Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (1261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Taarin

Yanlız şöyle de bişey var.Geçen sene Tromsö maçında 60-65bin kişi vardı.Bakayım dedim o zamanlar ne haberleri yapılmış diye.Perşembe günkü maç için >>http://haber1903.com/Besiktas-15981-tromso_macina_buyuk_ilgi_var.html Salı günü toplam 27bin kişiden bahsediliyor.Bugün de 25bini bulmuş durumdayız.

Aynen bende baktım ama bişey bulamamıştım

• tolga

m.linnes pedro ersan motta

veli atiba

gökhan t. belhanda olcay

ba

bu kadroyu görmeyi çok isterdim feyenoord maçında işte o zaman 75.000 kişi de olurdu maçta..
  • sağ bek için martin linnes ismi geçti bugün basında
  • quote:

Orijinalden alıntı: 404NotFounD

tolga

m.linnes pedro ersan motta

veli atiba

gökhan t. belhanda olcay

ba

bu kadroyu görmeyi çok isterdim feyenoord maçında işte o zaman 75.000 kişi de olurdu maçta..

Olay off maçına inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfan s

..........cenk........ba........mustafa.........
    ..........................ozy............................
    ..............veli.................mikel..............
    ...motta......ersan........pedro.....srna...
    ............................tolga.........................

.........olci.......eneramo......kerim.........
    .........................sezer...........................
    ............necip..................atiba..............
    .....ismail....toraman. ...sivok....serdar
    ..........................cenk................................

Ömer mami kiralik. Suzen boral holosko yollanmali

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.zabaLa

sağ bek için martin linnes ismi geçti bugün basında

Mağara soğuk muydu?

Şaka bir yana bayadir haberleri çıkıyor linnesin. İnşallah gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.zabaLa

sağ bek için martin linnes ismi geçti bugün basında

ciddi misin

• Arkadaşlar turu geçersek yeni oyuncu listesi verebiliyor muyuz yoksa 1 futbolcu mu ekleyeceğiz.

• Eski bir dosttan Linnes yorumu

Stavrum : he is an exellent player. Maybe the best right back the last couple of seasons

• 50 bini geçer taraftar sayısı merak etmeyin, Linnes konusuna gelecek olursak bugün bi çok maçını izledim gol-asist ve hücum katkısı olarak çok iyi bir topçu Gökhan ile ikisi sağ kanadı uçurur, defansif yönü zayıf olsada takım zaten çok gol yemiyor. Şu Avrupa'da son dakikalarda gol yeme alışkanlığımızı yenmemiz lazım bu arada Feyenord maçı için korkmuyor değilim açıkcası sanki yenilecekmişiz gibi geliyor ah Motta yaptırmayaydın o penaltıyı 3 farklı asla yenilmezdik
  • adil arif kullanıcısına yanıt
    1 futbolcu değiştirme hakkı bu tur içindi hocam turu geçersen tabiki yeni liste verebiliyosun feyenoorddan sonraki rakibimiz karşısına tam kadro çıkabiliriz transferler kadro huzuru bozulmasın diye açıklanmıyo diye söylentiler vardı demba ba da herkez vazgeçildi derken demba ba olucak gibi bi his vardı içimde tuttu inşallah buda tutar töre linnes ve ruiz olucak gibi gelio bana paraya kıyarlarsa belhandada olabilir feyenoord maçından sonra görürüz bakalım
  • Linnes,Gökhan ve Belhanda(Ruiz,lanzini) transferleri ile çok sağlam bir takım olacağız.Bu transferlerin üstüne Jones ile 1 senelik daha anlaşılsa güzel olur aslında.Hala serbest Jones.1 sene yararlı olabilir.
  • En az 65 bin diyorum at fava bekle

• Yalnız ciddi anlamda geç kaldık transferler için.Play-off maçları 19-20 ağustosta oynanacak.3 transferde 7 ağustosta bitecek desek bile 12-13 günleri oluyor takıma adapte olmaları için.Çok geç kalındı.
  • .Bora. . kullanıcısına yanıt
    Jones iyidir gerçekten ama bence yabancı bir sol kanat alsak iyi olur malum Motta orta açmayı beceremiyor Olcay desen sürekli içeri katediyor oda pek etkili olamıyor yabancı hızlı bir sol açık iyi olacaktır, çok pahalı olmasına gerek yok Alman yada Brezilyalı genç yakışıklı bir şey iyi gider Stoper Sivok ve libero Necip bir sene götürür bizi.
  • Bana hiç yenilicekmişiz gibi gelmiyo demba 11 de çıkarsa sanki çok keyifli maç olucak ve kimse durduramıycak iki tane sallıycak gibime gelio atiba yine efsane oynar feyenoorda iyi çalışmışız kitliyoruz resmen adamları mustafa nekadar iyi oynasada ısınamadım bi türlü çok mücadeleci çok çalışkan çok sağlam karakter ama futbol yetersiz ben maçı güzel ve keyifli bi oyunlaalıcağımızı düşünüyorum demba ba kadroda olucak dikkatinizi çekerim :) cardozo gibi olmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifesGood®

Jones iyidir gerçekten ama bence yabancı bir sol kanat alsak iyi olur malum Motta orta açmayı beceremiyor Olcay desen sürekli içeri katediyor oda pek etkili olamıyor yabancı hızlı bir sol açık iyi olacaktır, çok pahalı olmasına gerek yok Alman yada Brezilyalı genç yakışıklı bir şey iyi gider Stoper Sivok ve libero Necip bir sene götürür bizi.

Kerim Frei
  • Turk7 kullanıcısına yanıt
    bencede kanatlarda kerim ve töre olsa çok sağlam olur kerim hızlı olduğu için yine daha çok çıkıyo ileri ama olcay okadar hızlı değil malesef olcayın tutuk olmasının sebebide biraz top tutucak ileri taşıyıcak adam olmaması mecbur takım geriye gelip paslaşarak çıkmak zorunda kalıyo öyle oluncada olcay gerilerde kalıo ve sırıtıyo bence iyi bi on numarayla olcay daha iyi işler çıkarabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifesGood®

Marko Marin
  • 
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.