Şimdi Ara

Berlin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumun yıllık mesaj sayısı.Forum yavaş yavaş ölüyor.

Berlin
  • benden bahsediyorsan o sözler için sana güzel cevabım olacak
  • C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Foruma geri dönmeyeceğim, onu diyorum. Sadece Gereksiz bölümü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayraudiophile K kullanıcısına yanıt
    ben sana ne yaptım da gıcık oluyorsun ?
    gerçi çok umursamıyorum çünkü yanlık gördüğüm şeylerde tanıdık tanımadık umursamam ve insanlar beni sevsin diye de hiç uğraşmam
    zaten burası sanal ortam ,insanlar normal hayatında yapamayacağı şeyleri yaparak rahatlıyor (bazıları)

bu forumda bana söylenenleri normal yaşantıda hiç kimse söyleme cesareti gösterememiştir ,ki burada hakaret edenler beni gerçek hayatta görse elimi öpmeye çalışacaktır

ben bilerek özellikle gençler doğru yola girsin diye uğraşıyorum ,tabi insan gençliğinde çok farklı düşünüyor

neyse dediğim gibi bu forum çokta umurumda değil ve zaten sürekli söylüyorum ,ilk verecekleri haksız cezada üyeliğimi komple sildireceğim
  • Hala Berlin'de misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Hala Berlin'de misiniz?
    5 saat sonra İstanbul'dayım. Kaldığımız yerden çıkıyoruz şimdi.

• 1 saat sonra evimdeyim. Bir süre evde yaşayacağım.

• bana gıcık ,dinci ,trol (gerçi her durumu yakıştırdılar ya neyse) diyenler yakında tamamen kurtulacak gibi :)

forum sayfasının sol üst tarafında bulunan "diğer" yazan yere mausu getirdiğimde 1 uyarı yazısı çıkıyor ama uyarılar bölümüne baktığımda bir şey görülmüyor

biliyorsunuz sürekli söylüyorum bana haksız bir ceza verdikleri an ,forumu tamamen terk edeceğim diye söz veriyorum
    bakalım hangi mesaja ceza talep edilmiş önce onu bir görelim ,sonra birlikte karar veririz ,istenen ceza haklı mı haksız mı :)

bu arada yanlış anlaşılmasın hemen derken ceza bitimini bekleyip ,bir şeyler söyledikten sonra gitmeyi düşünüyorum (tabi dayanabilirsem)

bu konuya niye yazdın diye düşünen varsa ,malum bu konuda bana gıcık kapanlar varmış ,müjdeyi ilk onlara vereyim dedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

bana gıcık ,dinci ,trol (gerçi her durumu yakıştırdılar ya neyse) diyenler yakında tamamen kurtulacak gibi :)

forum sayfasının sol üst tarafında bulunan "diğer" yazan yere mausu getirdiğimde 1 uyarı yazısı çıkıyor ama uyarılar bölümüne baktığımda bir şey görülmüyor

biliyorsunuz sürekli söylüyorum bana haksız bir ceza verdikleri an ,forumu tamamen terk edeceğim diye söz veriyorum
    bakalım hangi mesaja ceza talep edilmiş önce onu bir görelim ,sonra birlikte karar veririz ,istenen ceza haklı mı haksız mı :)

bu arada yanlış anlaşılmasın hemen derken ceza bitimini bekleyip ,bir şeyler söyledikten sonra gitmeyi düşünüyorum (tabi dayanabilirsem)

bu konuya niye yazdın diye düşünen varsa ,malum bu konuda bana gıcık kapanlar varmış ,müjdeyi ilk onlara vereyim dedim :)
    3 ay önceki bir konuda ceza almamı istemişsin. Yani adli bir ceza. Hak ediyorum hak etmiyorum o ayrı ama 10 yıl yatsın falan denmiş. Lafım ve etiketim bu yüzdendir.

ne yani hak etmişsen ne diyelim o zaman ?
    gerçi o olayı hatırlamıyorum ama demiş olabilirim

hele ki 10 yıl yatsın sözünü hiç hatırlamıyorum

küfür edenler için büyük cezalar verilmesi gerektiğini her zaman söyledim ama küfür etmiş olsa dahi kimseyi adli makamlara şikayet etmedim
    bunun dışında sen ne yapmıştın da 10 yıl yatsın demişim acaba ,bende merak ettim doğrusu :)

ha küfür ettiği için 10 yıl yatsın falanda demiyorum yani ,o kadar da değil :)
  • quote:

ne yani hak etmişsen ne diyelim o zaman ?
    gerçi o olayı hatırlamıyorum ama demiş olabilirim

hele ki 10 yıl yatsın sözünü hiç hatırlamıyorum

küfür edenler için büyük cezalar verilmesi gerektiğini her zaman söyledim ama küfür etmiş olsa dahi kimseyi adli makamlara şikayet etmedim
    bunun dışında sen ne yapmıştın da 10 yıl yatsın demişim acaba ,bende merak ettim doğrusu :)

ha küfür ettiği için 10 yıl yatsın falanda demiyorum yani ,o kadar da değil :)
    10 yılı başkası dedi ama konuda sen de vardın. Neyse, bu kadarı yeterli.

