Şimdi Ara

Benq-Siemens S88 CLUB (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.055
Cevap
1
Favori
103.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 HAFTA İÇİNDE ALIYORUM İNŞALLAH KUTU İÇERİĞİ NEDİR VEDE FW OLAYI!!!!!SORUNLUMU TEL ŞUAN
  • S88 yada SL91 alıcam... bekliyorum bakalım para biriktiyorum...

google da.. benq siemens s88 review yazınca bu güzel siteleri buldum.. siz de böle inceleme arattırabilirsiniz...

ingilizce si olanlar yaşadı benim gibi :D

http://www.siemensplanet.com/forum/viewtopic.php?t=2727

http://www.ocworkbench.com/2006/benq-siemens/s88/S88-1.htm

http://www.mobile88.com/mobilegallery/preview.asp?prodid=918&cat=49&path=40,49

http://www.mobilewhack.com/reviews/benq-siemens_s88_cell_phone.html
  • quote:

Orjinalden alıntı: No fear

ya ben de 4-5 ay sonra bi tel alırım ama (SX1im bekliyo başarı serviste ama onu da çok seviyorum ) S88 mi yoksa EL71 mi alsam karar veremedim... S88 in tipini sevmiyorum ve yavaş diyo millet.. ama şarj süresi ve OLED ekranı cazip geliyo... EL71 in de küçük olması caip geliyo... vs. karar veremedm hangisne kafayı taksam....

bu a rada siemenslerde yazaılım hatası çok oluyo.. bende para olsa da şimdi almam çünkü tam oturmamıştır FWler yazılımlar falan... SX1 de de böle olmuştu... ama SX1 i şimdi canavar gibi yaptı arkadaşlar.... Son FW ile..

BenQ SiemensS88 mi yoksa EL71 mi ??

Dostum, EL71'inde ekranı OLED büyük ihtimal.. Çünkü her açıdan hiçbir bozukluk yok. Şimdi araştırıyorum, cevap yazacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß.m.Ø -- 9 Eylül 2006; 0:19:04 >
  • hocam el71in ekranı oled değil. ayrıca benim tercihimde s88den yana söyleyim hem kamerası 2mp hem şarzı daha cok hem kutunun içinden data kablosu çıkıyor hem oled ekran ne bilim bir sürü özelliği daha fazla bende almadan önce ikisi arasında kaldım ama aldıktan sonra doğru secimi yaptığımı anladım kesinlikle tavsiye ediyorum kulaklık diyosan herikisindede çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gizemcahit -- 9 Eylül 2006; 11:34:43 >
  • 16xzoom yapıp resim çekip upload edermisiniz lütfen aklıma çok takıldı bu iş yada msn den yollayın bi zahmet dj_ysn_msn@hotmail.com
    16xzoom nasıl anlamadım
    örn bende e398 var 4 x yzıyo ama 2 kere yanaşıyo bu 16xzoom da böle bişimi
    2 4 8 16 diyemi yoksa tek tek mi 16 zoom yapınca foto bozuluyomu merak ettim bi upload bekliyorum saolun şimdiden
    bu aradahttp://video.google.com/videoplay?docid=6702872104677863111&q=s88
    http://www.youtube.com/watch?v=Xocj-f-cHwo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sagolen -- 9 Eylül 2006; 12:39:41 >
  • dostum tek tek zoomluyor ama 16x de gerçektende foto bozuluyor bu bir gerçek fakat 13xe kadar gayet net ondan sonrası bozuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: gizemcahit

dostum tek tek zoomluyor ama 16x de gerçektende foto bozuluyor bu bir gerçek fakat 13xe kadar gayet net ondan sonrası bozuyor

13 zoom azmı bi resim koy bari nekadar zoom yapıyo bi normalini birde zoom yapıp koyda anlıyak abicim aynı karede yani anlatabildimmi gerçekten merak ediyorum fakat bu fw beni düşündürüyo hatalı diyo bazıları
  • beyler buyrun üstteki normal çekilmiştir alttakide 12x kafar yakınlaşmış halidir ikiside 2mpde çekilmiş ve gece çekildiği için çok net değildir

