Şimdi Ara

BenQ XL2420TX 24' Daha Fazla Bekleyemeyeceğim :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
3.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bana göre monitörlerin babası olacak
    BenQ XL2420TX modelini EBAY dan almak istiyorum
    http://www.ebay.com/itm/BenQ-XL2420TX-24-3D-Ready-LED-Monitor-16-9-2ms-1920x1080-1000-1-Black-Red-/251080071881
    gümrük bilgisi olan arkadaşlar
    BenQ XL2420TX 504 $ lık bu monitör bana vergiler dahil net kaça malolur???
    birde monitör konusunda ustalaşmış üstadların görüşlerini çok merak ediyorum
    3D VİSİON 2 kitli LightBoost teknolojili olması bir yana bu monitörün dikey yönde dönmesi de cabası.
    dikey fotoğraf albümü olanlar 16:9 ekranı çevirip birde öyle bakın resimlerinize mükemmel bir görsellik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 24 Haziran 2012; 11:44:57 >

• yeni lansmanı yapılmış, sanırım eli kulağında bende ne kadar olucak merak ediyorum.

bilgine.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25357698/
  • Konsolda kullanmak icin bu monitor ile PlayStation 3d Display arasinda kaldim. Bir turlu karar veremedim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Konsolda kullanmak icin bu monitor ile PlayStation 3d Display arasinda kaldim. Bir turlu karar veremedim..

bu monitörde ilginçmiş gerçekten ama neden
    ebay ve amazonda BENQ iki misli daha pahalı iken neden PlayStation 3D Display yarı fiyatı ucuz ?..
    oysa adı sony playstation diye TR de ammada basıyorlar
    AMAZONda 266 $
    http://www.amazon.com/PlayStation-3D-display-3/dp/B0050SZ49Y
    TR de ise 649,00 USD + KDV : 1.390 TL
    http://www.boyutdijital.com/Sony-PlayStation-3D-Monitor-Stereoscopic-3D-Goruntu,PR-21376.html

bu arada benim favorim hala BENQ ama birtürlü sorularımın yanıtını bulamadımm.....?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 19 Haziran 2012; 0:40:14 >

• Bugün DigitalTrendi aradım, BenQ nun yeni oyun serileri, ve bir adet VA LED modeli (vatan sanırım stok kartlarını açmış bile) gümrükteymiş. Bakalım SK fiyatları değişecekmi, yoksa Vatandakilermi olucak.
    Yalnız bu arada aklıma taklıldı, Playstation 3D Display ekranda kontrat 1:5000 yazıyor, bu doğal kontrast a sahip benim bildiğim tek panel VA LED.. Eğer bunu kullanıyorlarsa görsel süper olur, ama response time yüksek olur. Bilgisi olan varmı ?
  • Ben de karar değiştirdim, VW2424H modelini alacağım. Keşke şu modele 2 tane hdmi koysalarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: casparza

Bugün DigitalTrendi aradım, BenQ nun yeni oyun serileri, ve bir adet VA LED modeli (vatan sanırım stok kartlarını açmış bile) gümrükteymiş. Bakalım SK fiyatları değişecekmi, yoksa Vatandakilermi olucak.
    Yalnız bu arada aklıma taklıldı, Playstation 3D Display ekranda kontrat 1:5000 yazıyor, bu doğal kontrast a sahip benim bildiğim tek panel VA LED.. Eğer bunu kullanıyorlarsa görsel süper olur, ama response time yüksek olur. Bilgisi olan varmı ?

Beni tek düşündüren PlayStation 3d Display'deki input lag durumu. VA paneller siyahlar konusunda da çok iyi, fakat bulutlanma veya ışık sızması var ise durum değişir. Asla almam

• yurtdışından eloktronik eşya getiren arkadaşlar bu 500 $ lık
    BenQ XL2420TX 500$ + vergi + gümrük toplam maliyet ne olur.
    buna göre sipariş geçceğim bir cevap lütfenn.............................................
  • Sayet Vatandaki fiyati ile satilirsa, burdan almak cok daha mantikli olacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

yurtdışından eloktronik eşya getiren arkadaşlar bu 500 $ lık
    BenQ XL2420TX 500$ + vergi + gümrük toplam maliyet ne olur.
    buna göre sipariş geçceğim bir cevap lütfenn.............................................

çok pahalı olur hiç girişmeyin, mutlaka gümrüğe takılır. Burdan alın daha iyi.
    Yanında getirebilen biri varsa anca deneyin bu seçeneği.
  • Incelemeler başladı, editörün seçimi vermiş technolabs..

http://www.techno-labs.com/1/33612/5/%C4%B0nceleme:_BenQ_XL2420T.html
  • Arkadaşlar biryerde hata yapıyorsunuz
    VATAN BİLGİSAYAR'a düşen ve diğer arkadaşların bahsettiği monitör
    Konu başlığımdaki monitör değil

BenQ XL2420T BenQ XL2420TX ile sadece panel olarak aynı ama
    3D VİSİON 2 LightBoost Teknolojisi ve gömülü ır vericisi ile T modeline baya fark atıyor
    çünki XL2420T modelinde bunlar yok...
  • quote:

Arkadaşlar biryerde hata yapıyorsunuz

3D VİSİON 2 LightBoost Teknolojisi ve gömülü ır vericisi ile T modeline baya fark atıyor

doğru, ama bunu daha önce forumlarda konuşmuştuk, vergi yüzünden bu modelin bile fiyatı $599 çıkıyorsa bizde, TX gelse ne olur kimbilir.

