Şimdi Ara

Acer s232hl 23 inç monitör anakart ve adaptör arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acer s232hl Abid 23inç monitörü garantisi bittiğinden dolayı çalışmayıp arıza çıkarınca elektronik tamircisine verildi ve o daha da beter hale getirdi. Monitör çalışıyor şimdi ama görüntü girişlerinin küçük bir entegresi yandı. Tekçe hdmi sağlam. DVI ve VGA girişleri çalışmamakta. Adam adaptörü de sökmüş. Sağlamlığından kuşkuluyum. Yeni bir anakartı da bozabilir. Panel sağlam. Ben buna anakart ve adaptör bulabilir miyim? Kendi servisi yapabilir mi? Temin edebilir mi? Garantisi yok.

Anakart numarası: 715g4235-m0e-000-004k
    Adaptör: ADP-40PH BB

• Usta baya olmuş ama nerden buldun acaba şu an benimde ihtiyacım var da monitörüm bozuldu
  • Bulamadım maalesef kardeşim. Anca 2.el çıkma falan bulunur sanırım. Aynı marka model monitörden bulunacak da paneli bozuk olacak mesela. Alacağım. Ondaki anakart ve adaptörü buna takacağım çalışır. Başka türlü zor görünüyor. Benim hatam yetkili servise göndermemek oldu. Kargo parası, parça işçilik vs.. Monitörün yarı fiyatı tutardı sanırım. Resimdekiler yeni anakart ve adaptör değil. Ben söktüm monitörü öyle çektim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.