Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (798. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.763
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bugün bir haber aldım.%99 doğru deniliyor dünde yazdı gerçi Lanzini.Arjantin'den arkadaşımla konuştum Lanzini bitmiş.Bitmiş.Bitmiş.Yarın bildirilir.
  • umarım yarın 3 harfli gelir
  • Varmısınız İddaaya Ramon Motta Yalçın Ayhan Mitrouglu 3 üyle transfer biter. Sağa da anlaşılabilirse Burhan Eşer alınır. Eneramo Holosko Sivok takımda kalır. Canımdan çok sevdiğim Beşiktaşımdan soğuttun Fikret Orman istifa et artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

Ben bugün bir haber aldım.%99 doğru deniliyor dünde yazdı gerçi Lanzini.Arjantin'den arkadaşımla konuştum Lanzini bitmiş.Bitmiş.Bitmiş.Yarın bildirilir.

Umarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unutmadan siz hala Fikret Orman'ın düzgün transfer yapabileceğine inananardanmısınız ? Lanzini yi alamaz ola ki alsa da o adam Tr liginde iş yapmaz vesselam
  • Benim hatırladığım sanki bir ara istemişlerdi kiralık olarak Muhammedi ama Fikret baba şuan o beşiktaşın oyuncusu vs diyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okartal1

Unutmadan siz hala Fikret Orman'ın düzgün transfer yapabileceğine inananardanmısınız ? Lanzini yi alamaz ola ki alsa da o adam Tr liginde iş yapmaz vesselam

Lanzini ile de kulubu ile de anlasildi tek sikinti 4,5 milyon euro nun vergisi 800.000 bin i River plate in son anda Besiktas a odetmek istemesi.

Fatih Dogan /Twitter

4.5 milyon euro gercekten olur para. Kimse cok para verdik demez

• quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

Ben bugün bir haber aldım.%99 doğru deniliyor dünde yazdı gerçi Lanzini.Arjantin'den arkadaşımla konuştum Lanzini bitmiş.Bitmiş.Bitmiş.Yarın bildirilir.

ona karşılık

• Yarın da KAP yok beyler. Hatta Çarşamba'da yok Perşembe de yok Cuma da yok. Yok ulan yoook!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

umarım yarın 3 harfli gelir

tövbe estağfurullah
  • 3 spor gazetesinin manşetine bakıyorum beşiktaşla ilgili tek haber yok çok yazık en çok transfere ihtiyacı olan kulüp beşiktaş ama hala bekliyolar
  • Buradaki 20 kişiye sorsan 18 i oynatmaz ama kulakları çınlasın Ertuğrul Sağlam Ricardinho yu gitti sol açıkta oynattı şaka gibi. Kimlere kalmışız...
  • Tamam takımın başına dünyada eşi benzeri olmayan bir şey başına geldi tamam yönetime hak veriyorum ama abi hiç mi para yok :(
  • Alfred Finnbogason ve Manuel Lanzini ikilisi transfer edilsin diğer bahsi geçen hiçbir futbolcuyu Gökhan Töre ve Olcan Adın haricinde tabiki.

Gökhan Töre veya Olcan Adın dan bii gelecekse yaş itibariyle geleceğe yönelik olacağı için Töre derim.

benim takım tercihim.

Kalede------------------------------------Tolga

Yeni Bir Sağ bek (Serdar Kurtuluş )-----Pedro Franco--Ersan A. Gülüm------İsmail Köybaşı (Yada Ramon Motta)-

----------------------------------------------Veli Kavlak----Atiba Hutcinson------------------------------------------------

----------------------------Olcay Şahan---------Oğuzhan Özyakup--------Kerim Frei Koyunlu--------------------------

------------------------------------------------Cenk Tosun (Yada Mustafa Pektemek)-------------------------------------

