Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: safkar14

Enaramo ve Sezer'in menejerleri aynı mı? Bilen varsa bilgi verebilir mi?

Bilmiyorum ama ikisi farklı transferler.Sezer direk başkanın transferi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

Stoch dany gibi bomba degil. Paokta inanilmaz katmis oyununa maclari izliyorum ciddi anlamda bir gelisme var. 2m onermis paok biz verelim alalim yanina tore her turlu alinie. Tore isi cok uzayacak ondan diyorum. Stochu simdi konussak haftaya kampa bile kataeiz.

Dediğim gibi ben beğeniyorum Stoch'u.Gökhan'ın da alınması şartı ile isterdim.Olcay-Kerim-Stoch-Gökhan dörtlüsü dehşet olurdu.Hepsi de genç oyuncu.
  • Olcay haricinde hepsi de inanilmaz hizli dripling ustasi kontralari dusunemiyorum valla. Bunlarin onune kimi koysan kral yaparlar. Ki almedia bile biraz efor koysa idi o bile kral olacakti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stoch iyi adam bencede fenerde oynamış olsa ne olacak caner gelseydi hüloğğğ olcaktı rakip takımdan adam alınır stoch gibi adam alınır ama dany gibi alınmaz o herşeye yaygara yapan tipler var malesef stoch gibi verimli skora katkı yapan orta açan şut çeken adam olcak takımda daha ne olsun tek şutla biten maçlarımız vardı bu hafta bombalar patlar gibime geliyo ve yeniden demba ba haberleri çıkmaya başladı ateş olmayan yerden duman çıkmaz beyler kredide onaylandı bu hafta bişeyler olucak gibi bi his var ilk defa içimde bütçenin yetersiz oduğunuda gördüler artık bu bütçeyle bi yerli bi yabancı alabilirler anca ama bize üç tane diek 11 e monte iyi adam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

3-5-2 nasıl olurdu bize?Bilic oynatmaz ama fena durmadı.3'lü stoperi tercih eder belki.

-------------------------------Tolga-------------

-------------Moledo-------Franco-----------Ersan-------------

????--------Oğuzhan-----Veli------???(Atiba)--------Motta

-----------------------Cenk-------Mitroglou(??)--------------

3 5 2 de atiba gitmez. Motta her turlu. Sener ya da tarikta gitmez. Oraya ourer gibi adam lazim. Bir de eger bu sistem de oynayacaksak bir tane de goulart lazim. Goulart orada daha guzel olur.

• bu arada olcanın gs ye gitmeside iyi oldu 3.5 ona vericeklerine 5 e gökhanı öle veya bölee bitirirler rusyada oynamıyacak belli tamamen zarar etmektense kardan zarar ederler ruslar akıllıdır fiyat arttırmak için hede hödö yaparlar ama alırız gökhanı
  • quote:

transfermarkt ta menajerlik şirketleri farklı gözüküyor.
    pek bilmem bu işleri ama farklı büyük ihtimal
  • meten1903 kullanıcısına yanıt
    Biz niye bilali hic dusunmedik ona sasiyorum. Bence 4m bitebilirdi. Tabi iliskileri bilemem burdan tahmin ediyorum da bill icime oturdu ya keske alsak be. Hem zeki hem de oyunda cok aktif. Belki kendjde gelmek istemiyordur o da var. Bir ara deniz vardi. O da gelecek falan diyorlr di o da yatti sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus II

quote:

Orijinalden alıntı: mmusty35

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Evet, Necip çok bariz şekilde gelişti.Siz körseniz benim yardımcı olabileceğim bir çözüm yok maalesef ki.

Ve evet bu denli sert üslup kullandım, işinize gelirse..

Bir sen goruyorsun sanirim ustun zekanla yada izledigin maci algilayamiyorsun

Ben de görüyorum. Veli'yi de ilk OnrbK gördü burada. Adam herkese savundu herkes eksiledi. Şimdi de Necip'e yapılıyor aynısı. Necip kendini geliştirmedi demek hakikaten körlük.

