Şimdi Ara

BENZİN İÇMEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
0
Favori
53.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar..Ben uzun yollara çıkan biriyim de çevremde benzin içince mide bulantısının durduğu mideye çok iyi geldiği hakkında şeyler duydum...Sizce benzin içmenin yanetkisi var mıdır ?(hatta Maskeli beşler Irak filminde bile adam benzinleri içiyordu gariptir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LhospitaL -- 3 Ağustos 2010; 18:50:06 >

• evet mide bulantısına iyi gelir ama tavsiyem benzini içtikden sonra kibrit çak ağzına tut ok
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolkytolky

evet mide bulantısına iyi gelir ama tavsiyem benzini içtikden sonra kibrit çak ağzına tut ok

Yok canım o kadar da değil ama içenleri duydum ne biliyim aspirinler falan mide bulantımı önlemiyor deniyeceğim de bir gün yanetkisi var mı ondan korkuyorum
  • son derece faydalı.
  • Yahu kardeşim karın ağrıyor diye benzin mi içilir Allah'ım ya rabbim ne günlere kaldık.
  • Saçmalık.
  • 97 oktan full force dene
  • lpg dene daha ucuz.
  • Her sabah ben bir çay bardağı içiyorum güne zinde başlıyorsun
  • Daha iyi ateşleme yaparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talonmaster
    Her sabah ben bir çay bardağı içiyorum güne zinde başlıyorsun

Ben_zinde başlıyorum
  • ulan hiç mi insafın yok milletin canını çektirion
  • iç de gör benzin deli gibi ağız yakar ayakta zor durursun, gözlerin kararır ben bir kere tekneye koyarken boruyu emiyordum bir azı ağzıma geldi yok öyle bir yanma
  • Kendine LPG Taktır Böyle Çok Yakarsın Beaa
  • Koklucaksın içmiceksin
  • Kırsal yada euro motorini de denemenizi öneririm. Farklı bir shot
  • hocam ucuz mala yönelme dikkat et
  • Bu kadar da cahillik olmaz. Benzin içilir mi be kendinize gelin saçmalamayın. Bir de yan etkisi olur mu diyor. Benzin yiyecek-içecek maddesi mi acaba içince yan etkisi olmayacak?

Bir cümle daha ekleyecektim ama ceza almaktan korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 3 Ağustos 2010; 19:15:38 >
  • ic ic yarasin
  • Hocam keşke konudışı özele açsaydın konuyu burada herkes dalga geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riks Budur -- 3 Ağustos 2010; 19:26:39 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.