Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (1262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.763
Cevap
91
Favori
887.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12601261126212631264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • marko olursa kerimle olcay kaybolur gider hocam nettin :) anca kupada falan oynarlar :)
  • Merhaba arkadaşlar. Yarın yeni sezon forması almaya gideceğim, bende geçen senenin siyah forması mevcut. Bu sezon alanlar hangisini önerir acaba ;)
  • bedo20 kullanıcısına yanıt
    Bu senenin siyah forması :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: meten1903

Bu senenin siyah forması :)

Teşekkürler. Kartalyuvasından baktım detaylı olarak baya güzel olmuş siyah forma, hoşumada gitmedi değil hani
  • bedo20 kullanıcısına yanıt
    Şehir dışında olduğum için biraz sıkıntı oluyo benim forma işi kiğloda var giymeden bişey alamıyorum internete güvenemiyorum bide belden oturtmalı formalar ama benim beldede sanki başka bi insan oturuyo gibi :) bende alıcam ama kesinlikle denemem lazım ama incelediğim kadarıyla benim en çok siyah forma hoşuma gitti şahane duruyo sonra kırmızı sonra beyaz benim sıralamam kndi zevkime göre böyle hocam ama sen siyahı yinede bi düşün :)
  • ntvspor övünç özdem bağlandı
  • Kadromuz yeterince kaliteli fakat 10 numara ŞART
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewe34

ntvspor övünç özdem bağlandı

Neler aktardı övünç acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meten1903

Şehir dışında olduğum için biraz sıkıntı oluyo benim forma işi kiğloda var giymeden bişey alamıyorum internete güvenemiyorum bide belden oturtmalı formalar ama benim beldede sanki başka bi insan oturuyo gibi :) bende alıcam ama kesinlikle denemem lazım ama incelediğim kadarıyla benim en çok siyah forma hoşuma gitti şahane duruyo sonra kırmızı sonra beyaz benim sıralamam kndi zevkime göre böyle hocam ama sen siyahı yinede bi düşün :)

bende baya zayıfım hele boyuma göre. bende deneyerek alıcam ki bende hiç mi hiç göbek yok açıkçası evet siyah nbenimde kafama baya yattı bakalım bir de yakından görelim.

• quote:

ntvspor övünç özdem bağlandı

Adamın tarzını beğeniyorum. Hiç yalan haber yapmayacak, temiz biri gibi geliyor bana. Güzel haberler bekliyoruz tabi turdan sonra. Hayırlısı.

• Övünç ne dedi arkadaşlar?

• övünç özdem yine hemen hemen aynı şeyleri söyledi kısaca özet geçeyim

-belhanda için 10 m euro istiyorlarmış bu bize çok fazla gelmiş bizde dün kiralaık + opsiyon teklifini yapmışız cevap bekliyormuşuz belhanda kievde oynamak istemiyormuş bunuda iletmiş takımına en büyük kozumuz oymuş
    -belhanda olmazsa bryan ruiz hazırdaymış hem ruiz hemde fulham ile hemen hemen anlaşmışız
    -10 numara töre vs bitirince bir tanede yerli bir stoper almak istiyormuşuz yurt içinden
    -linnes beşiktaş vazgeçmezse transfer gerçekleşecek dedi
    -töre yine aynı şeyler kazan ve töre ile anlaşılmış sımıntı ödeme şekli töreninde yabancı bir altrenatifi varmış amam çok büyük ihtimal gerçekleşecekmiş bu transfer feyenoord maçından sonra
  • Formalar 10 numara dostlar. Ben siyah ve L beden aldım. Hep L giyiyordum zaten. Hatta daha güzel oturdu üzerime geçen senelerdeki formlara göre. Hatta bugün işte bile üzerimdeydi. .

• quote:

Orijinalden alıntı: .Bora.

