Şimdi Ara

Berlin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kayraudiophile

Sevgi de saygı da candır. Ben yaşarsam Polonya'da yaşarım. Almanya bana ters. Haydi bakalım, dönüyoruz, iyi günler.

Alıntıları Göster
    Reis polonyayi da sevmedim demistin

Almanyadan iyi mi diyorsun insanı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Reis polonyayi da sevmedim demistin

Almanyadan iyi mi diyorsun insanı

Alıntıları Göster
    Kesinlikle. Almanya insanını hiç sevmedim ama Polonya insanı daha iyi. Benim maddi durumum Türkiye odaklı zaten. Yurt dışında yapabileceğimi sanmıyorum. Bana gitmez. Geldim gördüm. Bu bana yeter. Daha da işim olmaz. Ülkemde yaşarım ben. Ege iyidir.

• quote:

Kesinlikle. Almanya insanını hiç sevmedim ama Polonya insanı daha iyi. Benim maddi durumum Türkiye odaklı zaten. Yurt dışında yapabileceğimi sanmıyorum. Bana gitmez. Geldim gördüm. Bu bana yeter. Daha da işim olmaz. Ülkemde yaşarım ben. Ege iyidir.

Alıntıları Göster
    Ben yasarim VAllaha hic de umrumda olmaz ailem hariç konuştuğum arkadaslarimin hemen hepsi can sıkıntısından baska bir sey degil reis su forumda olmasa kecileri kaciririm o derece tiksindim ben insanlardan

Bana almanyada para versinler insanlarinin ta agzina yumruk atayim bana ne burda da reelde hic arkadaşım yok alayi serefsiz

Almanyanin b.kunu yiyim biktim usandim illAllah ettim bu ulkeden lanet olsun

• Kendini bu ülkeden dolayı bu halde olduğuna şartlamış gibisin. Senin sorunun senden kaynaklı bence, yanlış anlama ama.

Reisler ben ayın 13'ünde son kez Donanım Haber'e gireceğim. Ondan sonra Gereksiz kısmı dahil bir daha asla bu sitede yokum. Asla. Ekşi'de yazarım bir ihtimal.

• quote:

Kendini bu ülkeden dolayı bu halde olduğuna şartlamış gibisin. Senin sorunun senden kaynaklı bence, yanlış anlama ama.

Reisler ben ayın 13'ünde son kez Donanım Haber'e gireceğim. Ondan sonra Gereksiz kısmı dahil bir daha asla bu sitede yokum. Asla. Ekşi'de yazarım bir ihtimal.
    Zaten ulkeden kaynakli reis

Bu ulkede dogmasam yasadigim travmalari yaşamazdim ki almanyada dogsam asla yasanmazdi bunlar ben mutlu ve normal biriydim beni mahfettiler suan cevremde benden mutsuz 1 kisi bile yok

Reis gelirsin sen yine ya oyle deme ama gelmemek daha iyi bu toplumla internette bile muhatap olmak zul geliyor artik

• quote:

Kendini bu ülkeden dolayı bu halde olduğuna şartlamış gibisin. Senin sorunun senden kaynaklı bence, yanlış anlama ama.

Zaten ulkeden kaynakli reis

Bu ulkede dogmasam yasadigim travmalari yaşamazdim ki almanyada dogsam asla yasanmazdi bunlar ben mutlu ve normal biriydim beni mahfettiler suan cevremde benden mutsuz 1 kisi bile yok

Reis gelirsin sen yine ya oyle deme ama gelmemek daha iyi bu toplumla internette bile muhatap olmak zul geliyor artik

• Neden bırakıyorsunuz forumu?
  • Sinir oluyorum, uyuz oluyorum, hayatımdan çalıyor, psikolojimi bozuyor, sicilimi tehdit ediyor, daha pek çoğu. Çok kararlıyım açıkçası. Şimdilik görüşmek üzere.

• quote:

Sinir oluyorum, uyuz oluyorum, hayatımdan çalıyor, psikolojimi bozuyor, sicilimi tehdit ediyor, daha pek çoğu. Çok kararlıyım açıkçası. Şimdilik görüşmek üzere.
    benim de bırakmam lazım delirtiyor beni artık

üyelik almadan da girmemem lazım hatta

iyi geceler
  • Ülke seyahatlerimi siz de görün.

https://forum.donanimhaber.com/varsova--141072925

Bu da Varşova.

• Beyler ben sinirlerim bozulmasın diye daha da DH'ye kaydolmayacağım. Bu ve bir Gereksiz hesabı daha son hesaplarım yani. Kaydolmuyorum Konu Dışı için. Bir şey olursa haberdar edersiniz buradan. Bitti yani benim için DH. Elveda.

• Haydi yine iyisiniz gençler. Donanım Haber'le işim an itibariyle tamamen bitmiştir. Elveda.

• Kayraudiophile K kullanıcısına yanıt
    Neden?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MamiSTARK

Neden?
    Hem benim sağlığımı olumsuz etkiliyor, hem de millet bazen kuduruyor. Burada sadece soru sorulduğunda geleceğim.

• Bu arada sen haklıydın. Avrupa Türkiye'yi 10 defa katlar her konuda. Emin oldum. Türkiye Barzo ülkesi. Burada soğuklar, o kadar. Almanlar biraz kaba, hepsi bu.

• Kayraudiophile K kullanıcısına yanıt
    Anladım.
    Doğru karar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-40C5DD97E

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Tamamdır, barıştık.

Geleceğin için en doğru kararı vermişsin ve %97.6 ihtimalle başaracaksın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.