ee o zaman benim suçum ne oluyor ?
    birisi bana edep-adap-etik değerleri aşarak cevap vermediği sürece hiçbir şekilde ayırım yapmam (kendi kafamda olmasını falan umursamam yani)
    sen yapmadıysan sana söylediklerim şaka mahiyetli olabilir ama yaptığını tahmin ediyorum :)

ben fake üyeliklere karşıyım ama bazıları için gerçekten gerektiğini hissettiğim oluyor doğrusu :)
    zaten bu forumda yeni üye yada fake olmasına pek bakılmıyor ,aksine dürüstlük yapmak isteyenler çok sıkıntı çekiyor

aslında millet seni öğrendiği için çok üzerine gidiyor ,yoksa yığınla fake hesap açan var ,en son baktığımda blokladığım üye sayısı 2500 kişiyi geçmişti ,hatta az önce birini daha blokladım :)

bu kadar çok üye bu forumda ne gezer ,çoğu fake üyelik ve bir süre sonra üyeliği kapatılıyor ama yeni üyelik alıp geliyor

ya eşit şartlarda imkanlar sağlanmalı yada bilinen ve forumu aktif kullanan üyelere bazı ayrıcalıklar tanınmalı
    diğer türlü bir tane fake üye gelip tahrik ediyor ,ne kadar dayanmaya çalışsan da bir süre sonra ,yetti artık deyip ağzının payını veriyorsun ve hoop alıyorsun cezayı :)

• madem eteğimizdeki taşları dökmeye karar verdik o zaman devam edeyim ;

yahu hepsini anladık da ben nasıl dinci oluyorum ?
    dinci demek ,din üzerinden ,dini kullanarak kazançlar sağlamaktır

peki ben din konusunda ne zaman kazanç sağlamışım ?
    aksine çok fazla hakarete uğruyorum ve ben Kuran kaynaklı dini görüşler bildiriyorum
    peki kutsal kitabımda olanları savunmak insanı nasıl yobaz dinci yapıyor ?

o zaman bütün inançlılara dinci yobaz denilmiş olmuyor mu ?
    bir müslüman inandığı kitapta yazanı savunduğunda dinci yobaz oluyorsa ,evet o zaman bana dinci yobaz diyebilirsiniz

gerçi bana bunların denilmesini de pek umursamıyorum ,isteyen istediğini söylesin ama iftira atmasın yeter

adamın biri bana fetöcü iftirasını dahi atma cüretini gösterdi ,yahu ben kaç defa tarikat -cemaat gibi oluşumlara sıcak bakmadığımı söyledim ,hatta forumda bu nedenle ters cevap veren tarikatçiler bile oldu

asıl bunları mahkemeye vermek lazım ama dediğim gibi sanal ortamda ,ekran arkasına saklanıp atıp tutulmasını çok ciddiye alamıyorum
    çünkü normal hayatımda bana bunları söylemeye cesaret edebilecek tek kişi dahi çıkmadı ,çıkamaz da

• quote:

madem eteğimizdeki taşları dökmeye karar verdik o zaman devam edeyim ;

yahu hepsini anladık da ben nasıl dinci oluyorum ?
    dinci demek ,din üzerinden ,dini kullanarak kazançlar sağlamaktır

peki ben din konusunda ne zaman kazanç sağlamışım ?
    aksine çok fazla hakarete uğruyorum ve ben Kuran kaynaklı dini görüşler bildiriyorum
    peki kutsal kitabımda olanları savunmak insanı nasıl yobaz dinci yapıyor ?

o zaman bütün inançlılara dinci yobaz denilmiş olmuyor mu ?
    bir müslüman inandığı kitapta yazanı savunduğunda dinci yobaz oluyorsa ,evet o zaman bana dinci yobaz diyebilirsiniz

gerçi bana bunların denilmesini de pek umursamıyorum ,isteyen istediğini söylesin ama iftira atmasın yeter

adamın biri bana fetöcü iftirasını dahi atma cüretini gösterdi ,yahu ben kaç defa tarikat -cemaat gibi oluşumlara sıcak bakmadığımı söyledim ,hatta forumda bu nedenle ters cevap veren tarikatçiler bile oldu

asıl bunları mahkemeye vermek lazım ama dediğim gibi sanal ortamda ,ekran arkasına saklanıp atıp tutulmasını çok ciddiye alamıyorum
    çünkü normal hayatımda bana bunları söylemeye cesaret edebilecek tek kişi dahi çıkmadı ,çıkamaz da
    Ben bugüne kadar 5 demişsem bana 9-10 demişlerdir. Çok takılmamak lazım o yüzden. Ben artık Konu Dışı'na girmiyorum mesela. Mümkün mertebe girmeyeceğim de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayraudiophile

1 saat sonra evimdeyim. Bir süre evde yaşayacağım.
    Reis avrupa seni sarmadi be

Cok acayip

Bizim 2 3 arkadas yazın gidip geldiler mureffeh ulkelere hepsi depresyonda geri gitmek istiyorlar ahgdhddus

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Reis avrupa seni sarmadi be

Cok acayip

Bizim 2 3 arkadas yazın gidip geldiler mureffeh ulkelere hepsi depresyonda geri gitmek istiyorlar ahgdhddus

Alıntıları Göster
    Polonya'da yaşardım reis. Kalan hayatımı orada geçirebilirdim ama orası olsa yeter. Almanya bana fazla. Aslında bir proje yapıp Varşova'daki mühendislik birimlerine sunmak gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayraudiophile

Polonya'da yaşardım reis. Kalan hayatımı orada geçirebilirdim ama orası olsa yeter. Almanya bana fazla. Aslında bir proje yapıp Varşova'daki mühendislik birimlerine sunmak gerek.

Alıntıları Göster
    Hadi be reis olmaz değil

Yaa bizim kac tane mondofon inegi gibi salak muhendis oldu ne paralar kirdi

İqsu 200 adamsin sen yapamazsan kimse yapamaz zaten

işin gerçeği ben seni pek tanımıyorum ,yapılan yorumlar nedeniyle bende bir algı oluşmuştu ama buradaki gibi efendi davranışların varsa sana haksızlık yapılmış demektir ,tam tanımadığım birisine başkalarının sözleriyle tepki gösterdiysem ,benim de farklı olamadığım anlaşılır
    neyse ben alıştım artık hakaret yemeye ,bu gün dahi birisi hakaret etmiş :)

iyi de hangi bölüme girelim ,hangisine girsen benzer şahısları buluyorsun

zaten o nedenle fırsat kolluyorum forumdan tamamen gitmek için
    ne bekliyorsun o zaman sildir git diyenler olabilir ama o şekilde gidersem bir anlamı olmayacak
    nasıl olsa bu forumda haksız yere bir ceza mutlaka vereceklerdir ,işte o zaman bir sebebim olsun istiyorum :)

diğer konu ise nasıl olmuşsa bu forum bir şekilde bağımlılık yapmış ,bilgisayarı açınca mail gibi önemli yerlere baktıktan sonra farkında olmadan kendimi burada buluyorum :)

aslında bana en çok faydası olan bölüm sıcak fırsatlar bölümü ama foruma girince hadi şuraya da bakayım buraya da derken çoğu bölümü ziyaret etmiş oluyorum

bundan kurtulmam lazım :)
    zaten üye olmadan da sıcak fırsatları falan takip edebilirim ,mesaj yazacağım diye bu kadar iftira ve hakarete maruz kalmak biraz saçma gelmeye başladı

• sözümü yerine getiriyorum kurtuluyorsunuz diyecektim ama adamı benden önce göndermişler :)

evet söz verdiğim gibi forumu komple terk ediyorum ,çünkü bence bana haksız ceza verildi ,neden dolayı verildiğini aşağıda göstereyim

quote:

Felsefe Bölümünde Şikayet Birikmesi @ 8 Aralık 2019; 0:33:27
    sen söyleyince fark ettim ,yöneticiler şikayetlere bakacağına demek bize bakıyor
    büyük ihtimal yöneticilere talimat gitmiş ,bir müddet çok önemli olmayan şikayetlere bakmayın diye yada adamına göre iş yapıyorlar

sürekli argo küfür kullanan üyeleri forumda tutmak bile anlaşılır gibi değil

forumun adının donanım haber olması da çok ironik oldu artık ,teknoloji hariç ne ararsan var ,teknoloji konularında ise çeteleşmişlik görülüyor ,aleyhte bir şey yazsan anında linç ediliyorsun

ben bu yazılanlara eleştiri diyorum ama onlar yöneticilere hakaret diyerek 4 gün ceza verdiler
    bana göre bu haksız verilmiş bir cezaydı (başkaları ne der bilemem)

hadi iyisin kayra benden kurtuluyorsun :)
    gerçi seni hiç tanımıyorum ya neyse :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.