Şimdi Ara

Benq 3d glasses 2 Allah rızası için yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar Allah rızası için biri yardımcı olsun.

2.kez gozluk değişiyor ama bir türlü çalışmıyor.

1 saniye basılı tutup acıyorum gozlugu yesıl ısıgı yanıyor 1 kere ve acılıyor.

3 sanıye basılı tutarsam yesıl ısık 3 kere yanıp sonerek kapanıyor.

ama bunların hepsını sadece kablosu ile sarj olurken yapabılıyorum.

30dk dır sarj edıyorum ama kabloyu soktugum an gozluk acılmıyor.

kablo takılı gozlugu actıgımda 5-6 snaıye sonra kırmızı ısıgı bır sure yanıp yanıp sonuyor dıyorum herhalde sarj oluyor? nedir bu gozlugun sıkıntısı 2 gozluk bu sekılde cıktı

• Bence sorun gözlüklerde değil de projektörde gibi geliyor.

Gözlükler 3D sinyali algılamıyor zaten projektör bu sinyali çıkamıyor gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    Hocam kablosu takiliyken gozluk calisiyor sarj jablosunu cikartinca gozluk kapaniyor eger dediginiz gibi olsa gozluklerin sarj kablosu takili iken de cakismamasi yada kaoanmasi gerekmez miydk?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirit_Rises -- 1 Haziran 2017; 16:7:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek ihtimal pil bitmiş ve şarj yemiyor artık. Uzun süre rafta kalan şarjlı pil taşıyan gözlüklerde görülen klasik bir sorun. Pil alıp tekrar denemenizi öneririm.
  • Pilin bitmiş kardesim aynısını bende yasadım karakoyden degişik bir pillari vardı benım gozlugun onu aldım bagladım sarj ettim olay tamam uzun sure sarj edilmeyen pil ölüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: casparza

Yüksek ihtimal pil bitmiş ve şarj yemiyor artık. Uzun süre rafta kalan şarjlı pil taşıyan gözlüklerde görülen klasik bir sorun. Pil alıp tekrar denemenizi öneririm.

aynen oyle olmus hocam ve tum gozluklerde bu sorun mevcut satan firma aldıkları yere iade edecekler urunler.kotu yanı pili degısmıyor.Baska bır marka gonderdıler pılı degsebılen ve suanda sorunsuc calısıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.