏@PovesJavi 5 dk.5 dakika önce
    Quaresma iyi bir futbolcu değil. Çünkü futbol takım oyunudur. Quaresma'nın bu oyunda da yeri yoktur.

Insan gibi yapılan bir açıklamaydı bu. Bir de çizgi dışı tarafı var bunun.

Kaş aldırmaya gidip mikrop kaptığını iddia ederek, beş kilo almış ve göbek bırakmış şekilde takıma geri dönen adamdır Quaresma.

Tolga ‏@PovesJavi 4 dk.4 dakika önce
    Beşiktaş'ın sezon içindeki en önemli deplasmanı olan Kadıköy'de oynamamak için kasti olarak kırmızı kart gören oyuncudur Quaresma.

Tolga ‏@PovesJavi 2 dk.2 dakika önce
    Kiev deplasmanına soğuktan korunmak için kırmızı kart görüp gitmeyerek çözüm bulan oyuncudur Quaresma.

Tolga ‏@PovesJavi 57 sn.58 saniye önce
    Devre arasında sakatlığı bahane ederek Portekiz'de kalmak isteyen, yönetim önce raporları göster deyince esasen sakat olmadığı öğrenilen...

Tolga ‏@PovesJavi 59 sn.59 saniye önce
    Beşiktaş'ın can çekiştiği Atletico Madrid deplasmanında yürüyerek oynayan... Mübalağa yok. Yürüdü.

biz mantıksızlığa, yanlışa saygı duymuyoruz kardeşim, ben böyle bir adamı izleyeceğime kafasını gözünü yaran Mustafa Pektemek izlemeye razıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

Montaj. Adam görüşmedim demiyor zaten. Sosa sanki 10 yıllık oyuncumuz gibi adamlıgından bahsediyorsunuz. Oyuncular gelip geçici ülkesine dönmek istemesi kadar doğal bişey yok. Getirsin bonservis ücretini ayrılmak istiyorsa eğer sonra da herkes kendi yoluna. Oyuncular kalıcı değil takım kalıcı. Hiçbir oyuncu bizim Şerefli Beşiktaşımızdan üstün değil.

Ayrıca adamlığından bahseden sensin. Ba'ya çamur atmışsın. Ba kime ne yaptı kiminle görüştü gizli saklı.

6 milyona geldi 30 gol attı 14 milyona gitti. Beşiktaş'ın gelmiş geçmiş tarihinde bir transferden maddi manevi tamamen kar ettiği tek adam. Laf söylemek ayıptır.

Kimse kalıcı değil ama kimi gider arkasında KARTALLAR gibi adını namını bırakır.

İLHAN MANSIZ - PASCAL NOUMA - ŞİFO MEHMET - ZAGO - RONALDO - METİN - ALİ - FEYYAZ ...

Hocam Ba'ya ben nerde laf söylemişim ayıptır günahtır. Ba'nın gitmesi çok da güzel oldu. En yararlı transferimiz F.Orman dönemimde yapıldı. Bu devirde nam falan kalmıyor hocam keşke kalsa ben istemez miyim

• quote:

Ayrıca;

Eğer RVP geçen sezon Demba Ba ve Cardozonun süper ligdeki gollerini geçerse benden sınırsız ban bu kadar iddaalıyım...

2 sezondur Rooney'in ve 26 maçta 4 golü bulunan Falcao'nun arkasında kalan ve sadece 2 sezonda 10 gol atmış adamdan bahsediyoruz...

2 sezonda sadece 10 gol mü atmış. Gecen sene İngiltere de 10 gol attı sen ne diyorsun. Ayrıca M.U 2 senedir adam gibi top oynamıyor. Eski M.U olsaydı RVP yine fazla gol atardı.
  • quote:

quote:

Ayrıca;

Tamam sezon sonu burada ol. Hatta sezon sonu değil 22. haftada 15 gol olacaktır. Adam kronik sakatmış da bilmem ne araştırdın mı sordun mu? Ayrıca STSL Premier ligten sert bir lig değil bunu cahilliğine veriyorum. Rvp sadece bu sezon 12 gol attı sen ne diyorsun gir de bi araştır ondan sonra gel burada yorumunu yap. Ondan önceki sezon da 18 gol. 2 sezonda etti mi sana 30 gol? Bır bır yapmaktan başka bişey bilmiyorsunuz.

yeşilçam'da ziya diye bir karakter vardır bilirsin. Hani hep çocuklara kendini inandırmak için olmayan şeyler uydurup duranlardan. Sen de o konumdasın gözümde

Bu resim de sana gelsin...