Linnes,Gökhan ve Belhanda(Ruiz,lanzini) transferleri ile çok sağlam bir takım olacağız.Bu transferlerin üstüne Jones ile 1 senelik daha anlaşılsa güzel olur aslında.Hala serbest Jones.1 sene yararlı olabilir.

Jonesin aciklamasindan bir kesit;

"Ben besiktasi kontrat imzasini bekledim, fakat onlar benimle ilgilenmedi. Bundan sonra isteseler de onlarla anlasmayacagim. Sanslarini kaybettiler"

• quote:

Orijinalden alıntı: honda_s2000

zamanında felipe santana 1 milyon euroya dortmund dan gitti. o adamı almadılarda pedroyu aldılar ne beklersin . scout ekipleri işe yaramaz adam. belhanda ya okadar para mı vericeksin şimdi. bak fenerbahçeye bonservissiz harika bi adam aldı. sağ kanat gökhan töre , sağ bek tarık çamdal(alt yapıdan oyuncu + para) , 10 numaraya güzel oyun kurabilen oğuzhan gibi tekniğe sahip birisi olmalı .

Pedro bu takımın as stoperi (1. stoperi) kolobiya milli takımınında yakında as stoperi olcak neyin kafası bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Veli'ye bilgisizce saldıranlar azalarak bitme noktasında, iki üç ayda bir tane belki çıkıyor.Madem bir tane vurmuş yine bize de cevap vermek düşer.

Önce istatistikleri koyayım ve belirteyim, Atiba box to box a daha yakın oynadı Veli ise geriden oyun kurucu pozisyonunda oynadı.Popüler benzetme yapmak gerekirse Atiba -> Fernandinho, Veli -> Pirlo pozisyonlarında oynadı.Bu şekilde bazı arkadaşlar daha kolay ayırt edebilir.

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları

Atiba'nın istatistiklerini de koydum ki ufak bir analiz olsun.Atiba Veli'den bir 45 dk fazla oynamış sadece.Rakipten karşılanan top istatistikleri birbiri ile aynı, nasıl aynı dersek şayet; Veli de Atiba'da 5,2 dk da 1 tane top karşılamış.

Veli'nin kendi alanımızda karşıladığı top 100, rakip alandaki sayısı 98.Atiba'nın veriler sırasıyla 81 ve 87.

Rakip atağı durdurma Veli 110, Atiba 107

Atiba hücumda 252 pas yapmış Veli ise 154.

Hücum bölgesine atılan pas ise Veli 221, Atiba 182.

Ceza alanına atılan topta Veli 61, Atiba 32.

Kaleye şutlarda Veli 27 Atiba 21.

İstatistikte Veli 3 gol 4 asist.Atiba 1 gol 4 asist.

Atiba'nın da Veli'nin de oyun içindeki mücadelesi, hırsı, Veli'nin özellikle rakibi aşırı yorması ve bu ikilinin orta saha direncini sağlaması takımımız açısından çok büyük bir olay.

Yani neymiş ? Veli ikinci sınıf falan değil senin düşüncelerin, senin kafan ikinci sınıfmış.Serdar da olsa Holosko bile olsa yeri geldiğinde en ağır en katı şekilde eleştireceksin ancak hor görmeyeceksin.Bu adamlar senin takımın.İnsan olun biraz.

Hazır gelmişken Necip'in de istatistiği verelim,

Necip süre olarak Veli ve Atiba'nın tam yarısı kadar oynamış ancak üç istatistiğe dikkat çekmek istiyorum.

Rakip atağı durdurma 73. Veli 110 Atiba 107 Mantıklı arkadaşlar ile birlikte Necip'in kademe anlayışını ve rakibe pozisyon vermemesini överken bir takım işgüzarların sokak ağzı ile saçma sapan mesajlar yazıp insanları tahrik ettiğini de hatırlatalım.Gelip baksınlar bu istatistiğe.

Hücum bölgesine pas 125 Veli 221 Atiba 182

Ceza alanına gönderdiği top 31 Veli 61 Atiba 32

Necip bu ikilinin tam olarak yarısı kadar süre aldı tekrar hatırlatmakta fayda var.

