Şimdi Ara

Berlin (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

sözümü yerine getiriyorum kurtuluyorsunuz diyecektim ama adamı benden önce göndermişler :)

evet söz verdiğim gibi forumu komple terk ediyorum ,çünkü bence bana haksız ceza verildi ,neden dolayı verildiğini aşağıda göstereyim

quote:

Felsefe Bölümünde Şikayet Birikmesi @ 8 Aralık 2019; 0:33:27
    sen söyleyince fark ettim ,yöneticiler şikayetlere bakacağına demek bize bakıyor
    büyük ihtimal yöneticilere talimat gitmiş ,bir müddet çok önemli olmayan şikayetlere bakmayın diye yada adamına göre iş yapıyorlar

sürekli argo küfür kullanan üyeleri forumda tutmak bile anlaşılır gibi değil

forumun adının donanım haber olması da çok ironik oldu artık ,teknoloji hariç ne ararsan var ,teknoloji konularında ise çeteleşmişlik görülüyor ,aleyhte bir şey yazsan anında linç ediliyorsun

ben bu yazılanlara eleştiri diyorum ama onlar yöneticilere hakaret diyerek 4 gün ceza verdiler
    bana göre bu haksız verilmiş bir cezaydı (başkaları ne der bilemem)

hadi iyisin kayra benden kurtuluyorsun :)
    gerçi seni hiç tanımıyorum ya neyse :)
    Ben de adım adım bırakıyorum, haftada 1 veya 2 haftada 1 bir süre gelecek, sonra da daha da girmeyeceğim. Başka sitelerde takılırım artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kayra Rıdvan ÖZCAN K kullanıcısına yanıt
    şimdi yönetime bildirdim üyeliğimi kapatın diye artık yok sayılırım :)
    ama bence sen kendini belli etmeden devam et derim ,ben artık çok yaşlandım ve kafam kaldırmıyor ,ayrıca bu forumdaki büyük çoğunluk çok genç o nedenle beni anlamaları çok zor ama sen burada yazdığın efendilikle yazarsan hiç sorun olacağını zannetmem

iyi geceler ,hoşça kalın :)
  • 
    Forumdan ayrılanlar için bağlantı noktası olabilecek oda adresimiz:
    https://riot.im/app/#/room/#ulke-ve-dunya-gundemi:matrix.org
    Odaya gelebilmek için masaüstü veya cep app vs kurmaya gerek yok. Browser'dan direkt girebilirsiniz:
    Berlin

Girişte E-Mail aktivasyonu, GSM onayı, Proxy engeli vs gibi bullshit yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayraudiophile

Bu arada sen haklıydın. Avrupa Türkiye'yi 10 defa katlar her konuda. Emin oldum. Türkiye Barzo ülkesi. Burada soğuklar, o kadar. Almanlar biraz kaba, hepsi bu.
    Almanlar kaba falan değil. Türkler sulu olduğu için fakat onlar öyle olmadığı için öyle geliyor sadece. Bir de , madem onları kaba buluyorsun o zaman onların ülkesinde yaşamayacaksın. Ben Almancı bir kızla çıktım. Kız 'Almanlardan nefret ediyorum' diyordu. Madem öyle Türkiye'ye gelsene, hem anne - baban orada bi sürü para da biriktirmiş burada istediğin gibi ev vs alırsın, dedim kız Türk insanı disiplinsiz, sözünde durmuyor, kandırıyor dedi! Eh ne olacak, bu hanımefendi kimseyi begenmiyor. Peki dedim arada seçim yapmak zorunda kalsan kimi secersin Almanı mı Türkü mü dedim, Almanı seçerim, Almanlar disiplinli, sözüne sadık, doğru dedi.Neyse sonradan kız benle çıkarken başka erkeklerle görüşmeye başladı dedim ki "bu yanlış" kız dedi ki "ama Almanya'da böyle oluyor" dedim ki "fakat burası Almanya değil" ve o gün kızı bıraktım. Yani bu kız Türkiye'de kendine "erkek haremi" de kurmaya çalışıyordu!

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.