Şimdi Ara

Benq-Siemens S88 CLUB (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.054
Cevap
1
Favori
103.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu teli el71 i inceledim bana göre kamerası dışında el71 den geride olan bir tel ve ben onu aldım bashsedilen sorunların çözümü ve istenilenler tema gibi o telde var. bence bu teli almayı düşünenler onada bir göz atsın..
  • ekstra bilgi el71 ekranı oled değil qvga tft ama el71 daha parlak ve daha iyi görüntü vermekte her açından net görüntü göstermekte oled ekranın artısı nedir derseniz asıl artısı daha az enerji harcayıp bataryanın daha uzun dayanmasını sağlamak
  • s88 de gayet iyi sağlam tel ama fw update yapılamıyo evde.. ayrıca tema yüklenmiyo.. şarjı daha iyi gidiyo sanırım.. vs.. ama EL71 den geride yined e
  • Telefonu bugün abime aldık.Gayet şık, güzel bir telefon.Özellikleri de iyi..
    Kamerasını, ekranını, ses kalitesini beğendim özellikle..Almayı düşünenlere tavsiye edilir
  • Bu arada telefonun fotoğraf kalitesini ben beğendim..Güzel fotoğraf çekiyor.Ayar seçeneği de bir telefona göre geniş sayılır:Beyaz dengesi (Otomatik,Bulutlu,Akkor.. vs.),Manzara (Kar,Spor,Gece..vs.),EV değerleri ile ISO ayarları mevcut.Zamanlı çekim, tekli/4'lü çekim, fotoğraf boyut, kalite ayarı ve tabiki Macro mod, AutoFocus, çift led flaş da bulunmakta..
    Telefon bayağı hızlı fotoğraf çekiyor.Odaklaması falan gayet hızlı ve fotoğraf çekmek için yaptığınız;deklanşör tuşuna tam basışta hemen kayıt yapıyor telefon.Şimdiye kadar gördüğüm en hızlı fotoğraf çeken AF'lu telefon diyebilirim sanırım.(k790'ı bilmiyorum,o da bayağı hızlıymış ama..)

Telefon abimin olduğu için ben günde bikaç saat kullanabiliyorum, acemisi sayılırım ama yine de örnek olması amacıyla iç mekanda çektiğim birkaç macro fotoğrafı ekleyeyim.Bu fotoğraflarda EV değerleri ayarlanmadı(0),Iso, beyaz dengesi, manzara ayarlarları falan otomatikteydi sadece macro modu açtım

Fotoğraflar;
     Benq-Siemens S88 CLUB

Benq-Siemens S88 CLUB

Benq-Siemens S88 CLUB

Benq-Siemens S88 CLUB

Benq-Siemens S88 CLUB

Benq-Siemens S88 CLUB

Benq-Siemens S88 CLUB

Bu da dış mekanda ayar yapmadan çekilmiş bir macro fotoğraf;
     Benq-Siemens S88 CLUB

Ayrıca;
    Telefonun şarjı da az gitmiyor
    Telefonu sadece 3-4 saat şarj ettik (ilk şarj) ve
    Telefon görüşmesi, birkaç saat mp3 dinleme, kamera kullanımı vs. yapınca yani telefonu yoğun sayılabilecek bir şekilde kullanınca 1,5 gün sonunda fullden bir çizgi aşağıya düştü..Telefonun teknik bilgilerinde bekleme süresi pek uzun görünmüyor ama ekranı Oled olduğu için az şarj harcıyor ve şarjı iyi gidiyor..Tahminen bu kullanımda daha ilk şarj edişimiz olmasına rağmen 3,5-4 gün götürür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 25 Ekim 2006; 11:24:47 >

