Şimdi Ara

BenQ XL2430T Display Port Kablo Sıkıntıları Yardım Arkadaşlar...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi Arkadaşlar BenQ XL2430T Monütörü DiplayPort 144Hz Olarak Kullanıyorum Ama Sıkıntılar Şunlar Ve Bir Türlü Bu Sıkıntıları Aşamadım Resmen Eski Dvı-D Kabloyu Arar Oldum...

1.Masa Üstünde 144Hz Olarak Kullanıyorum ,Ama Oyun Açıyorum Örnek Verim Mad Max Steam Üzerinden Oyunu Açıyorum Oyunu 1600*900 Olarak Açıyorum Ekranda Sağdan Soldan Yukardan Aşağıdan Boşluk Kalıyor,Ve Kesinlikle 1080p Olmadan Ekran Dolmuyor Ne Yaparsam Yapim Olmuyor Monütörden Ayarlıyorum Yok Yine Sağ Ve Sol Boşluk Ama Bu Olay Kesinlikle Dvı-d Kabloda Olmuyor Otomatik Ekran Doluyor sıkıntısız Aynı Monütör Benq xl2430t De Amaaa ,Malesef Display Portta Olmuyor Nasıl Bir iş Anlamadım Aynı Monütör Sadece Girşler Farklı Dp Tam Ekran Olmuyor Dvı-d Tam Ekran Oluyor Olay Bu

Güncelleme:Sıkıntıyı Çözdüm Arkadaşlar Uğraşa Uğraşa "Amd Radeon Ayarlarından Gpu Ölçekleme "Açık" Ve Ölçekleme Modu "Tam Panel" Yaprsanız Tam Ekran Oluyor Oyun Bu Çözüldü

2.Arkadaşlar Oyunlarda Vsyc Olayı Display Portta Çalıştıramdım, Alıyorum 60 Fps Ye,
    Oyunum Orjinal Ama Yok Yine Otomatik 144Fps Çekiyor Alıyorum 60Fps Yine Kendi Kendine Çekiyor 144fps Ye, Ekram Kartım Asus 7970 Dc2 Top
    Arkadaşlar Ne Yaptıysam Çözemedim Bir Türlü Vsnyc Aktif Olmuyor Display Portta,Nasıl Mantik Anlamadım Bazı Oyunlarda Çalışmıyor Bazılarında Aktif Arkadaşlar Şuan Başka Oyunlarda Denedim Vsnyc Çalışıyor Ama 1600*900 De 100 Hz Olmuyor,Veya Daha Üstü Tazeleme Olmuyor 60Fps Duruyor Dp Girişte Buda İlginç...

Güncelleme:Bu Sorunda Çözüldü Arkadaşlar Oyundan Oyuna Değişiyor Ana Bazı Oyublar Ana Menüden Ayarlamak Lazım Sağlıklı Olması İçin Olay Bundan İbaret...

3.Masaüstü 144Hz İken Parlıklık Güzel Ama 60Fps Düşünce Parlıklık Değişiyor Aynı Ayarlar Hiç Bir Değişiklik Yok
    Ama 144Hz Ayrı Parlaklık 60 Hz Ayrı Parlıklık Gözküyor Bunuda Çözemedim Kendim Göz Yormuycak Şekilde İnce Ayar Çektim Ama 60hz Mönötür Ayrı renk Kalbrasyonu Kullanıyor

Ati Nin Kendi Sürücülerinden Denedim Olmuyor Bir Tek Bu Yukardaki Sorun Kaldı Ustalardan Yardım Bekliyorum ....

Ati En Güncel Driverlerini Kullanıyorum
    Dp Kablom Şu
    http://www.webdenal.com/assmann-ak-340100-020-s_358908.html?gclid=COiH3dyVx8kCFYpsGwodZUkAOw

Bilen Ustalarımızdan Cevap Bekliyorum

Güncelleme:Kendim Sordum Kendim Cevapladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roronoa Zoro -- 6 Aralık 2015; 18:41:28 >

• reis benim monitörde ekran ışığı karanlık yerlerde kendisi kısılıyor.ben hep aydınlık kalsın istiyorum bunu nasıl yapabilirim , dostlar yardımlarınızı rica ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patapon_00

reis benim monitörde ekran ışığı karanlık yerlerde kendisi kısılıyor.ben hep aydınlık kalsın istiyorum bunu nasıl yapabilirim , dostlar yardımlarınızı rica ediyorum.

Menüden "Black eQualizer" sıfırlayın Otomatik Işık Ayarını Kısan Açan Budur
    Başka Oto Işık Kısan, Açan Ayarı Yok Biliyorum Bende.
  • ALLAH razı olsun sağol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.