Kalede Tolga varken Cenk yeterli bir alternatif.
    Sağ bek mevzusunda mutlaka yeni bir sağ bek alınmalı ve bir tanede yedek gençlerden çıkartılmalı yada transfer edilmeli. Serdar Kurtuluşa yer dahi verilmemeli.
    defans göbekte Sivok-Pedro-Ersan varken Atınç Nukan yedekler arasında tutulmalı bence
    Sol bek İsmail üzerinden gidilmesi yedek olarak motta yada dönüşümlü kullanıla bileceği kanısındayım.
    Veli-Atiba 2'lisi bence güzel bir ikili oluşturdular. gerektiğindede Necip alternatif olarak yedekte yeterli olur.
    Ofansif anlamda bize FM'deki şekliyle OOSğSlM özelliğinde bir oyuncu daha lazım Gökhan Töre transfer edilse bile Kerim Frei İle yedeklerde dönüşümlü olacak bir isim.
    Kerim Frei şans verilirse gayet başarılı olacağı kanısındayım.
    Muhammet mutlaka 1. ligte forma şansı bulabileceği 30 küsür maçın en az 20 küsüründe oynayıp kendini kanıtlamalı.
    Forvet hattında Mustafa-Cenk-Ömer Yürekleri ve kendilerine güvenleri varsa 3'ü anlaşıp yönetime biz yeteriz istenen gollere ulaşırız derlerse başka bir forvete gerek yok
    ama bunların cesareti yetmeyeceği için en azından geçen sezon 20 golün üstünde gol atmış aktif olarak futbol oynayan ve taraftarın seveceği bir yapıda forvet lazım. yıllardır forvet hattında bir ilhan mansız eksikliği hissetmekten yoruldum. gelişine şutlar çeken ters 90'a top gönderen 1'e 1de kaleciyi dahi çalımlamaya çalışan bir forvet lazım.

Lanzini transfer edilirse en azından oğuzhanla ofansif ortasaha konusunda bir ilerleme kaydedilir hem genç hemde yetenek var.
    Alfred Finnbogason geçen yıl o kadar gol atmış demek ki bu adamın üstüne oynarsanız top gelirse gol atabiliyor. zaten beşiktaş genel olarak tek forvet oynadığı için gayet iyi bir transfer olur kanısındayım.

Kısa ve net olmak gerekirse.
    Alfred Finnbogason, Manuel Lanzini ve Gökhan Töre ve bir sağ bek (en azından benim FM oyununda sağ bekte ŞENER ÖZBAYRAKLI ve OZAN TUFAN isimleri öne çıkıyor.)

Bence kadroya 2-3 sene destek verilirse futbolcularımız uçuşa geçecektir. Çünkü futbolcularımız çok gen ve deneyim eksikliği var.

• quote:

Orijinalden alıntı: o2bucak

Alfred Finnbogason ve Manuel Lanzini ikilisi transfer edilsin diğer bahsi geçen hiçbir futbolcuyu Gökhan Töre ve Olcan Adın haricinde tabiki.

Gökhan Töre veya Olcan Adın dan bii gelecekse yaş itibariyle geleceğe yönelik olacağı için Töre derim.

benim takım tercihim.

Kalede------------------------------------Tolga

Yeni Bir Sağ bek (Serdar Kurtuluş )-----Pedro Franco--Ersan A. Gülüm------İsmail Köybaşı (Yada Ramon Motta)-

----------------------------------------------Veli Kavlak----Atiba Hutcinson------------------------------------------------

----------------------------Olcay Şahan---------Oğuzhan Özyakup--------Kerim Frei Koyunlu--------------------------

------------------------------------------------Cenk Tosun (Yada Mustafa Pektemek)-------------------------------------

Kalede Tolga varken Cenk yeterli bir alternatif.
    Sağ bek mevzusunda mutlaka yeni bir sağ bek alınmalı ve bir tanede yedek gençlerden çıkartılmalı yada transfer edilmeli. Serdar Kurtuluşa yer dahi verilmemeli.
    defans göbekte Sivok-Pedro-Ersan varken Atınç Nukan yedekler arasında tutulmalı bence
    Sol bek İsmail üzerinden gidilmesi yedek olarak motta yada dönüşümlü kullanıla bileceği kanısındayım.
    Veli-Atiba 2'lisi bence güzel bir ikili oluşturdular. gerektiğindede Necip alternatif olarak yedekte yeterli olur.
    Ofansif anlamda bize FM'deki şekliyle OOSğSlM özelliğinde bir oyuncu daha lazım Gökhan Töre transfer edilse bile Kerim Frei İle yedeklerde dönüşümlü olacak bir isim.
    Kerim Frei şans verilirse gayet başarılı olacağı kanısındayım.
    Muhammet mutlaka 1. ligte forma şansı bulabileceği 30 küsür maçın en az 20 küsüründe oynayıp kendini kanıtlamalı.
    Forvet hattında Mustafa-Cenk-Ömer Yürekleri ve kendilerine güvenleri varsa 3'ü anlaşıp yönetime biz yeteriz istenen gollere ulaşırız derlerse başka bir forvete gerek yok
    ama bunların cesareti yetmeyeceği için en azından geçen sezon 20 golün üstünde gol atmış aktif olarak futbol oynayan ve taraftarın seveceği bir yapıda forvet lazım. yıllardır forvet hattında bir ilhan mansız eksikliği hissetmekten yoruldum. gelişine şutlar çeken ters 90'a top gönderen 1'e 1de kaleciyi dahi çalımlamaya çalışan bir forvet lazım.

