Şimdi Ara

Benq-Siemens S88 CLUB (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.054
Cevap
1
Favori
104.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefonun orjinal kasa veya kapak her neyse nerden bulabiliim..
  • telefonu dün altunizdedeki teleservise teslim ettim pazartesi arayın dedi bakalım ne olacak inşallah yapılması uzun sürmez hadi hayırlısı birede orayla mahkemelik olmayalım değilmi
  • Teleservis umarım başarıdan hızlıdır.
  • umarım hızlıdır pazartesi arayıp göreceğiz size ne olup bittiğini yazarım
  • ARKADAŞLAR S88E MODİFİYE YAPMIŞLAR FW OLARAK
    BİR BAKIN DERİM

http://www.club-siemens.net/forum/viewthread.php?tid=54331

BU ARADA Siemens S95 ÇIKCAKMIŞ BAKIN HELE

http://www.club-siemens.net/forum/viewthread.php?tid=55180
  • Telefonu sadece sevislermi update yapabiliyor.. Kendimiz yapamayız mı ..
  • Arkadaşlar bu Firmware güncellemeyi kaç paraya yapıyolar..
  • servise gidersin bedava yüklerler ama garantiliyse garantisizse paranı alırlar 1 saatte yüklerler sıraya göre ok dostum
  • gençler,
    eski mesajlardada yazdım gene tekrarlayacağım :

donanım açısından çok iyi bir makine bu gsm, ancak yazılımın berbatlığı bu telefonu mahvediyor. acaip yavaş bir telefon. insanı çıldırtır. duvara çarpmamak için kendimi sürekli tutuyorum.
    mesela :
    1- birisi ararken, NO'ya bastığınızda yaklaşık 5-6 sn sonra meşgule alıyor !!! o arada çalıyorda çalıyor telefon.!!!
    1- telefon çalarken sessize almak istediğinizde butona basılı tutma süresi en az 5 sn. sonra sessize geçiyor. tek basma yok bunda, illa uzunca basmak lazım.
    3- YES tuşuna basarak son aradıklarınıza ulaşmak istediğinizde gene en az 4-5 sn. bekliyorsunuz. eğer son gelen ve arananları temizlemesseniz, bu süre dahada uzuyor. çok geç okuyor ne hikmetse.
    4- menüler yavaş, ikonu kaydırırken yavaş kayıyor, menü içlerinde kaydırma yaparken takılıyor vs.
    5- rehberde kişiye ulaşmak çin işkencesi. zaten yavaş olan sistemde birde direk kişiye ulaşmak inanın bu telefonu almamakta tek neden olabilir.
    6- sms olayında okumak, smsler arasında gezinmek tam bir işkence, takılmaktan bir hal oluyor makine.

daha başka saymama gerek yok artık.

ben bu makineyi 2 yıldır kullanıyorum. neden o zaman elden çıkarmıyorsun diye soranlara cevabım : satsam para etmiyor. zarar edeceğime 2. telefon olarak kullanıyorum işte kerhen.

bu nedenle gidin bir nokia yada samsung alın, benq'lardan uzak durun. siemenste kullanıyorum, cx65, C75 ve S65 sahibiyim. onlar gayet kullanışlı gsm'ler. zaten onlara aldanarak aldım benq'yu ama tam tersi çıktı işte.

herkese kolay gelsin.

• Benq-Siemens S88 orjinal kasasını nerden bulabilirim..
  • http://allegro.pl/item339154563_obudowa_benq_siemens_s88_czarna_f_vat.html

quote:

Orjinalden alıntı: openline

Benq-Siemens S88 orjinal kasasını nerden bulabilirim..
  • Nasıl alıcam onu be ordan yabancı site bide slovak galiba.. Türkiye de yok mu
  • arkadaşlar s88 4gb destekliyormuş duyduğuma göre bakın hele bu linke aşağıda SD/SDHC DESTEKLEYEN CİHAZLARDAN BAZILARI diye yazar benq bölümünde s88 adı var

http://urun.gittigidiyor.com/4GB-SANDISK-MICRO-SD-4-GB-N95-N76-E90-5700-6110_W0QQidZZ9030484