• arkadaşlar merhaba..
    forumu takip eden biliyordur..telefonum kilitleniyordu..yeni yazılım gerekliydi ..nihayet geçen gün yaptırdım..TELEFON DÜZELDİ...
    ancak ilginç bişey oldu..
    hata bende tabi..
    eve geldim..kendi senkronizasyon programı ile daha önceden yedeğini almıştım rehberimin falan...restore yapayım dedim..hata verdi ve servise vermeden önceki problemlerim tekrar geri geldi....
    versionum 1.25..
    şimdi tekrar servise vermem için bursaya gitmem lazım ve ben ilçedeyim..
    çare olarak aklıma şu geldi..anlayanlarada mantıklı gelirse....
    birisi bana (1.25 versionu olan birisi) backup dosyasını verse (.bkf olan) ben yüklesem ..acaba sorun giderilir mi?
    tabii verecek arkadaşın madur olmaması için rehberini sim karta kaydırıp telden silmesi gerekebilir..
    yani bu sorunu çözer gibi geldi bana..çözmese bile denemiş oluruz...eğer tutarsa bu yöntem sizlerede yarayabilir ileride..
    düşüncelerinizi ve yardımlarını bekliyorum....
    yani benim eski backup ım telimi bozdu ise sağlam telefonun backup ı düzeltebilir gibi....
    SEVGİLER

• Arkadaşlar size birşey sormak istiyorum. Ben de bir s 88 aldım gayet iyi gidiyor şimdi ama kullanma kılavuzunda otomatik flaş ve fotolara tarih saat ekleme gibi bir özellikten bahsediyor. fotoğraf çekerken ayarlardan zaman pulu diye birşey var ama orda da sadece kapalı yazıyor.
    konuyla ilgili bilgisi olan bi arkadaş bana yardımcı olursa sevinirim...

Bu arada ben yeni katıldım bu foruma... hepinizin geçmiş bayramı kutlu olsun
  • 1) S88 le çekilen fotolara tarih ve saat atabiliyormuyuz arkadaşlar?
    2) Tuş takımı nasıl sağlammı?
    3) Firmware update i evde yapamadığımız söyleniyor bu doğrumu?
    4) Çift hatla(kesilip kuçultulmuş ve yanyana yerleştirilmiş) kullanmada herhngi 1 sorun var mı?
    5) Bazı insanlar menuler çok yavaş derken dğerleri sorun yok diyor, kime inanacağımızı şaşırdık.Nedir bu işin aslı?
    6) Alternatif olarak sony_ericsonn w700i var. Her iki telefonuda kullanan arkadaşlar malzeme kalitesi,menü hızı ve konuşma esnasında karşıdan gelen sesin kalitesi ve yüksekliği yönunden bir karşılaştırma yapabilirmi?
  • ....

Benq-Siemens S88 CLUB
  • quote:

Orjinalden alıntı: adigehalil

....

Benq-Siemens S88 CLUB

da vinci
  • Hocam bu forumda bu teli kullanan varmı ses kalitesi nasıl menu hızı nasıl ekranı nasıl videosu nasıl bir yardımcı olursanız sevinirim.....
  • ben s88 , k750i ve cl71 arasına kaldım sizce hangisini alsam İŞALLAH ha bugun ha yarın alacam sizce hangisini alim k750i nide ama hem radyosu var hende kızılötesi vedaha ucuz hee????

ve bu arada s88 tel cektigın vıdeoyu veye video oynatıcısında tam ekran gösteriyomu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunlusemih -- 1 Kasım 2006; 10:10:29 >
  • Ben Hepsiburadadan bi hevesle S88 aldım. Ürün 1 gun sonra geldi. Arızalı çıktı telefon açılmadı..

Geri gönderdim şimdi 6233 aldım.. S88 güzel alet fakat böyle yapması beni soğuttu. Bu Siemens'ten artık iyicene bıkmaya başladım..
  • benim bi kaç sorum olucak 1-videoyu sesli çekmiyomu videosu kalite çekiomu 2-resimleri tam ekran duvarkağıdı yapabiliryormuyuz 3-gerçekten sesi kalitelimi ses yüksekmi çıkıo yoksa sonydeki gibi kalitelimi 4-nokia n70teki hafıza kartı bu telefona olurmu sağolun son olarak uçuş modu varmı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surkentli_aslan -- 4 Kasım 2006; 13:27:21 >
  • Arkadaşlar okuduğum konuların bazılarında Videolar tam ekran oluyo demiş fakat ben tam ekran yapamıyorum.Eğer nasıl yapıldığını bilen varsa bi cevap yazsın.S88 kullanıyorum
  • yaw arkadaşlar şu telefona bi allah rızası için oyun söyleyin indirelim bi ton oyun buldum hiçbirini açmıyo desteklenmeyen biçim diye bi hata veriyo nası olacak bu iş bi bilen varsa yardımcı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garrett46 -- 8 Kasım 2006; 16:52:03 >

