Şimdi Ara

[Beşiktaş 2015/2016 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (509. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.581
Cevap
127
Favori
1.134.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Noctivagant

BJk arkadaşlar haber1903 haberine boşuna inanmayın. Adamların dünyadan haberi yok. FB almasa bile BJK RVP alamaz. İki oyuncunun satışından gelen para RVP almanıza yetmez. FF sanırım unutuyor bu haberi yapanlar. Ayrıca FB ile RVP İngiltere de resmi imzayı atmışlar. NTV Spor İngiltere de resmi imzalar atıldı dedi. FB ile RVP anlaşma sağlamamış olsa İtalyan Menajer dönmez daha kalırdı.

Arkadaş neden alamayalım sponsor denen bir şey var.Sanki siz para basıyorsunuz.Ben Fb'nin işi bitirdiğini düşünüyorum.Ancak Beşiktaş da Rvpyi alabilir.Bu söylemlerinizden sonra Birisi süpriz yapıp size bir şamar atsa iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PoSEİDoN_

quote:

Orijinalden alıntı: razorr8

quote:

Orijinalden alıntı: PLinux

quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

ya 27 yasindaki dzsudzsak yerine 32 yasindaki quaresmayi almak cok mantikli gelmiyor dzsudzsak gercekten cok kaliteli turkiyede buyuk bir cikis yakalayibilir belki q7de iyi oynayabilir ama mantikli dusununce dzsudzsak besimtasa cok daha fazla katki saglayabilir mesela seneye 10 milyona satabiliriz ama q7 yi seneye anca bedava gonderirsin

Anlatamazsın işte kardeş bunları .

dzsudzsak değilde q7 sever bunlar

biz q7 sevdalısı falan değiliz doğuştan BEŞİKTAŞ sevdalısıyız. Ama biraz mantıklı düşün haftalardır dzsudzsak ile uğraşılıyor adam hala gelmedi , q7 'ye teklif edildiği gün adam onayladı hem de 1.5m'ye. Bizde dzsudzsak isteriz ama olcaya kalacak bu gidişle kanat yine, q7 hiç yoktan iyidir havasındayız biz..

1.5 m'ye Q7 mi ?
    kat ve kat fazlasına Dzsudzsak'mı ?

TABİKİ DZSUDZSAK AMA ADAM GELMİYOR NE YAPALIM ?

Adam 32 yaşında dzujdsak 27 alsan 10 dan fazla ederi var satmak istesen hala diyorsun ki 6 ay kalmış 4-5 milyon Euro yıllık zaten bizim klub tahminim 2.250 den fazla vermez artık dzujdsak gelse sosa kanat oynar misal çözüm olarak bu q7 inadınızın Beşiktaş sevdasıyla felan hikaye anlatmayın alaksı yok.

Kardeşim dzsudzsak gelcekse, q7 falan almayalım boşa para harcamış oluruz ama adam kabul dahi etmedi zaten fiyatta da anlaşamadık.

• quote:

ya 27 yasindaki dzsudzsak yerine 32 yasindaki quaresmayi almak cok mantikli gelmiyor dzsudzsak gercekten cok kaliteli turkiyede buyuk bir cikis yakalayibilir belki q7de iyi oynayabilir ama mantikli dusununce dzsudzsak besimtasa cok daha fazla katki saglayabilir mesela seneye 10 milyona satabiliriz ama q7 yi seneye anca bedava gonderirsin

dzsudzsak dediğin adam bedava gelmeyecek. Adamın bonservisi en az 7 milyondur takımn en iyi oyuncusu. Quaresma bedavaya 1.5 milyon euro ya gelecek pektemekle aynı para.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ugur120

quote:

Orijinalden alıntı: Neo Nesil

quote:

Orijinalden alıntı: Desmond

Hadi Galatasaray transfer çalımı denese anlarım da siz nasıl RvP'yi alacaksınız?

biz bitik rvpyi istemiyoruz ki

manchester'da 10 golü geçememiş, eto'o gibi kılları ağarmış adamdan ne size, ne de başka takımlara fayda gelir...

Luca Toni ve Toni 37 ve 39 yaşındaki halleriyle RVP'yi 8'e katlar

Kardeş bitik RVP dediğin adamın 2 maça 1 gol ortalaması var sen neyin kafasındasın. Bu kadar da olmaz. Beşiktaş alsa ooo cok iyi transfer süper bilmem ne. Bir kere de tebrik edin yav. Adamlar aldı bastı parayı aldı bize de izlemek düşer. Rvp gelse bu takıma kimse hayır diyemez. Luca Toni ve Toni arasındaki fark neydi bi de onu açıklarsan sevinirim? Tebrik et geç adamların transferlerini eleştirme hele ki böyle bir konuda. Eğer eleştireceksen git Fenerbahçe forumunda eleştir. Burası Beşiktaş transfer sayfası.

