Şimdi Ara

Benim Projem 2 | Black Beauty (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
8
Favori
39.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amma para lafı yaptınız ya sizi niye bu kadar ilgilendiriyo başkalarının parası anlamıyorum. Kafanızı kullanın sizde çalışın, sizde kazanın. Hepinizde onda olduğu gibi çalışan bi beyin var. İmkan yoksa imkan yaratın kendinize!..
  • takipppppp
  • Sağlam bir şey olacağa benziyor.Kolay gelsin
    takipteyiz

edit: önceki konunu bilmiyordum öylesine girdim 10 sayfayıda okumuşumdur.Ayakta alkışlıyorum.merakla bekliyorum devamını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna -- 3 Eylül 2011; 0:21:17 >
  • Mod bitmeden sayfanın sonuna geliyorum ya, dünya başıma yıkılıyor resmen Kolay gelsin dostum. Radyatörler süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: J'aime le gâteau

Bitince toplam tutarıda yazarsan sevinirim, takipteyim.
    quote:

hehehe cok mu merak ettin :). ortalama fiyat vere bilirim simdiden :). ekransiz rahat €7000 tutuyor bu sivi sogutma dahil :).

quote:

Amma para lafı yaptınız ya sizi niye bu kadar ilgilendiriyo başkalarının parası anlamıyorum. Kafanızı kullanın sizde çalışın, sizde kazanın. Hepinizde onda olduğu gibi çalışan bi beyin var. İmkan yoksa imkan yaratın kendinize!..

+1

quote:

Sağlam bir şey olacağa benziyor.Kolay gelsin
    takipteyiz

edit: önceki konunu bilmiyordum öylesine girdim 10 sayfayıda okumuşumdur.Ayakta alkışlıyorum.merakla bekliyorum devamını

Tsk ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Legendary1985

quote:

hehehe cok mu merak ettin :). ortalama fiyat vere bilirim simdiden :). ekransiz rahat €7000 tutuyor bu sivi sogutma dahil :).

quote:

Amma para lafı yaptınız ya sizi niye bu kadar ilgilendiriyo başkalarının parası anlamıyorum. Kafanızı kullanın sizde çalışın, sizde kazanın. Hepinizde onda olduğu gibi çalışan bi beyin var. İmkan yoksa imkan yaratın kendinize!..

+1

quote:

Sağlam bir şey olacağa benziyor.Kolay gelsin
    takipteyiz

Tsk ederim :)

Allah akıl fikir versin nediyim :)

• Allah sukur hemi aklim var hemide fikirim :).
  • takip
  • takip
  • Hastasıyız dede
    Takipteyim hocam
    Hocam benim daha yaşım küçük bendede beyin varda ben para bulmaya daha harcamadım beynimi bana hangi işi önerirsiniz size göre para hangi işte geleceğin işi nedir yeri gelmişken bu soruyu tüm herkeze soruyorum Bu fırsat kaçmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaya-H.

Hastasıyız dede
    Takipteyim hocam
    Hocam benim daha yaşım küçük bendede beyin varda ben para bulmaya daha harcamadım beynimi bana hangi işi önerirsiniz size göre para hangi işte geleceğin işi nedir yeri gelmişken bu soruyu tüm herkeze soruyorum Bu fırsat kaçmaz

Hehehehe tsk ederim. Meslegim elektrik muhendizligi ama ayrici elektrik isleri yapiyorum musterile ozel isteklerine gore tasarim yapiyorum.

Allaha binlerce sukur iyi isler cikartiyorum musterlilere.

Daha cok guzel fikirlerim var modum icin hic daha once gormediginiz icatlar yapacagim :).

• önceki projeyide takip ediyordum çok üst seviyede işler çıkarıyorunuz gerçekten, kolay gelsin takipteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendary1985

quote:

Orijinalden alıntı: Kaya-H.

Hastasıyız dede
    Takipteyim hocam

Hehehehe tsk ederim. Meslegim elektrik muhendizligi ama ayrici elektrik isleri yapiyorum musterile ozel isteklerine gore tasarim yapiyorum.

Allaha binlerce sukur iyi isler cikartiyorum musterlilere.

Daha cok guzel fikirlerim var modum icin hic daha once gormediginiz icatlar yapacagim :).

Ne diyelim valla hocam Allah kolaylık versin

• takip
  • Genemi sen kendini beğenmiş pepe
  • takip :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jinnet

Genemi sen kendini beğenmiş pepe

sizin gibilere kıl oluyorum kıskanmayın kardeşim kendını beyenır beyenmez adam çalışıyor kzanıyor yapıyor yapabiliyoersan sende yap yeter be sizin yüzünüzden bilgisyarın bir yeri yaanacak nazar etmeyinn

• quote:

Orijinalden alıntı: xLasper

quote:

Orijinalden alıntı: Jinnet

Genemi sen kendini beğenmiş pepe

sizin gibilere kıl oluyorum kıskanmayın kardeşim kendını beyenır beyenmez adam çalışıyor kzanıyor yapıyor yapabiliyoersan sende yap yeter be sizin yüzünüzden bilgisyarın bir yeri yaanacak nazar etmeyinn

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++1
    Tsk ederim bazi insanlari anlamak zor.

• Arkadaşlar bu kadar harcama yapılmaz diyen arkadaşları anlamıyorum. Tamam belki biraz israf ama adamın hobisi ve yaptıkları eserleri sizlerle paylaşmak istemiş. Destek verceğinize köstek oluyorsunuz. Belki esnetik olarak çalışıp donanımı düşük olabilirdi fakat bu da ferrari görünümlü şahin olurdu. Keşke herkesin imkanı olsa (maddi ve manevi) da böyle şeyler başarabilse.
    @Legendary1985 hocam oradan Türkiye'ye kargo ne kadar tutuyor? Daha önce pm. ve e-mail attım geri dönmedin
  • alıntı yapıp prim yaptırmayın arkadaşlar bu kişilere şikayet edin olsun bitsin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.