Şimdi Ara

BERUBY KAPANMIŞ :(

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
5
Favori
4.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

komisyon oranları çok iyiydi kötü oldu

içerde 15 lirası onaylı 52 lira vardı. 35 lirası da 2 hafta içinde onaylanmak üzereydi şansa bak arkadaş.

onaylı bakiyeyi alırım da onaylanmamış bakiyeyi alabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrmTgc -- 24 Ocak 2018; 1:6:20 >

• zaten uzun zamandır pek tadı yoktu. 100 tl altında çekim yapmana izin vermiyordu.....
  • ben de güvendim hiç çekmemıstım..onaylı 60 tl vardı

ustune yatmasalar barı
  • Böyle girişimler nedense bir süre sonra paraların üstüne yatıyor. Bakınız, paracebe.com
  • Berubye
  • Merhaba,

Türkiye faaliyetlerine son vererek çekildiler.Ödeme alabilmek için trcc@beruby.com adresine üyeliğinize kayıtlı kullanıcı adınızı veya mail hesabınızı ve banka bilgilerini ileterek ödeme talebinde bulunabilirsiniz.Ben de göndereceğim birazdan.Sorun olacağını düşünmüyorum,sadece talepte bulunulmaması durumunda ödeme yapmazlar sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Kerim Bey,

bekleyen bakiyelerinize ait odemeyi gonderebilmemiz icin asagidaki bilgileri gondermenizi rica ederiz:

IBAN numarasi:

Hesap sahibi isim & soyisim:

Tesekkurlerimizle.

• KrmTgc kullanıcısına yanıt
    Sizin bakiyeniz varmıydı , yoksa onay bekleyen durumda mıydı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mat34

Sizin bakiyeniz varmıydı , yoksa onay bekleyen durumda mıydı ?

15 tl bakıye 35 tl onay bekleyen vardı
  • 65 tl bekleyen bakiyem vardı.

burada ödemeleri gereken tüm tutardır. onaylayan bakiyeyi zaten istediğimiz zaman çekebilirdik. beruby mağduriyet yaşatmaz tamamını öder bence. türkiye desteğini kesmelerinin nedenini anlamıyorum. bütün platformlarda dışlanıyoruz resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 24 Ocak 2018; 15:38:50 >
  • Merhaba,

Göndermiş oldukları maili paylaşıyorum;

Sevgili kullanicimiz,

beruby hesap dokumunuz ekte sunulmustur, ay sonu kontrolleri gerceklestirildikten sonra bekleyen bakiyeleriniz profilinizde kayitli IBAN numarasina gonderilecektir.

Saygilarimizla.

Yukarıda belirtmiş olduğum adrese kullanıcı adınızı,IBAN bilgilerinizi iletiniz.

• zaten sicak firsatlarin hic bir tadi yok artik... tek sicak firsatlar yanlis girilmis fiyatlar oluyor... yakinda ayakta site kalmayacak sokaktaki cakal, duzenbaz esnafin eline dusecegiz...
  • bende daha 1 saat önce bakayım dedim Beruby Türkiye sitesine
    29 tl küsur onaylı ayrıca 130 tl küsur alacağım onaylanmış mı diye
    ama ana sayfahttps://tr.beruby.com/welcome/closed
    bakarken şok oldum:

beruby Türkiye, hizmetlerini süresiz olarak durdurmuştur. Ödeme talebinde bulunmak için trcc@beruby.com adresimizden bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

yazmaktaydı. üzülmemek elde değil. ispanya menşeili ama en iyi cashback sitesiydi

mail adresine yazdık bakalım. beruby mağduriyet yaşatmaz tamamını öder bencede.

beruby İspanya merkezli, özellikle Güney Avrupa ve Latin Amerika'da cashback, kupon ve fırsat pazarında lider olan beruby, artık Türkiye'de yok.Türkiye desteğini kesmelerinin nedeni hiç sebep belirtilmemiş? paypaldan sonra büyük bir şok daha.kaçınılmaz olarak.malum.

• 2-3 lira vardı oıanylı.1 senedir bakmıyodum.. isteyelim bakalım.isteyenin bi yüzü demişler
  • 2 gün önce aktifti ve hala sitelere yönlendirme yapıyordu, nolduysa 2 gün içinde olmuş
  • Para transferini yapmışlar. İptal ettiğim siparişler vardı. Bi tanesini onaylamışlar. Oranlar çok iyiydi. Üzdü gitmesi bizi

BERUBY KAPANMIŞ :(

• hepsiburada.com gıcıklık yapmış eylül 2017den sonraki alışverişlerime ödeme hiç yapmamış 100 tl kadar HBye sadaka olsun

ama Beruby sağolsun 36 tl kadar biriken paracıklarımı göndermiş iyidin be Miruby seni özlüycez be İspanyol'un açık olsun
  • bana hala gelen giden yok
  • Toplamda 130tl bakiyem vardi.

Son aliexpress siparislerimi eklememislerdi.demekki terslik varmis bu isde.mail attik bekliyoruz.

Miraç martinez hanim issiz kaldi sanirim :)

• 2ekmek1sut kullanıcısına yanıt
    Miraç Hanım iyiydi be.
    işsiz kalacağını sanmam müşteri memnuniyeti yapar ilgilenirdi yazışmalarımda berubyde ödeme problemlerine çözüm getirirdi
    beruby Türkiye sebepsiz kapandı umarım Miraç Martinez'i daha iyi Türkiye hizmetlerinde görürüz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.