• quote:

2010-11 5.lik
    2011-12 4.lük

BJK 1-4 Kiev
    Kiev 4-0 BJK
    Atletico 3-1 BJK
    BJK 0-3 Atletico
    BJK 2-4 FB
    .
    .
    .

arka taraf yaşlı Aurelio ve hala tecrübelenmesini beklediğimiz kariyerinde ilk defa ön libero oynamış Veli.
    Sol bekin İsmail Köybaşı
    Ekrem Dağ sürekli ilk 11 oynuyordu her yerde.
    Toraman
    Şuanda bile beğenmediğimiz geldiğinde tecrübesiz Ersan Gülüm.

Daha saymaya gerek yok herhalde zaten Ernst vardı bide adam 1 sene sonra Kasımpaşada bile bir şey yapamayıp emekli oldu. Kaleci zaten yoktu kalede.
  • Syberia-1903 kullanıcısına yanıt
    Fark etmez. Adam hangi kulübe gitse orayı bozuyor. Bu yıl Porto da böyleydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım ben neyin parasını alacağım ya. Fikret Orman'nın hataları var ben kabul ederim ama iyi yaptığı şeylerde var. Ya bütün taraftarlar Demirörenden kurtulsak derken kurtulduk ve Fikret Orman geldi. Borç 580 Milyon TL idi. Ne olmuş 1 Milyar olmuş. Yani 420 Milyon TL borçlandırmış Fikret Orman ve ekibi. Peki bu stat nasıl yapılıyor bunu kimse hesaba eklemiyor bende çıldırıyorum. Yıldırım Demirören her sene kazma vuracağım diye kandırdı. Geldi bu adam stadı yıkacağım dedi yıktı yenisini yapıyo. Rüzgar bey dilinden düşürmüyor borç 1 Milyar'da 1 Milyar. Yahu bir dur ortada yapılan koca bir stat var ve Rüzgar bey o modern stada gidip maç izleyecek. İzlesin ben izlemesin demiyorum ama bu kadar da vurulmaz bir adama. Yazık. Bu adam Yıldırım Demirörenden kötü değil. Fikret Ormandan iyisi de gelip Beşiktaşın başına başkan olmayacağına göre ki Y.D'den sonra tek başına girdi Fikret Orman. Eee kötünün iyisi Fikret Orman'dır. Net !

• O değilde burda kör kütük fikretistler vardı.Q7 haberleri çıkınca yorganı üstlerine çekip ağlıyorlardır.Fikret beni nasıl aldattı diye

• quote:

quote:

quote:

Hocam Ba'ya ben nerde laf söylemişim ayıptır günahtır. Ba'nın gitmesi çok da güzel oldu. En yararlı transferimiz F.Orman dönemimde yapıldı. Bu devirde nam falan kalmıyor hocam keşke kalsa ben istemez miyim

Hocam karışıklık olmuş. Ba'ya laf atan diğer arkadaş idi. Ona istinaden Sosa'nın resmini koymuştum ben. Sen alıntı yapınca sanki sen yazmışsın gibi yanıt verdim (: Mevzu Ba'nın adamlığına laf atıldı oradan çıktı (:

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

2010-11 5.lik
    2011-12 4.lük

BJK 1-4 Kiev
    Kiev 4-0 BJK
    Atletico 3-1 BJK
    BJK 0-3 Atletico
    BJK 2-4 FB
    .
    .
    .

arka taraf yaşlı Aurelio ve hala tecrübelenmesini beklediğimiz kariyerinde ilk defa ön libero oynamış Veli.
    Sol bekin İsmail Köybaşı
    Ekrem Dağ sürekli ilk 11 oynuyordu her yerde.
    Toraman
    Şuanda bile beğenmediğimiz geldiğinde tecrübesiz Ersan Gülüm.

Daha saymaya gerek yok herhalde zaten Ernst vardı bide adam 1 sene sonra Kasımpaşada bile bir şey yapamayıp emekli oldu. Kaleci zaten yoktu kalede.