Bu ülke Drogbaları, Altidoreları, Kenny Millerları, Sowları gördü lakin, Tr ligi kariyerleri rezaletti...

Cardozo Demba Ba'nın ve Fernandao'nun yanına yaklaşamaz Rvpnin gol ortalaması ve skorerliği babında

hiç bana oyun babında katkı demeyin, oyun babında katkı yapan forvetler stslde kaynıyor...

Ayrıca Luca toni ve totti olacaktı. Yazım yanlışı yüzüme vurmanız da ayrıca komedi.Tdkcılık oynamıyoruz burada Bu kadar yazım yanlışına takıldığınıza göre.

• ilk geldiğinde de şiddetle karşıydım şimdide karşıyım. alabileceğimiz ondan daha fazla katkı yapabilecek o kadar oyuncu varken neden q7? transferde çok güzel işler yapmaya başlamışken neden alınır ki? onun yerine kerime şans ver çok daha iyi.
  • transfer yok mu ondan bahsedın ?
  • Q7 Beşiktaşa ne zararı vermiş ben hatırlamıyorum.Sadece feda etmedi diye mi ? Siz olsanız 3.5 alıyorsanız bunu 2'ye düşürür müsünüz ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

biz q7 sevdalısı falan değiliz doğuştan BEŞİKTAŞ sevdalısıyız. Ama biraz mantıklı düşün haftalardır dzsudzsak ile uğraşılıyor adam hala gelmedi , q7 'ye teklif edildiği gün adam onayladı hem de 1.5m'ye. Bizde dzsudzsak isteriz ama olcaya kalacak bu gidişle kanat yine, q7 hiç yoktan iyidir havasındayız biz..

1.5 m'ye Q7 mi ?

Adam 32 yaşında dzujdsak 27 alsan 10 dan fazla ederi var satmak istesen hala diyorsun ki 6 ay kalmış 4-5 milyon Euro yıllık zaten bizim klub tahminim 2.250 den fazla vermez artık dzujdsak gelse sosa kanat oynar misal çözüm olarak bu q7 inadınızın Beşiktaş sevdasıyla felan hikaye anlatmayın alaksı yok.

Kardeşim dzsudzsak gelcekse, q7 falan almayalım boşa para harcamış oluruz ama adam kabul dahi etmedi zaten fiyatta da anlaşamadık.

Tamam da dostum zaten q7 ile anlaşıldığı felanda yok Atakan Kurtda yazdı bizzat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

dzsudzsak dediğin adam bedava gelmeyecek. Adamın bonservisi en az 7 milyondur takımn en iyi oyuncusu. Quaresma bedavaya 1.5 milyon euro ya gelecek pektemekle aynı para.

kardeşim bırak bunları ya anlamaz bunlar bizi q7 fanboyu olarak görüyorlar

• Quaresma yıllık 2.5-3 alır.Hakkıdır iftiralarla yollandı cefasını çekti sefasını da çekecek.Ama yönetim alamaz büyük ihtimal bakın şimdiden yazıyorum Q7 transferi OLMAYACAK!

• Ayrıca;

Eğer RVP geçen sezon Demba Ba ve Cardozonun süper ligdeki gollerini geçerse benden sınırsız ban bu kadar iddaalıyım...

Rvp 15 golü geçemez. Sertlikte aniden sakatlanır (ki zaten adam kronik sakat)

2 sezondur Rooney'in ve 26 maçta 4 golü bulunan Falcao'nun arkasında kalan ve sadece 2 sezonda 10 gol atmış adamdan bahsediyoruz...
  • RVP haberlerine boş yere aldanmayın. Haber1903'ün niyeti belli yönetimi kötü göstermek için yapıyor. Şimdi RVP yine burada konuşulmaya başlandı, fener alacak sonra taraftar rezil etti bizi yönetim falan filan diyecek. Ben senelerdir çok sıkı haber1903 takipçisiydim adamlar kap'a oyuncu bildirilmeden açıklıyordu transferleri bu konuda iyiydiler ama Fikret Ormanla ters düşünce başladılar Fikret Ormanı taraftara kötü göstermeye. Şimdi az önce haber1903 genel müdür Murat Özen twitter'dan "RVP konusunda sürpriz olabilir, bu benim şahsi fikrim" demiş. Yine taraftarı beklentiye sokuyor bilerek. Bunların asıl yüzünü Rüzgar Sağnak denilen adamın yazılarını tekrar yayınlamaya başladıklarında anladım. Rüzgar Sağnak denilen herif gs lisesi mezunu ve Fikret Ormana kafayı takmış durumda. Neyse haber1903'ün amacı belli beyler yalan transfer haberlerini çıkarıyorlar, sonra yönetim almayınca da taraftar Fikret Ormana saldırıyor, olayları bundan ibaret

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1.5 m'ye Q7 mi ?

