Şimdi Ara

Benq-Siemens S88 CLUB (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.054
Cevap
1
Favori
103.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hay allah! Ben de yeni aldığım S88'in 1.32 olan yazılımını güncellesem mi diye düşünüyor, bu topikte güncellediğini yazan bazı arkadaşlara mesaj atıp soruyordum. Peki bataryasının az gitmesi, farkında olmadığınız bir ayarın değişmesiyle ("bluetooth açık kalmıştır" gibi) alakalı olabilir mi? Ayarlarını kontrol ettiniz mi? Bir de şunu sorayım: BenQ'nun yabancı forumunda bu güncellemeyi yapan birisinin yazdığına göre, MP3 sesinin güzelleşmesi, ekran parlaklığının artması ve tepki süresinin azalması gibi olumlu değişiklikler olmuş; sizde de bu farklar oldu mu?

Sorununuzla alakalı olarak -naçizane- şunu söyleyebilirim: bu ters güncellemeyi kendiniz yapmayın; zira o zaman garanti kapsamından çıkabilir; çünkü BenQ, Nokia ve Sony Ericsson gibi kullanıcının güncelleme yapması seçeneğini sunmamış; yani kendi yapacağınız güncelleme, izinsiz kurcalamak anlamına gelebilir ve servis tarafından garanti dışı olarak değerlendirilebilir (Sadece bildiğim kadarıyla yorumluyor ve emin olarak söylemiyorum. Bu konuda kesin bilgisi olan birileri de yorum yazarsa iyi olur).
    quote:

Orjinalden alıntı: atraides
    ARKADAŞLAR S88 1.42 FW YÜKLETTİM TELESERVİCE
    FAKAT BİR SORUN VAR
    1-KAMERA SESİNİ ATIYAMIYORUM DESTEKLENMEYEN FORMAT DİYOR
    2-KENDİ ORJİNAL OYUNLARI YOK
    3- BATARYA 2,5 GÜN GİDERKEN ARTIK 1,5 GÜN GİDİYOR
    KEŞKE FW ATTIRMASAYDIM ÇOK PİŞMANIM ZATEN TELDEDE NE DEĞİŞTİ ANLAYAMADIM
    SİZLERDEKİ 1.42 FW DE ÖYLEMİ OLDU
    ACİLEN 1,32 Mİ 1,34 MÜ NE ONU NASIL YÜKLÜYEBİLİRİM

ACİLLLL
    İYİ GÜNLER

• yok dostum blutetooth kapalı

1 SORUN DAHA BULDUM MPEG4 OYNATMIYOR--YİNE DESTEKLENMEYEN FORMAT DİYOR

BEN BU FW NİN 1,34 RUSÇASI VAR
    O NU ATACAK PROGRAMIDA BULDUM

FAKAT KAFAMA GÖRE BİŞEYLER YAPTIM OLMADI FW Yİ BİR TÜRLÜ ATAMADIM
    KENDİ USB KABLOSUYLA YAPTIM

SERVİSE VERECEK VAKTİ BULAMIYORUM. CUMARTESİ KAPALI OLMASALAR ÇOK GÜZEL OLACAK VEYA ÖZEL YAPTIRSAM BANA KAÇA MAL OLUR

YARDIMLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER
  • Ya arkadaşlar bu s88in fiyatları bu aralar ne aralarda?
  • http://benq-s88-12-0-11-713.mpbus.net

arkadaşlar benq s88 için yararlanabileceğimiz bir site,temalarda mevcut,kolpa mı bilmiyorum,bu siteden tema yükleyebilenler olursa anlatırlarsa süper olur:D
  • Deniyip yazıcam hemen
  • Denedim ama bir türlü yükliyip çalıştıramadım bana bu site yalan gidi geldi ama deneyipte yapan arkadaşlar varsa yardım etsin lütfen sıkıldım derin okyanustan kırmızı toprak ve yeşil ışıktan
  • Fw yi nerden bulabiliriz illede servise mi götürmek lazım normal telefoncular s88e fw atabilirmi..
  • evet kardeşim malesef illede "yetkili" servisine götürmen lazım. Herhangi bir serviste yapamıyor bunu ama kesin konuşmiyim genede. Sakın kendin deneme garanti dışı kalır veya başaramazsın telefonundan olursun. Zaten ben nette hiç bulamadım fw ini
  • quote:

Orjinalden alıntı: collegetunc

Ya arkadaşlar bu s88in fiyatları bu aralar ne aralarda?

