Şimdi Ara

Beşiktaş 2014/2015 Sezonu Transfer Haberleri ve Dedikoduları (1264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.764
Cevap
91
Favori
887.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12621263126412651266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lodbrok

arkadaslar bir yakinim siki bjk tv takipcisi bugun aksam saatlerine dogru 40 bin bilet satildi denilmis kanalda bjk tvnin yalan haber yapacaginida sanmiyorum

Bir arkadas demisti zaten "mac gunune kadar 50.000-60.000 bilet satilir" diye. Bugun 24.000lerdeydi....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bjk kayseriden sefa yılmaza yeniden teklif yapmış kayserispor forumunda okudum toraman + parada olabilirmiş kayserispor para istiyormuş takasa sıcak bakmıyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Lodbrok

arkadaslar bir yakinim siki bjk tv takipcisi bugun aksam saatlerine dogru 40 bin bilet satildi denilmis kanalda bjk tvnin yalan haber yapacaginida sanmiyorum

Bjk Tv dediyse doğrudur
  • Ayrica birsey soracagim; (kizacaksiniz ama) gecen seneki bjk formalari halen satista mi kartal yuvasinda? Eger oyleyse almak istiyorum. Kurban bayraminda da yeni sezon formalarini alacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: adil arif

quote:

Orijinalden alıntı: ηihat

Arkadaslar kombinem var ama maca gitmeli miyim biraz sakicalarim var?

Hic arkadasim yok tek basima gidicem

+ Bursadan gelicem olimpiyata mac saatinde yetisebilir miyim?

Eğer İstanbul' da olsaydım seninle maça gelirdim kardeşim. Izmir' den iş günü ayrılmak zor.

tesekkurler yinede

• adidas magazalarina.bakabilirsin kartal.yuvasini bilmiyom

• quote:

Orijinalden alıntı: Neo Nesil

Ayrica birsey soracagim; (kizacaksiniz ama) gecen seneki bjk formalari halen satista mi kartal yuvasinda? Eger oyleyse almak istiyorum. Kurban bayraminda da yeni sezon formalarini alacagim.

adidas magazalarina.bakabilirsin kartal.yuvasini
    bilmiyom

• quote:

Orijinalden alıntı: Macit1903

adidas magazalarina.bakabilirsin kartal.yuvasini bilmiyom

Tm. Sagol. zaten oturdugum yerde kartal yuvasi yok. Adidas magazalarindan alacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mumenu

Ben siyah formayı 2 gün önce Samsun kartal yuvasından aldım hafif göbek olduğundan siyahi tercih ettim.
    Siyah ve beyaz formalar güzel ikisinide giy beğendiğini al.

Teşekkür ederim cevabınız için. İşte bende göbek yok bi de oturtmalı hep formalar bel baya ince kalıyo. Yarın deneyip alıcaz artık
  • Ben adidasda hiç görmedim ama Kartal Yuvası'nın internet sitesinde 80-85 lira gibi bir fiyata satılıyor.
  • Hiç birşey olmaz bu da 2-3 güne hiçbirşey olmamış gibi döner transfer konusuna.
  • Ulan yanlış konuya mesaj attım olsun Gülleci yine de 2-3 güne döner
  • Hic transfer yapilmasin bu taraftar hicbirsey haketmiyor 18.000 bilet nedir ya ? Besiktasi kucultuyolar diyosunuz ama siz kucuk takim taraftarisiniz esas. maddi olarak uygun olmayanlara lafım yok kesinlikle ama sinirlendim gece gece bu futbolcular 25.000 kisi önünde oynamayi haketmiyor. insallah su iki gun biletlere hucum olurda orda 55 binden fazla kisi o maci izleriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin1903

Hic transfer yapilmasin bu taraftar hicbirsey haketmiyor 18.000 bilet nedir ya ? Besiktasi kucultuyolar diyosunuz ama siz kucuk takim taraftarisiniz esas. maddi olarak uygun olmayanlara lafım yok kesinlikle ama sinirlendim gece gece bu futbolcular 25.000 kisi önünde oynamayi haketmiyor. insallah su iki gun biletlere hucum olurda orda 55 binden fazla kisi o maci izleriz.

Hocam sabırlı olmak lazım; genel görüş en büyük satışın maç günü olacağı yönünde. Tabii bu gün sonu 30.000'i bulmalı. Aksi halde gerçekten zor duruma düşeriz. Gönül ister 80.000 ama deplasmana çok az giden var max 60.000 civarı olur. 50.000'in altı olmadığı sürece sıkıntı olmaz. Bakalım bugün sonu nereye varacak sayı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin1903

Hic transfer yapilmasin bu taraftar hicbirsey haketmiyor 18.000 bilet nedir ya ? Besiktasi kucultuyolar diyosunuz ama siz kucuk takim taraftarisiniz esas. maddi olarak uygun olmayanlara lafım yok kesinlikle ama sinirlendim gece gece bu futbolcular 25.000 kisi önünde oynamayi haketmiyor. insallah su iki gun biletlere hucum olurda orda 55 binden fazla kisi o maci izleriz.

Konuşmak için çok erken hocam. Maç günü hatta en iyisi maçta anlarız durumu. Biraz da sert konuşmuşsunuz.

• Hani transfer dedikodusu yok bugün ya transferler kesinleşti yada artık gazeteler daha fazla asparagas haber yapmak istemediler. Baktılar bjk ayda 1 transfer yapıyor hergün 30 tane transfer dedikodusu yapmayı durdurdular.
  • Ya arkadaş ntvspor yazıyor töre ile ilgili yani benim gördüğüm en sağlam kaynaklardan neredeyse kesinleşmiş olanları söylüyorlar zaten hala tık yok. Bu adamı alacağız ama ne zaman bari ümit verme ntv

• quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Ya arkadaş ntvspor yazıyor töre ile ilgili yani benim gördüğüm en sağlam kaynaklardan neredeyse kesinleşmiş olanları söylüyorlar zaten hala tık yok. Bu adamı alacağız ama ne zaman bari ümit verme ntv

Sakat degilse play off da oynar

• quanch Q kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten Töre İstanbul'da Nevzat Demir'de antrenman yapıyor. Adam bizde herşeyiyle anlaşıldı. Yönetim taksitle ödemek istiyor Rubin parayı peşin istiyor. Feyenoord'u geçersek zaten belli bir miktar para gelir o zaman alırız peşin bile olsa.
  • Güllecisiz, nihatsız tadı tuzu olur mu buraların

• 
Sayfa: önceki 12621263126412651266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.