Şimdi Ara

Benq-Siemens S88 CLUB (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.054
Cevap
1
Favori
104.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu telefonun orjinal kasasını nerden bulabilirim bilgisi olan var mı ya..
  • valla bende kaç haftadır hep arıyorum kasa ve kapak için her aradığımda hep siparişi verdik haftaya gelecek diyorlar. kasa ve kapağın halini görseniz ağlarsınız ama ortada bi şey yok. ben bu işden bişey anlamadım
  • Sen nerden verdi ki siparişi..kaça mal oldu..
  • merhaba arkadşlar bana s88 fw lazım olan varsa öm atabilir mi teekkürler
  • size soruyorum kimse şu ünlü son çıkan fw yi yüklemedimi sırf onun için bekliyorum
    istanbulda nerelerinde teleservis noktaları var yazabilirmisiniz ?
    10 dakikada fw atıyorlarsa bende yüklettiririm teleservise
  • arkadaşlar fotğraf eklemeyi seçinçe böyle hata veriyor ne yapmam lazım

Başlık ve mesaj kısmına birşeyler yazılması gerekli !
    Geri git ?
  •  Benq-Siemens S88 CLUB

güzel bir bahçe resmi
  • nerde benq cüler acaba?????????
  • burada..
  • Satılık S88.

EL71 telefonumun yerine Başarıdan 2 gün önce S88 verdiler.

Telefonumun garantisi 1 yıl devam etmektedir. Kutusunda data kablosu, kulaklık çıktı. Ben kendime ait 1GB micro SD kartıda yanında göndereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia -- 11 Mart 2008; 22:16:53 >
  • Telefonun artıları

1- Kamerası çok kaliteli. Fotoğraflar,aoutofocus özelliğ olduğu için daha net, video kaliteside gayet iyi. Makro modu işe yarıyor. Çift flaşlı, flaşlar açıkken zifiri karanlıkta bile odada gündüz gibi video çekilebiliyor. Kamerasında birçok ayar seçenekleri mevcut.

2- MP3 çalar kaliteli ve yüksek ses veriyor. İlk kullanırken şarkıları direk atmıştım, bana ses çıkışı biraz düşük gibi gelmişti, ama şuan bütün mp3 leri mp3Gain ismindeki programla ses seviyelerini 104 db yaptım, çok berrak, hışırtısız ve yüksek ses çıkıyor artık. Program türkçe arayüzlü ve kullanımı çok kolay. MP3 leri programa sürükleyip bırakıyoruz 104 db yapıyoruz ayarı ve parça kazancını uygula diyoruz. Dikkat edilmesi gereken. Parça salt okunur değilse eskisinin üzerine direk yazıyor.

3- Rehberdeki kişiye resim atadığımız zaman tam ekranda gösteriyor, ayrıca her kişiye ayrı mp3 atayabiliyoruz.

4- Video dosyalarını bazı arkadaşlar tam ekran oynatamıyoruz demişler. Bende tam ekran oluyor. Belki versiyonla alakalıdır bende aldığımda 1,42 yüklüydü. Video oynatırken ileri geri alınabiliyor.

5- Otomatik aç/kapa özelliği var. Telefonun kapanmasını istediğimiz zamanı ve tekrar açılmasını istediğimiz zamanı girdiğimizde otomatik olarak kendiliğinden kapanıp açılıyor.

6- USB kablosunu takınca telefonda seçenekler çıkıyor. MSC seçeneği ile direk microsd kartı görüyor ve hızlı şekilde dosya transferi yapılabiliyor.

7- Oled ekran görüntüleri tatmin edici şekilde kaliteli gösteriyor.

8- Batarya gücü 920 mah.

Telefonun eksileri

1- Rehberde birisini araken mesela 2 harfli biri için a harfine 2 kez basıyoruz. 1 basmadan sonra düşünme animasyonu geliyor yaklaşık 2 saniye sonra 2. sefer basınca b ile başlayanlar geliyor. Birde Ö İ ile başlayan ismler z ile başlayan ismlerden sonra sıralanıyor.

2- MP3 çalarken ileri geri saramıyoruz, bence bu çok önemli bir eksiklik.

3- Yaklaşık 3,5 saatte şarj oluyor.

4- Tema yüklenemiyor. Kendisinde 3 tane tema var.

5- Mesaj yazması kolay ama numarayı rehberden seçmek biraz zahmetli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia -- 11 Mart 2008; 23:11:51 >

• Bu telefonun orjinal kasası mevcut mu ya kaç kere sordum kimse bişey söylemedi..
  • Telefondan az ses çıkıyo diyenler mp3Gain aslı programı kurun db i yükseltin felaket ses çıkıyor telefonun hoparlöründen...
  • quote:

Orjinalden alıntı: openline

Telefondan az ses çıkıyo diyenler mp3Gain aslı programı kurun db i yükseltin felaket ses çıkıyor telefonun hoparlöründen...

Programın linkini verebilir misin? Yada bulabileceğimiz bir adres. Bir de nasıl kuruyoruz programı zararı falan olmasın..
  • S88'i UÇURUN

Programı bilgisayara kuruyoruz yanlışlıkla tele atmayalım

http://rapid+share.com/files/99335103/mp3gain-win-1_2_5.exe.html

NOT:Linkteki + işaterini kaldırın.

Program kurulumu çok basit. Kurulum sırasında dil seçeneklerinden türkçeyi seçin. Telefonla USB den MSC ile bağlanın. MP3 parçaların salt okunur olmaması gerekir, salt okunurluktan çıkartın çünkü program mp3 ün direk üzerine yazıyor. 104 db seçeneğini işaretleyin ve parça kazancı uygula deyin.

MP3 leri sürükleyip programın içerisine atabiliriz, hepsini birden aynı anda dönüştürebilir.

Ses farkını görün S88'i daha çok seveceksiniz

Not: db artırıp başka bir telefonda aynı parçayı denedim acaba o telefondada yüksek çıkacakmı diye ama hoparlör düşük güçlü olduğundan galiba yüksek ses vermedi. S88 hoparlörü gayet güçlü anlaşılan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia -- 14 Mart 2008; 0:30:37 >

• Ses acayip yükseliyor s88 in gerçekten çok iyi hoparlörü var telefonu beğenmeyen arkadaşlara duyurulur bence Benq çok iyi bir telefon yapmış keşke ayrılmasalardı daha iyi telefonlar bekliyorduk.. Bide telefona orjinal kasayı nerden bulabileceğimi öğrensem çok iyi olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi openline -- 14 Mart 2008; 11:44:52 >
  • Telefonda aradığım en önemli özellikler.

1- Kamera kalitesi

2- Ses kalitesi

3- Ekran kalitesi

4- Batarya gücü

5- Estetik

6- Hafıza kartının dışarıdan telefon kapamadan çıkarıp takılması.

Bunların hepsi S88'de var. Sevdim bu telefonu.
  • arkadaşlar makine sms yollamıyor ne yapacağım yahu kvk bakmıyormuş benq-siemese falan doğrumu??
    başarımı bakıyor yoksa teleservismi???
  • ...............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia -- 25 Mart 2008; 18:55:03 >
  • hücre bilgi ve alan bilgisi gelmiyor bunların ayarı nasıl oluyor kodları yazıyorum tcell için ama olmuyor

arkadaşlar açık olduğu halde 2side gelmiyor 1 senedir kullanıyorum yapabilen varmı ?? acil cevaplar bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.