Hakan Cenk ve Ferrariyi unuttun dost

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Syberia-1903

quote:

BJk arkadaşlar haber1903 haberine boşuna inanmayın. Adamların dünyadan haberi yok. FB almasa bile BJK RVP alamaz. İki oyuncunun satışından gelen para RVP almanıza yetmez. FF sanırım unutuyor bu haberi yapanlar. Ayrıca FB ile RVP İngiltere de resmi imzayı atmışlar. NTV Spor İngiltere de resmi imzalar atıldı dedi. FB ile RVP anlaşma sağlamamış olsa İtalyan Menajer dönmez daha kalırdı.

Arkadaş neden alamayalım sponsor denen bir şey var.Sanki siz para basıyorsunuz.Ben Fb'nin işi bitirdiğini düşünüyorum.Ancak Beşiktaş da Rvpyi alabilir.Bu söylemlerinizden sonra Birisi süpriz yapıp size bir şamar atsa iyi olur.

Finansal Fair play dan anlaşılan haberin yok. Artık eskisi gibi yöneticilerin vereceği paralarla veya sırf transfer için özel sponsor ile oyuncu almak yasak. UEFA ile yaptığınız anlaşmaya göre 5 milyon euro dan sonra yapacağı transferlerde Bjk oyuncu satmak sorunda ve elde edebileceği bonservis kadar harcama yapabilir. 2 oyuncu sattınız ama onlardan gelecek para RVP için yetmez. RVP bonservisi 8 M civarı kendi alacağı para senelik 5-6 M euro ve bir de imza parası var. M.U alacağı sadakat parası da 10 M üzerinde ve onunda yarısını İngilizler öderiz geri kalanı alacak takım öder diyor. Kısaca RVP almanız çok zor. Zaten RVP artık FB transfer oldu. NTV spor Resmi imzanın İngiltere de atıldığını söyledi. NTV Spor transfer sezonun başından beri FB yaptığı ve gerçekleştiği tüm transferleri doğru tahmin eden tek medya kuruluşu çünkü adamlar direk içeriden bilgi alıyorlar.

RVP alabilmeniz için sadece 2 yolu var.

1. FB vazgeçecek
    2. Oyuncu satmanız lazım ve başka transfer yapmamanız lazım.

Beşiktaş oyuncu satmazsa bonservisli oyuncu alma hakkı 3.5 milyon euro idi.Şimdi oyuncu sattı bu oran yükseldi.Beşiktaş şu ana kadar Beck transferine 1.7 verdi yani istese Rvpyi alabilir.Yıllık ücret konusunda bizim FFP ile bir sıkıntımız yok.

• RVP'yi şu saatten sonra kapsak 3 ay ağlarlar yemin ediyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Ayrıca;

yeşilçam'da ziya diye bir karakter vardır bilirsin. Hani hep çocuklara kendini inandırmak için olmayan şeyler uydurup duranlardan. Sen de o konumdasın gözümde

Bu resim de sana gelsin...

Ah benim güzel kardeşim. Bu adam zaten sadece ligte oynuyor dmi? Geliyorsun buraya sırf yorum yapmak için yorum yapıyorsun. O gönderdğin resimde ligte attığı goller var. Tamam kabul sadece ligte oynasın bu adam Avrupa'da falan oynamasın. Hadi gel birlikte toplayalım 10+12=22 yaptı. adam sen demiştin ki 2 sezonda 10 gol atmış adam. Yahu boş yapma sırf bana laf sokmak için yorum yapacaksan da yapma. Objektif olmaya devam et. Ama kendince değil..

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: selates

JOSE SOSA: "Estudiantes, Beşiktaş'a bir teklif yaptı. Bu konudaki son kararı kulüp verecek."

JOSE SOSA: "Hep, günün birinde Estudiantes'e dönmek istediğimi söyledim. Ama bunun için doğru zamanlama olması lazım."

JOSE SOSA: "Kulüp henüz bu teklife bir cevap vermedi. Benim de Beşiktaş'la 3 yıllık sözleşmem var. Yorum yapmam doğru olmaz."

Medya Beşiktaş @MedyaBesiktasTV

Okuyun da Adamlık görün adamlık... Demba Ba ve q7 de o tarz karakterleri göremedik

Veron ile görüşürken nerede adamlık?

Bu resim harbiden montaj,şantaj ya da olmadı dublaj.

• 
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.