320ytl ile 400ytle arasında ama 700e bile gördüm burdahttp://www.hitbox.com.tr/index.php?alt_kat_id=3&id=3594&kat=3&page=urun_detay "sakın linkten alma :P"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garen Yöndem -- 1 Haziran 2008; 12:59:48 >
  • openline bende 1,34 fw var ama rusça
    pragramıda buldum kendi usb kablosuyla denedim hiç bir şey yapamadım alman sitesinde nasıl yapılacagını gördüm ama denedim olamadı sanırım kablodan dolayı com portuna baglamak mı gerekiyor ne öyle bişeyler yazıyor.

arkadaşlar teli servise vermiştim ilk önce yapamadılar sonra düzelttiler biraz adama döndü ama yine de bazen sorun yapıyor bence sakın fw ye dokunma

bir de sizin telefonlar mp4 oynatıyormu ben kısa bi video yu total convertörden mp 4 e çevirdim ama oynatmadı desteklenmeyen format diyor

eger fw niz 1,34 ise dokunmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: atraides

openline bende 1,34 fw var ama rusça
    pragramıda buldum kendi usb kablosuyla denedim hiç bir şey yapamadım alman sitesinde nasıl yapılacagını gördüm ama denedim olamadı sanırım kablodan dolayı com portuna baglamak mı gerekiyor ne öyle bişeyler yazıyor.

arkadaşlar teli servise vermiştim ilk önce yapamadılar sonra düzelttiler biraz adama döndü ama yine de bazen sorun yapıyor bence sakın fw ye dokunma

bir de sizin telefonlar mp4 oynatıyormu ben kısa bi video yu total convertörden mp 4 e çevirdim ama oynatmadı desteklenmeyen format diyor

eger fw niz 1,34 ise dokunmayın

kardeş mp4 oynatmada telefonda herhangi bir sorun yok bendede aynı hatayı veriyor telefon bozuk değil

176\144 pikselden büyük videoları oynatamıyor hata veriyor 3gp oynatıyor ama k.kılavuzunda mp4

oynatıyor yazıyordu yalan söylemiş koreliler

• telefonu alalı 1 seneden fazla oldu ve acayip pişmanım. param olsa hemen değiştirecem ama buna verdiğim bi ton para da boşa gidecek. kimseye tavsiye etmiyorum bu telefonu, bir telefonun en önemli özelliği olan rahatça konuşma bile yok. ne ben karşı tarafı duyabiliyorum, ne de benim sesim gidiyor. şarjı zaten 1,5-2 gün giderse iyi. almayı düşünen varsa aman diyim uzak dursun...
  • Ben bu telefonu ilk çıktığında teknosadan 599ytlye almıştım, bende biraz şikayetçiyim ama kullanmaya devam ediyorum çünkü ne kadar kotu olursa olsun şu anda ben bunu satsam 120-130ytl arasında gidiyor ve aynı özelliklere sahip baska bi telefon alıcak olsam 360-430ytl o yüzden değiştirmiyorum.
  • ARKADAŞLAR BU TELEFONUN BATARYASI 25-30 SN ÇIKARTILDIĞINDA TELEFON SAATİ SIFIRLANIYOR

AMA OTOMATİK ZAMAN DİLİMİ KAPALI OLDUĞU ZAMAN AÇIK OLDUĞUNDA PROBLEM YOK

SİZDEDE OTOMATİK ZAMAN DİLİMİ KAPALI OLDUGUNDA BATARYA 20-30 SN ÇIKARTILDIĞINDA SAAT SIFIRLANIYOR MU

BU FW 1,42 YÜKLENDİKDEN SONRA HİÇ RANDIMAN VERMİYOR BU S88

ÇİN MALI TELLER BUNDAN DAHA İYİ HEM UCUZ EKRAN DEV GİBİ TELEVİZYON VAR ÖZELLİKLER AYNI Bİ KAMERASI İYİ DEĞİL SES PİYASDAKİ TELLERE ON ÇEKER
  • Haklısın arkadaşım ama o Çin malı tellerinde garantisi yok yani güvenilirliği yok. En azından Benq-Siemens kötüde olsa bi garanti olanağı sağlıyor. Ayrıca eğer diğer bölümlerde Çin malı telefonların konularına bakarsın o telefonların tüm özellikleri bile 4-4lük çalışmıyor.
  • DOGRU SÖYLÜYON GAREN

AMA SİNDİREMEDİĞİM BEN BİR SİEMENS FANATİĞİM AMA TELEFONUN BU HALE GELMESİ BENİ ÜZDÜ

BİEDE SENİN TELDE OTOMATİK ZAMAN DİLİMİ KAPALIYKEN BATARYA 25-30 SN ÇIKTIGINDA SAAT SIFIRLANIYOR MU DENERSEN SEVİNİRİM
  • Evet atraides bende de 30sn sonra saati sıfırlıyor.
  • TEŞEKKÜR EDERİM GAREN BU FW Yİ ATTIKTAN SONRA HEP Bİ ŞÜPHEM VARDI YİNE Mİ ARIZALI DİYE

İYİ AKŞAMLAR
  • bu s88 cok saglam benimkinin icinesu kacmisti hala calisio kamera isigi sonmuyor ama calisiyor
  • Walla ya gerçekten çok sağlam bende benimkini 10-15kere bel hizasından yere düşürdüm hatta bir keresinde düşürdüm ve o anda yürüdüğüm için birde tekme attım, fakat dış tarafında oluşan ezikler dışında hiçbir problemi yok herşeyi 4-4lük çalışıyor.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.