Tamam da dostum zaten q7 ile anlaşıldığı felanda yok Atakan Kurtda yazdı bizzat.

hatta birşey diyeyim mi umarım o fiyata daha genç yetenek falan bulurlar ama çok zor adamın bonserviside yok , ve q7 nin beşiktaşa olan sempasitisini de katarsak işin içini direk gelir diye tahmin ediyorum. Gelirse de iş yapar bana göre öyle topçulara ihtiyaç var ve bence davranışları da düzelmiştir bir daha aynı hataları yapmaz. AMA UMARIM DZSUDZSAK'TA OLUR ÇOK İSTİYORUM O FUTBOLCUYU

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hadi Galatasaray transfer çalımı denese anlarım da siz nasıl RvP'yi alacaksınız?

manchester'da 10 golü geçememiş, eto'o gibi kılları ağarmış adamdan ne size, ne de başka takımlara fayda gelir...

Kardeş bitik RVP dediğin adamın 2 maça 1 gol ortalaması var sen neyin kafasındasın. Bu kadar da olmaz. Beşiktaş alsa ooo cok iyi transfer süper bilmem ne. Bir kere de tebrik edin yav. Adamlar aldı bastı parayı aldı bize de izlemek düşer. Rvp gelse bu takıma kimse hayır diyemez. Luca Toni ve Toni arasındaki fark neydi bi de onu açıklarsan sevinirim? Tebrik et geç adamların transferlerini eleştirme hele ki böyle bir konuda. Eğer eleştireceksen git Fenerbahçe forumunda eleştir. Burası Beşiktaş transfer sayfası.

Bu ülke Drogbaları, Altidoreları, Kenny Millerları, Sowları gördü lakin, Tr ligi kariyerleri rezaletti...

Cardozo Demba Ba'nın ve Fernandao'nun yanına yaklaşamaz Rvpnin gol ortalaması ve skorerliği babında

hiç bana oyun babında katkı demeyin, oyun babında katkı yapan forvetler stslde kaynıyor...

Ayrıca Luca toni ve totti olacaktı. Yazım yanlışı yüzüme vurmanız da ayrıca komedi.Tdkcılık oynamıyoruz burada Bu kadar yazım yanlışına takıldığınıza göre.

Drogbanın, Sowun Tr kariyeri rezaletti dersen yalan söylersin. Sow her sezon en az 10 gol atan bir oyuncu verdiği katkı ortada. Drogba desen 2 sene GSyi uçuran adamdı.
    Yazım yanlışını yüzüne vurmadım. Sadece ne olduğunu sordum. Yüzüne vurmak demek buysa eğer affola. Lütfen biraz objektif ol senden başka bişey istemiyorum.

• Syberia-1903 kullanıcısına yanıt
    2010-11 5.lik
    2011-12 4.lük

BJK 1-4 Kiev
    Kiev 4-0 BJK
    Atletico 3-1 BJK
    BJK 0-3 Atletico
    BJK 2-4 FB
    .
    .
    .

• ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    Montaj. Adam görüşmedim demiyor zaten. Sosa sanki 10 yıllık oyuncumuz gibi adamlıgından bahsediyorsunuz. Oyuncular gelip geçici ülkesine dönmek istemesi kadar doğal bişey yok. Getirsin bonservis ücretini ayrılmak istiyorsa eğer sonra da herkes kendi yoluna. Oyuncular kalıcı değil takım kalıcı. Hiçbir oyuncu bizim Şerefli Beşiktaşımızdan üstün değil.
  • Tolgay Arslan: "Bu sezon ilk haftalara stat yetişmeyecekti,
    onlarda biliyordu. Ama derbiler ilk haftalara geldi. Neyse
    fazla konuşmak istemiyorum."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Drogbanın, Sowun Tr kariyeri rezaletti dersen yalan söylersin. Sow her sezon en az 10 gol atan bir oyuncu verdiği katkı ortada. Drogba desen 2 sene GSyi uçuran adamdı.
    Yazım yanlışını yüzüne vurmadım. Sadece ne olduğunu sordum. Yüzüne vurmak demek buysa eğer affola. Lütfen biraz objektif ol senden başka bişey istemiyorum.

Neo nesil drogba sow icin felaket diyor.

Fb gslilere demba ba daha fazla gol atti diye hava atiyor kendince

• Konu can çekişiyor resmen.Nerede boş beleş adam var toplanmış bi el atın artık şu konuya.Yıllardır üyeyim ilk defa bu halde görüyorum forumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

ya nasil 7 milyon lira fikret baskan 2-3 sene once 19 milyona dinamo moskovaya giden adami 2 milyona getirecek hala 7 milyon diyorsunuz ayrica daha q7 yerine campbell da dzsudzsakta gelse ikiside ileride kazandiracagi paralarla cok daha fazla katkisi olacak 1.5 milyon ucuz diye 10 milyondan vazgeciyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.