Şimdi Ara

BenQ RL2240HE ' HESAPLI ' Oyun Monitörü İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
8
Favori
19.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatına göre çok iyi gibi duruyor. Rengi de değişik ve hoş. Hayırlı olsun, elinize sağlık inceleme için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boidae

Arkadaşlar bende ps4 sahibiyim ve monitör almam gerekiyor.Bu ürün hakkında ps4 perfonmansı ile ilgili bir sıkıntı yaşar mıyım? Bilgisi olan varsa yarımcı olabilirseniz sevinirim.Monitörler hakkında pek bilgi sahibi değilim.

dahili hopörleri yok ..ps4 ses çıkışı için ayrıca digi girişli hopörler bağlaman gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_inside

quote:

Orijinalden alıntı: Boidae

Arkadaşlar bende ps4 sahibiyim ve monitör almam gerekiyor.Bu ürün hakkında ps4 perfonmansı ile ilgili bir sıkıntı yaşar mıyım? Bilgisi olan varsa yarımcı olabilirseniz sevinirim.Monitörler hakkında pek bilgi sahibi değilim.

dahili hopörleri yok ..ps4 ses çıkışı için ayrıca digi girişli hopörler bağlaman gerekli.

Bağlayacak ses sistemim mevcut. Görüntü açısından değerlendime ghost olayı yaşanır mı, iyi olmayan bi görüntüyle karşılaşma durumum olur mu peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İncelemeniz çok güzel olmuş hocam.Ben de geçen gün Hepsiburada.com'dan aldım bu monitörü.2 gündür kullanıyorum gerçekten memnun kaldım üründen.

Ürünün sarısı cezbetti beni de
  • Yanlis monitor ayari ghost etkisi yaratiyor.

Allah dan resetledim de normale dondu. Gayet alinabilir bi monitor.

Renkleri bayagi canli ancak monitore saglam ayar yapmak gerekiyor. Modlari pek tatmin edici degil. Manuel yapilandirma iyidir.

• @Boidae

1ms monitörde Ghost etkisi olmaz.

@MayDn

Teşekkürler. Sarı iyidir

@Suppordle

Modlar yeterli aslında ama kişiden kişiye mutlaka değişeceği için kişisel ayarlar yapılmalı. 3 adet kaydetme seçeneği mevcut zaten.
  • hocam sisteminiz nedir fm2 mi bende alacağım da.
  • Hocam bazı ayarlar monitörden pasif duruyor nasıl aktif hale getirebiliriz?
  • Bende cozemedim onu onceden oyle degildi bende nedense cok ilginc. Bunu arastiralim bir

• Sizce bu monitörü alayımmı ? LoL oynuyorum ama ipsler gözüme çok hoş gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fordakin

Sizce bu monitörü alayımmı ? LoL oynuyorum ama ipsler gözüme çok hoş gözüküyor.

Lol için aldım memnunum.
  • Rengi hoşuma gitti

• monitörin film performansı nasıl 1080p tavsiye edermisiniz film içinde birde ekrana çapraz bakınca renkler değişiyormu oc diye birşey duydum 75 hz yapabiliyormuyuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çetinov -- 6 Şubat 2015; 13:49:51 >
  • Fimlerde herhangi bir sıkıntı yok sadece kullanıcı kendi ayarını belirlemeli, birsürü hazır ayar var zaten.
  • Beyler selamlar :D Ben bir FPS oyuncusuyum ve 1 ms + black equalizer beni cezbetti açıkcası aklıma takılan tek şey monitörün 60 hz olması, acaba bu bir fps oyununda ne kadar fark eder, ona göre bende bugün sipariş vermeyi düşünüyorum :P
  • Usta benq markasını ben pek bilmiyorum da sen bu üründen memnunmusun şuanda bir sıkıntı var mı ?
  • @LMathers

400TL bütçeli bir FPS oyuncusuysan bu sınıfta tercih edebileceğin daha iyi monitör bulunmuyor. Yok daha çok paran var ise XL2411Z , biraz daha varsa XL2420Z, daha fazlaysa XL2427Z alabilirsin. Bunlar 144Hz.

@Darren03

BenQ, dünya çapında kendini ispatlamış bir markadır. Mini İTX sistemde kullanıyorum bir sorun yaşamadım. 300TL ye standart monitör almaktansa 400TL ye gaming özellikli bir monitör almak çok daha akıllıca. Üstelikte sarı olması bile başlı başına alınması için bir sebep
  • Usta bu ürün hakkında ne duşunuyorsun 2 monitor kullanıcam da bu çok mu büyük sallanma sorunu olur mu http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=bd802629&categoryId=3002879
  • Darren03 kullanıcısına yanıt
    Fiyatı güzelmiş. Masa sallanmıyorsa ürünlerde sallanmayacaktır muhtemelen
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.