Benq-Siemens S88 CLUB

Benq-Siemens S88 CLUB
  • resimlerin boyutunu nasıl küçülteceğimi bilmediğim için sığmadı ayrıca gece çekimi oladuğundan dolayı her iki resimde biraz bulanık çıkmış sanırım faka gündüz yenilerini eklicem birde onlarabakın.ayrıca ne kadar zoomlarsanız zoomların resmin boyutu ufalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gizemcahit -- 10 Eylül 2006; 0:53:44 >
  • quote:

resimlerin boyutunu nasıl küçülteceğimi bilmediğim için sığmadı ayrıca gece çekimi oladuğundan dolayı her iki resimde biraz bulanık çıkmış sanırım faka gündüz yenilerini eklicem birde onlarabakın.ayrıca ne kadar zoomlarsanız zoomların resmin boyutu ufalmıyor.

işte boyutun ufalmaması manyak bişi
    istersen msn den yolla dj_ysn_msn@hotmail.com
    bişi daha çok şey istiyorum ama
    bi normalini bir de aynı açıdan zoom lusunu istiyorum 16xzoom var ama bakalım ne kadar yaklaştırıyor şimdiden teşekkürler
  • hocam burdaki fotolar zaten aynı açıdan :D ama seni msne kaydettim ordan gönderirim daha rahat olur
  • quote:

hocam burdaki fotolar zaten aynı açıdan :D ama seni msne kaydettim ordan gönderirim daha rahat olur

yok yok fotoların aynı açıdan olduğunu gördüm abicim de gündüz çekimi bekliyorum senden msn de konuşuruk
  • arkadaslar ben msj yazarken t9 u kapatamıyorum bır turlu yanı kapatmaya ayarlıyorum ve bazen bır bakıyorum tekrar tum t9 dilleri acık cıldırmamak elde degıl. sizde de boyle bır sorun oluyor mu?
  • hocam aynı sorun bendede vardı çözmek için ayarlara gir(menüdeki) giriş modunu seç sonra geçerli listeye gir sonrada ismedikleri ordan çıkart
  • arkadaşlar bu telefonun arka kapağı nasıl nokialar gibi sağlam mı yoksa benim eski siemens gibi cebimden çıkarırken çıkıp pili ile dağılabilecek şekilde mi.

ayrıca daha önce gördüğüm bir çok siemens ler MADE IN GERMANY di şimdi onlar da CHİNA YA dönmüşler mi?
  • arkadaşlar yeni firmware hakkında bilgisi olan varmı?
    benim telefonuma yazılım atılması gerekiyor..kvk öyle dedi ancak çok komik, servise henüz ulaşmamış..
    bugün yarın beni oyalıyorlar..
    ne yapmalıyım..
    sevgiler...
  • ne gibi bir sorun çıktı telefonda? yeni fw çıkmış benq-siemensin sitesine e-mail atmıştım onlar dedi V 1.34 muş şu anki versiyon yakında servislere ver.1.37 gelecekmiş bence sen başarıya git onlar siemensleri iyi yapıyor
  • bu habere çok sevindim..sağol arkadaş..
    telefon kilitlenme yapıyor..
    mms göndermiyor..
    camera deklanşörü ses çıkarmıyor....servise verdim 2 gün kullandılar..yazılımsal dediler yazılım bekliyoruz dediler...(eskişehir kvk)
    bekliyorum işte...
    kendimiz yükleyemezmiyiz....
  • telefonun özelliğinden dolayı kendimiz sitesinden yükleyemezmişiz şuan için çok saçma bişey aynı şey tema içinde geçerliymiş diğer modellerinde tema yükleniyo bunda yüklenmiyomuş nasıl bir özelliktir anlamadım
  • arkadaşlar online satış sitelerinde titreşim yok diyor dogrumudur ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.