• Bugün tuş takımına su kaçtı galiba, iki tuş çalışmıyor Acaba nasıl açıp temizleyebilirim?
  • Cuma günü garantiye verdik, inşallah çabuk döner
  • Telefon bugün geldi.Tuş takımı tamamen yenilenmiş ve yazılım güncelleştirilmiş Ama telefonu elden çıkardım artık.Vedalaştım s88'imle
  • ARKADAŞLAR BUĞÜN S88 1.42 FW YÜKLETTİM TELESERVİCE
    FAKAT BİR SORUN VAR SANKİ KAMERA SESİNİ ATIYAMIYORUM DESTEKLENMEYEN FORMAT DİYOR
    VE KENDİ ORJİNAL OYUNLARI YOK
    SİZLERDEKİ 1.42 FW DE ÖYLEMİ OLDU
    İYİ GÜNLER
  • quote:

Orjinalden alıntı: YaBaNCı_

arkadaşlar aşağıda verdiğim adreste siemens s88 oyunlar var

s88 oyunları için TIKLAYINIZ!..

RAPİD-SHARE ARADAKİ - İŞARETİNİ KALDIRINIZ LİNK AKTİF OLACAK

herseyı bulabılırsınız media playerlar oyunlar ve temalar

http://gallery.mobile9.com/c/benq-siemens-s88-software_324/

arkadaşlar bn daha denemedim fakat girin bakın bi baya bi şeyler var yapan arkadaşlar denesin anlatsınlar olmazsa bnde hafıza kartı yok olsa denicem ama

yukarıdaki arkadaş versiyonu nasıl öğrenebiliriz demiş versiyon öğrenmek için *#300# yes tuşlarına basacaksın kardeş ok en son 1.42 versiyon var herhalde versiyon tam ekran video izlettirio vede duvar kağıtları tam olmuyo diyen arkadaşlara bi yardım olsun resimlere girin çektiğiniz resimlerden herhangi birisine seçenek deyin uyarla deyin ve oradan 176*220 deyin daha sonra resmin gözükeceği kısımları seçin ve kaydedin daha sonra o resmi duvar kağıdı olarak tam ekran yapın çok güsel oluo tam ekran süper bişi

birde bazı arkadaşlar kamerada zaman pulu ve çerceve koyamıyorlar normaldir bnde koyamıyordum fakat 3 tane çerçeve si var nasılmı konuyor ilk olarak kamerayı açın ve oradan ayarlardan resim boyutunu
    640*480 yapın ve ozaman hem tam ekran resim çekiosunuz çözünürlüktede bişi farketmio hemde çerçeve ve zaman pulu ekleyebiliyorsunuz bilginize ve öle yapınca çekim modu yazan ayara panorama diye bi seçenek daha ekleniyor bir bilgi daha eğer ki çektiğiniz bi resmi duvar kağıdı yaparım diyor iseniz resim boyutunu kameradan 176*220 duvar kağıdı seçeneğini seçin çok güsel duvar kağıdı tam ekran oluyorr

birinci link ölü "-" işaretini kaldırıyorum çalışmıyor

• ARKADAŞLAR S88 1.42 FW YÜKLETTİM TELESERVİCE
    FAKAT BİR SORUN VAR
    1-KAMERA SESİNİ ATIYAMIYORUM DESTEKLENMEYEN FORMAT DİYOR
    2-KENDİ ORJİNAL OYUNLARI YOK
    3- BATARYA 2,5 GÜN GİDERKEN ARTIK 1,5 GÜN GİDİYOR
    KEŞKE FW ATTIRMASAYDIM ÇOK PİŞMANIM ZATEN TELDEDE NE DEĞİŞTİ ANLAYAMADIM
    SİZLERDEKİ 1.42 FW DE ÖYLEMİ OLDU
    ACİLEN 1,32 Mİ 1,34 MÜ NE ONU NASIL YÜKLÜYEBİLİRİM

ACİLLLL
    İYİ GÜNLER
  • ARKADAŞLAR BİRAZ ARAŞTIRDIM 1,34 FİRMWARW BULDUM FAKAT RUSÇA
    BEN BUNU OLDUYA YÜKLEDİM TELEFON DİLİ RUSÇAMI OLAÇAK
    TÜRÇELEŞTİREMEZMİYİM
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.