Madem kor degilsin soyle gelistirdigi yonlerini bizde bilelim veli ile kiyas bile edilmez

Şu an takımdaki en iyi adam markajı yapan oyuncu. İleri çıkışlarını geliştirdi. Yeri geliyor seri şekilde 2-3 adam geçiyor. Stoperde oynadığında da çok beğenmiştim, hatta oynamadan önce Dany oynayacağına Necip oynasın da diyordum. Sağ bekte oynadığında Sneijder'e adım attırmamıştı. Defansif yönünü çok iyi kaldırdı o bölgenin. Hücumcu bek gibi olmasa da maç için ara sıra sürpriz çıkışlar yapmaya başladı. Oyunu basit oynuyor, orta kestiğinde dağa taşa açmıyor. Daha ne istiyorsunuz? Herkesi geçip kaleye girmesini bekliyorsunuz adamlardan.

Daha adam orta yapamiyor neyse birsey demiyorum sag bek falan almayada gerek yok Biraz daha anlatsan dani alves sancam

Artist artist cevap vermeye lüzum yok. Hücum gücü zayıf, hücumcu bir bek değil diye yazdım. Aklın sıra laf sokacağım diye Dani Alves falan yazıyorsun. Sizi adam yerine koyup cevap verende kabahat.

K.bakma kardesim artislik amaci ile soylmedim tartisma uzamasin diye oyle yazdim laf sokmak gibi amacim yok madem okadar iyi necip oynasin gorelim sezonda napcak netcek

• bu sassoulo da simone zaza var çok iyi adam neden böyle adamlarla ilgilenmiyolar aygır gibi herif çokta sağlam santrfor 23 yaşında ahanda yazdım buraya seneye büüyük bi takıma gider :)
  • Beşiktaş taraftarı bu işi okadar iyi biliyoki tabi bağzıları valla keyif alıyorum sohbet ederken yahu bize bu bütçe verilse daha iyi transfer yaparız yeminle
  • quote:

Orijinalden alıntı: meten1903

bu sassoulo da simone zaza var çok iyi adam neden böyle adamlarla ilgilenmiyolar aygır gibi herif çokta sağlam santrfor 23 yaşında ahanda yazdım buraya seneye büüyük bi takıma gider :)

Sassoulo dan adam almak biraz sıkıntı Juventusun alt takımı gibiler Juve bırakmaz Sassoulo dan adam
  • alınır alınır mitroviçede öle deniyodu 5 m a gitti ilgilenmek lazım da böle adamlar hiç gündeme gelmiyo hep çok tanınan adamlar gündemde biz yıldız istemiyoruzki medel gibi zaza jimenez gibi savaşçı adam istiyoruz keyif versin agresif oynasın takım.bu sene neydi öyle langırt izlesen daha zevkli
  • zaman o kadar daraldıki başkanın çıkıp "sahura netleşir" demesinden korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

transfermarkt ta menajerlik şirketleri farklı gözüküyor.
    pek bilmem bu işleri ama farklı büyük ihtimal

Eneramo bilic ve Atiba nin menajerleri ortak hocam
    Bilic aldirdi ikisinide ve ikisinide Onder ozen istememisti
    Menajeri cukka yapti

• quote:

Orijinalden alıntı: acAn07

zaman o kadar daraldıki başkanın çıkıp "sahura netleşir" demesinden korkuyorum

Ben Gecen seneki gibi Sahur programina katilmasindan korkuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: mutluay7

quote:

Cidden katıldı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: T.Edison

quote:

quote:

Cidden katıldı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Por Você

quote:

Orijinalden alıntı: T.Edison

quote:

quote:

Cidden katıldı mı

Başkan yakında esra erolla İzdivaç ve Oktay ustanın yeşil elma programına çıkmazsa iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

3-5-2 nasıl olurdu bize?Bilic oynatmaz ama fena durmadı.3'lü stoperi tercih eder belki.

-------------------------------Tolga-------------

-------------Moledo-------Franco-----------Ersan-------------

????--------Oğuzhan-----Veli------???(Atiba)--------Motta

-----------------------Cenk-------Mitroglou(??)--------------

Kardo Olcay'sız olmaz ki
  • 
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.