Lanzini transfer edilirse en azından oğuzhanla ofansif ortasaha konusunda bir ilerleme kaydedilir hem genç hemde yetenek var.
    Alfred Finnbogason geçen yıl o kadar gol atmış demek ki bu adamın üstüne oynarsanız top gelirse gol atabiliyor. zaten beşiktaş genel olarak tek forvet oynadığı için gayet iyi bir transfer olur kanısındayım.

Kısa ve net olmak gerekirse.
    Alfred Finnbogason, Manuel Lanzini ve Gökhan Töre ve bir sağ bek (en azından benim FM oyununda sağ bekte ŞENER ÖZBAYRAKLI ve OZAN TUFAN isimleri öne çıkıyor.)

Bence kadroya 2-3 sene destek verilirse futbolcularımız uçuşa geçecektir. Çünkü futbolcularımız çok gen ve deneyim eksikliği var.

Alfred Finnbogason en az 20 milyon euro..

Mitroglou kiralamak daha mantıklı

• Motto yine foto paylaşmış instagramda. Havalimanında ailesi ile veda selfiesi. Adam kampa katıldıktan sonra mı kap gelecek nedir anlamadım

• Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Ben yukarda ismi geçmeyen bütün futbolcuların satılıp takıma biraz para kazandırılması taraftarıyım.
    İbrahim Toraman Çok sevsemde her kavgada baş rol adam ilkinde dedik İbrahim üzülmez haksız ama buda mı öyle.
    Gökhan Süzen sezon boyu bi doğru dürüst katkısı olmadı ve sol bekte ismail ve motta olursa gökhana ihtiyaç yok alt yaapıdanda bir yedek çıkar hatta
    Sezer Öztürk Bütün bi yıl hiç bişi yapmadı boş boş maaş vermeyelim.
    Uğur Boral kanatlarla ilgili en sorunlu olduğumuz dönemde bile varlık gösteremedi onun yerine kerim frei'ye daha fazla şans verilmeliydi.
    Michael Eneramo ya biz kullanmayı bilemedik yada adam bize kazık attı bizde bi türlü oynayamadı adam.
    Filip Holosko gaye iyi bir kanat olsada zamanında biz bu adamı forvet diye aldık toplasan 5 maçta forvet oynamadı yıllardır hızı sayesinde kanatta oynadı ondada çok iyi olduğu söylenemez.

ha bu arada Alfred alınamıyorsada en azından forvetleri bi önüne çekicek teknik drektör önder özen ve başkan dicek bu sene biz size güveniyoruz. Başardınız başardınız başaramadınız satacağım sizi gibi belki daha sert bir ültimatomla onları çoşturabilir. 3 forvet sayı olarak ideal bence. olmadı bunlardanda Mustafa Pektemek ve Ömer Şişmanoğlu'nu sat 1 tane kaliteli forvet al, Cenk yedek olsun 3'üncü yedek forvet olarak sinan kurumuş yada altyapıdan bir başka futbolcu.

Yazdıklarımdanda anlaşılmıştır belki ama ben altyapıdaki oyuncuların üzerine düşme taraftarıyım. alt yapıdaki futbolcuları kiralık gönderirkenherhangi bir takıma değil belirli başlı amaçları olan (üst lige çıkmak vb.) ve ilk 11'de oynama şanslarının yüksek olduğu klüplere gönderip gerekirse bir antrenör tutup hepsini günlük olarak takip edip kiralık gittikleri kulübün dışında ekstra özel antramanlar filan ayarlanmalı. 19-20 yaşını aşmış futbolcuların alt takımda tutulmamasını düşünüyorum zaten iyi futbolcuysan kendini 20 yaşına kadar gösterip a takımda yer alman lazım alamıyorsan 1.lig ekipleri futbolcu arıyor.

• Motta Beşiktaş'ta kaynak lig tv

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kepirlikerem

Motto yine foto paylaşmış instagramda. Havalimanında ailesi ile veda selfiesi. Adam kampa katıldıktan sonra mı kap gelecek nedir anlamadım

Hocam Mottanın hesap adı ne ben bulamadım bir türlü

• 
Sayfa: önceki 796797798799800
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.