• Arkadaşlar telefonun kulaklık sesi nasıl? Yani bi 3250 veya W serisi tellere göre nsaıl ses veriyor? Bende 3250 var ve bununla değiştirmek istiyorum. Telefon hoşuma gitti ama mp3 çalarından korkuyorum açıkçası
  • We sonunda "We Are S88".Dün itibari ile s88 i almış bulunmaktayım arkadaşlar o kdr piyasa arastırması ve karısıklıgın içinden en iii secimi yaptıgımı dusunuorum.bi ara 6233 ile s88 arasında kaldım 6233 ün 2 hoparlörü var ama souround deil tmm biraz daha fazla bagırıo ama az bi fark için flash+oto netleme+macro+16 zoom dan da waz gecmek biraz sacmalık
    bence baya bi gzl resim cekişi var vidoe da hos tam ekran yapmayı bulamadım ama olsun tavsiye ederim herkeze :D
  • niye TAM EKRAN YAPAMIYONUZ BEN ELİME ALIR ALMAZ 1 VEYA 2 SN BULDUM CUNKU SİEMENS KULLANICISIYIM BENDE S88 YOKMA SANIRSAM VİDEOYA GELDİKTEN SONRA CALIRTIRIN VE SECENEKLERDE TAM EKRANA GELİN YAPIN

VE YA VİDEO ÇALIŞIRKEN KAREYE # BASIN KENDİSİ OLSUN BUTUN AYARLARINI BİLİRİM MESJ ATABİLİRSİNİZ SORUNUZ OLURSA

( xxxxxxxxxx ) Ekleye bilirsiniz

TOTTİ44 ZİPLİ DOSYANIN İÇİNEN CIKARIYON DİMİ DOSYAYI ÇIKARDIKTAN SONRA JAR DOSYASI TELE AT GİNE ACILMIUYOSA YENİ DOSYA AÇ ADIN DEGİSTİR JAR I İÇİNE AT VE TELE AT OK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunlusemih -- 30 Haziran 2007; 0:57:19 >
  • kardes bende simens s88 kullanıcısıyım ve bundan oncede 2 sene sx1 kullaniorum.we are sx1 dim ve s88 aldım su an cift telefon kullaniorum.Bu zmn a kdr bi telefonu anlamakta yada başka bi elektronik cihazı anlamakta zorluk cekmedim hiç.ancak yeni teknolojilere biraz kafa yordum.Özellikle video izlerken seçeneklere bakacak kdr zekiyiz :D bu da dip not ;)
    ister kareye bas ister hepsine basılı tut olmuo. bi yolu var kamerayı acıp video yu o kamera programından acarsan tam ekrana yakın bi seyir acısı var anca o kdr oluo.telefon gzl ama biraz yazılım eksikleri var onu arastırmak lzm.yetkili bayilerine gidip yeni yazımın updatesi varmı öğrenmek lzm.warsa cok ii oluocak cunku.mesela bi numara ararken sustur seceneyi ne yazıkki yok küçük ama önemli bişi yada müzik dinlerken msj yazamiosun tmm donanım kaldıramiya bilir ama bari gzl bi yazılım koy ztn müzik ileri sarılmio bi de biri telefonu caldırınca yada mesj atınca yada biz msj bölümüne girdigimizde müzik susuo bu ilervler bittikten sonra tekrardan müzik baştan başlio.Bu sacma bi olay ama dedigim gibi saglam tel yazılımsal bazı olayları var onlarında giderilcegini umuorum cünkü tel aslında yeni o kdr da mazisi yok su an piyasaya cok sürmemelerinin nedenide yazılım güncellemesi yaptıkları olabilir.
    alacak arklara tekrardan söliyim resim kalitesi süper özelliklede k750i ile asla karsılastırmayın aynı ofisimde k750i kulanan var ne ses ne de fotoda gecebilio.evde telden müzik dinlerken içeriden kıs die ses gelio :D bi video mpg4 cekio die bi yerden okumustum o yok.mpeg4 oynatio ama video cozunurlugu 640*480 e vurmuo tabi programlarla artırırsın ama kalite konu olur :D

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.