Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.763
Cevap
91
Favori
887.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SON DAKİKA | Beşiktaş, Ramon Motta'yı 1.1 milyon Euro karşılığında iki yıllığına renklerine bağladı (Lig TV)"
  • 01 Temmuz 2014 Salı, 11:23:38

Beşiktaş'ın geçen sezon başında 1 yıllığına kiralık olarak kadrosunda kattığı Brezilyalı savunma oyuncusu Ramon Motta'nın bonservisini aldı.

Siyah beyazlılar, Ramon Motta'yı 1 Milyon Euro karşılığında 2 yıllığına renklerine bağladı.

Brezilyalı oyuncu, yarın Beşiktaş'ın Almanya kampına katılacak.

Haber Kaynağı: HABER1903
  • gerisi gelir artık İnşAllah
  • KAP l Ramon de Moraes Motta'nın transferine ilişkin olarak Corinthians kulübü ve oyuncunun kendisi ile görüşmelere başlanmıştır.
  • Keşke geçen sene Ali Adnanı transfer etseydik senelerce sol kanat derdimiz kalmazdı Rize Beşiktaş dan daha zengin değildi ya
  • vARAN1
  • opsiyonu 2,5M€ olan bir adamı 1.1M€ ya almak başarıdır. Şimdi çıkıp birileri trollüyeceklerdir ama bu başarıdır. Ben aynı başarıyı Gökhan Töre için de bekliyorum.

Şu takımda en çok görmek istediğim futbolcu leblebici golcü.. Yıllardır Beşiktaş'ın golcüsü olmadı. İlhandan bu zamana gol krallığına oynayan, Feyyazdan sonra gol krallığına üst üste oynayan bir adamımız olmadı.
  • kaldı 11 mılyon euro
  • KAP geldi sonunda gerisi gelir beyler party harda hazır olun
  • Düşünsenize Gökhan Töre'yi 3 e falan alıyoruz

bu arada Yalçın'da açıklanır Motta'nın ardından..
  • Motta kalitesinde bir oyuncuyu bu kadar başarılı bir sezonun ardından 1 milyon a almak yönetim başarısıdır tebrik etmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkdostun

opsiyonu 2,5M€ olan bir adamı 1.1M€ ya almak başarıdır. Şimdi çıkıp birileri trollüyeceklerdir ama bu başarıdır. Ben aynı başarıyı Gökhan Töre için de bekliyorum.

Şu takımda en çok görmek istediğim futbolcu leblebici golcü.. Yıllardır Beşiktaş'ın golcüsü olmadı. İlhandan bu zamana gol krallığına oynayan, Feyyazdan sonra gol krallığına üst üste oynayan bir adamımız olmadı.

daha 1.1 ile alakalı bir şey yokki hocam.
  • Aynen holosko forvet ama cok nadir oynadi forvette ..hayir katki verdigi cok faydali oldugu donemler oldu emegi gecti yani cabaliyor yanlis yerde oynamasina ragmen ama bizim taraftar bazilari bos oyuncu muamelesi yapiyor adama.yazik yani.turk olsa da kalsa keske

• 1m bonservis 1.1m yıllık çok iyi iş
  • Motta'yı 1.1 Milyon Euro ya almak çok büyük başarı kim ne derse desin yönetimi tebrik ediyorum iyi iş çıkardı bu transferde.
  • Hayırlı olsun beyler.
  • Yönetim kadar Motta' ya da teşekkür etmeli bu transferde. Taraftarla bu kadar bütünleştiği için bence en büyük çabayı o gösterdi bu transferde. Ki yıllık ücreti de gayet makul. İnşallah uzun seneler böyle oynar bırakmayız onu.
  • Kesin alınacağını düşündüğümüz adam alındı diye party yapıyoruz. Bak yine sinirlendim kaç para ulan bi Gökhan Töre

• 
Sayfa: önceki 797798799800801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.