Ayrıca son bir ek, birisi stoperlerimize dil uzatma gafletinde bulunmuş.Oyun kurucu falan demiş sonra da Alves demiş.Pedro Franco gibi diagonal pas uzmanı genç bir oyuncu var.Bu gencin müdahale zamanlaması mükemmele yakın falan değil basbayağı mükemmel.Ayrıca yaşına göre muazzam bir kalınlığı fiziği ve dengesi var.Pozisyon bilgisi ve tecrübesi yaşının çok çok ilerisinde.Hava toplarında da etkisiz falan değil, Drogba'ya top aldırmadığı 2 maçı hatırlatalım.Tek eksiği hızı.

Ersan gibi hızlı ve yırtıcı bir stoperimiz var.

Sivok gibi tecrübeli ve lider bir stoperimiz daha var.

Atınç gibi geleceği parlak ve fiziği bu ligin ilerisinde olan bir genç stoperimiz daha var.

Geçtiğimiz sezon Gs ile birlikte 32 gol ile ligin en az gol yiyen iki ekibinden biriyiz.Senin muazzam stoperlerinin takımı bizden 1 gol fazla yemiş.

Herkes kendi işine baksın.

Hocam senin ellerine, klavyene, mouseuna en onemlisi AKLINA saglik.

Bu verileri once "völö ököncö sönöf töpcösö yöö, völöylö ölmöyör yöö, völö köm ölön" diyen cakma besiktaslilara, ardindan da atibaya veliye b*k atan renklilerin gozlerine gozlerine sokacaksin ki akillansinlar. (Gerci akillanacaklari yok.)

Paylastigin verileri kaydettim bile. Olaki veliye dil uzatan olursa verileri utanmadan sikilmadan paylasacagim.

Stoperlere dil uzatmaya gelince; hocam bunlar ya besiktas maclarini seyretmemisler ya da milleti sinirlendirmek icin her turlu cirkefligi yapiyorlar.

Soyle bir avantajimiz var; eger pedro bu istikrari surdurebilirse buyuk takimlara FAHİS FİYATLARA satabiliriz. En az 15 milyonu kasaya koyariz.

• quote:

övünç özdem yine hemen hemen aynı şeyleri söyledi kısaca özet geçeyim

-belhanda için 10 m euro istiyorlarmış bu bize çok fazla gelmiş bizde dün kiralaık + opsiyon teklifini yapmışız cevap bekliyormuşuz belhanda kievde oynamak istemiyormuş bunuda iletmiş takımına en büyük kozumuz oymuş
    -belhanda olmazsa bryan ruiz hazırdaymış hem ruiz hemde fulham ile hemen hemen anlaşmışız
    -10 numara töre vs bitirince bir tanede yerli bir stoper almak istiyormuşuz yurt içinden
    -töre yine aynı şeyler kazan ve töre ile anlaşılmış sımıntı ödeme şekli töreninde yabancı bir altrenatifi varmış amam çok büyük ihtimal gerçekleşecekmiş bu transfer feyenoord maçından sonra

İsler tikirinda yani. Gelsin transferler...

Fakat onder ozen gittiginden beri transferlere sevinemiyorum. Keske geri gelebilse

• quote:

Töre ve Linnes kesin alındı diyorum ben de.Belhanda'yı kiralamak satın almaktan daha iyi olabilir çünkü sorunlu bi futbolcu.Eğer kendini verirse alırız çokta faydalı olur kendini göstermek isterse.

• quote:

Yerli stoper kesin YALCİNDİR...

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Veli'ye bilgisizce saldıranlar azalarak bitme noktasında, iki üç ayda bir tane belki çıkıyor.Madem bir tane vurmuş yine bize de cevap vermek düşer.