Bu arada TX modelinde sadece tek fark sizinde dediğiniz gibi gömülü 3D VİSİON 2 LightBoost var, yani T ve TX arası tek fark bu.
    Ben bunu bir eksi olarak görmüyorum, Yani bu monitörü "pro oyun monitörü yapan" Nvidia değil, BenQ dur.

Eğer 3D bu kadar önemliyse, Nvidia kit alıp kullandığınızda TX oluyor ki, bence total maliyet bu şekilde daha uygun olucaktır TX alınacağına fikrindeyim.
    Sanırım BenQ da aynı şeyi düşünmüş ki, T modelini getirmişler diye düşünüyorum.

edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casparza -- 21 Haziran 2012; 10:46:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: casparza

quote:

Arkadaşlar biryerde hata yapıyorsunuz

doğru, ama bunu daha önce forumlarda konuşmuştuk, vergi yüzünden bu modelin bile fiyatı $599 çıkıyorsa bizde, TX gelse ne olur kimbilir.

Bu arada TX modelinde sadece tek fark sizinde dediğiniz gibi gömülü 3D VİSİON 2 LightBoost var, yani T ve TX arası tek fark bu.
    Ben bunu bir eksi olarak görmüyorum, Yani bu monitörü "pro oyun monitörü yapan" Nvidia değil, BenQ dur.

Eğer 3D bu kadar önemliyse, Nvidia kit alıp kullandığınızda TX oluyor ki, bence total maliyet bu şekilde daha uygun olucaktır TX alınacağına fikrindeyim.
    Sanırım BenQ da aynı şeyi düşünmüş ki, T modelini getirmişler diye düşünüyorum.

edit : imla

Bu monitörü bende almak istiyorum da ps3,xbox konsoları bağlandığında kırılmalar olur mu?

• şuan BenQ XL2420T modelinin YOUTUBE de oyun videoları mevcut ve nettede ayrıntılı biçimde konu işlenmeye devam
    ediyor benim araştırmalarım sonucunda kesinlikle eksi bir yanını görmedim amma
    bu arada açmış olduğun
    Benq XL2420T yardım alacağım önerileriniz
    konu başlığına cevaben madem oyuncusun
    denizi geçip derede boğulma derim çünki yukardada bahsettiğim gibi T / TX modelleri arasında
    nette arştırırsan çok fark olduğunu görürsün....
  • quote:

şuan BenQ XL2420T modelinin YOUTUBE de oyun videoları mevcut ve nettede ayrıntılı biçimde konu işlenmeye devam
    ediyor benim araştırmalarım sonucunda kesinlikle eksi bir yanını görmedim amma
    bu arada açmış olduğun
    Benq XL2420T yardım alacağım önerileriniz
    konu başlığına cevaben madem oyuncusun
    denizi geçip derede boğulma derim çünki yukardada bahsettiğim gibi T / TX modelleri arasında
    nette arştırırsan çok fark olduğunu görürsün....

Dostum dahili 3d kiti ve gozluk disinda herhangi bir fark var mi benim bilmedigim? Cunku tepki suresi sebebiyle tercih edilecek ve prof diyecegimiz oyunculara yonelik uretilen bir monitorde 3d son aranacak sey olsa gerek..

3d verici ve gozluk alma imkaninizda var, benim icin TX in yerine bunun tercih edilmesi buyuk bir hata degil.

• Dostum hata demiyorum tabiki ama NET şuan için bu kıyaslamalarla yıkılıyo
    araştırırsan göreceksin her halukarda TX modeli ağır basıyo
    mesela herşeyi bir kenara bırakalım T modelinde HDMI 1.4 de yokmuş.
    artı olarak 3D VİSİON 2 kitli LightBoost Teknolojisi Deyip geçmemek lazım
    bu saatten sonra 3D olmazsa olmazlar arasında bu yüzden
    bana göre 3D fonksiyonu ve bu fonksiyonu dört dörtlük yerine getirebilecek olan LightBoost Teknolojisi
    oyuncular için olsun filmciler için olsun siyah beyaz tv ile renkli tv kadar farklı ve önemli olmalı...

bu arada gözümden kaçar felan TR de satışı başladığı anda bu müjdeyi verecek arkadaşlara şimdiden tşk ederim :) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 22 Haziran 2012; 3:13:19 >
  • Bilmem kaç aydır bu monitörü inceleyiyorum tr girdiği gün alıcam ama

nebu şimdi kafam çok karıştı;
    ....EBAY....
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=BenQ+XL2420TX&_sacat=0
    ....AMAZON.....
    http://www.amazon.com/BenQ-XL2420TX-Professional-Gaming-Monitor/dp/B0076PO6JI/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1340440087&sr=8-1&keywords=BenQ+XL2420TX
    http://www.amazon.com/BenQ-XL2420TX-3D-LED-monitor/dp/B008C4H15S/ref=sr_1_9?ie=UTF8&qid=1340440087&sr=8-9&keywords=BenQ+XL2420TX
    AYNI MODEL BİNBİR FİYAT
    şimdi bu monitörler birbirinden farklımı anlayamadım gitti?????????????????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 23 Haziran 2012; 11:36:22 >

• Bu monitorun 20" , 120Hz , VA veya IPS olanini yapsalar tam super olacakmis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: killnOd

Bu monitorun 20" , 120Hz , VA veya IPS olanini yapsalar tam super olacakmis.

VA veya IPS de oyun performansı çok zayıf oluyor, oyun için hala en iyi çözüm TN panel maalesef.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.