Önce istatistikleri koyayım ve belirteyim, Atiba box to box a daha yakın oynadı Veli ise geriden oyun kurucu pozisyonunda oynadı.Popüler benzetme yapmak gerekirse Atiba -> Fernandinho, Veli -> Pirlo pozisyonlarında oynadı.Bu şekilde bazı arkadaşlar daha kolay ayırt edebilir.

Atiba'nın istatistiklerini de koydum ki ufak bir analiz olsun.Atiba Veli'den bir 45 dk fazla oynamış sadece.Rakipten karşılanan top istatistikleri birbiri ile aynı, nasıl aynı dersek şayet; Veli de Atiba'da 5,2 dk da 1 tane top karşılamış.

Veli'nin kendi alanımızda karşıladığı top 100, rakip alandaki sayısı 98.Atiba'nın veriler sırasıyla 81 ve 87.

Rakip atağı durdurma Veli 110, Atiba 107

Atiba hücumda 252 pas yapmış Veli ise 154.

Hücum bölgesine atılan pas ise Veli 221, Atiba 182.

Ceza alanına atılan topta Veli 61, Atiba 32.

Kaleye şutlarda Veli 27 Atiba 21.

İstatistikte Veli 3 gol 4 asist.Atiba 1 gol 4 asist.

Atiba'nın da Veli'nin de oyun içindeki mücadelesi, hırsı, Veli'nin özellikle rakibi aşırı yorması ve bu ikilinin orta saha direncini sağlaması takımımız açısından çok büyük bir olay.

Yani neymiş ? Veli ikinci sınıf falan değil senin düşüncelerin, senin kafan ikinci sınıfmış.Serdar da olsa Holosko bile olsa yeri geldiğinde en ağır en katı şekilde eleştireceksin ancak hor görmeyeceksin.Bu adamlar senin takımın.İnsan olun biraz.

Hazır gelmişken Necip'in de istatistiği verelim,

Necip süre olarak Veli ve Atiba'nın tam yarısı kadar oynamış ancak üç istatistiğe dikkat çekmek istiyorum.

Rakip atağı durdurma 73. Veli 110 Atiba 107 Mantıklı arkadaşlar ile birlikte Necip'in kademe anlayışını ve rakibe pozisyon vermemesini överken bir takım işgüzarların sokak ağzı ile saçma sapan mesajlar yazıp insanları tahrik ettiğini de hatırlatalım.Gelip baksınlar bu istatistiğe.

Hücum bölgesine pas 125 Veli 221 Atiba 182

Ceza alanına gönderdiği top 31 Veli 61 Atiba 32

Necip bu ikilinin tam olarak yarısı kadar süre aldı tekrar hatırlatmakta fayda var.

Ayrıca son bir ek, birisi stoperlerimize dil uzatma gafletinde bulunmuş.Oyun kurucu falan demiş sonra da Alves demiş.Pedro Franco gibi diagonal pas uzmanı genç bir oyuncu var.Bu gencin müdahale zamanlaması mükemmele yakın falan değil basbayağı mükemmel.Ayrıca yaşına göre muazzam bir kalınlığı fiziği ve dengesi var.Pozisyon bilgisi ve tecrübesi yaşının çok çok ilerisinde.Hava toplarında da etkisiz falan değil, Drogba'ya top aldırmadığı 2 maçı hatırlatalım.Tek eksiği hızı.

Ersan gibi hızlı ve yırtıcı bir stoperimiz var.

Sivok gibi tecrübeli ve lider bir stoperimiz daha var.

Atınç gibi geleceği parlak ve fiziği bu ligin ilerisinde olan bir genç stoperimiz daha var.

Geçtiğimiz sezon Gs ile birlikte 32 gol ile ligin en az gol yiyen iki ekibinden biriyiz.Senin muazzam stoperlerinin takımı bizden 1 gol fazla yemiş.

Herkes kendi işine baksın.

Hocam ben seni çok seviyorum yahu.

• 
Sayfa: önceki 12601261126212631264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.