Şimdi Ara

Benim Projem 2 | Black Beauty (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
493
Cevap
8
Favori
39.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam süper olmuş.Hele o 590ı gördüm o an koptum
  • tsk ederim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: menem

quote:

Orijinalden alıntı: Legendary1985

quote:

Orijinalden alıntı: menem

bu kasa kaç kişi ile kaldırılıyor ayağa

guzel soru vallaha baya agir yaklasik 40kg var ustad

aman dikkat et de belini incitme

Böyle pc bende olsun varsın 80 kg olsun hergün on kere kaldırmayada razıyım yani
  • Çok güzel çalışmalarınız var . Tebrik ederim. Bence Sanat eseri gibi duruyor .

• quote:

Çok güzel çalışmalarınız var . Tebrik ederim. Bence Sanat eseri gibi duruyor .

Evet haklısın sanat eseri gibi duruyor sadece çalışmıyor.

---------------------------------------------------------------
    Rainbow Mod

Ekran kartı geldi, Welcome Screen de dondu.
    Tek ram a düşürdüm biosu göstermedi,
    Çift slotta açıldı tekrar Welcome Screen de dondu.
    Sadece Ekran kartı ve ramlar ile denedim yine sonuç aynı.

İstiklal'i bu başarıya imza attığı için kutluyor ve tebrik ediyorum.

Kadıköy civarında extreme pc onarabilecek arkadaşlar varsa görüşmek istiyorum.

--------------------------------------------------------------------------------
  • vay anasını be emeğe bak paraya bak. bizde boş tüpü kumbara yapalım sene sonuna kadar para biriktirip 1500 tl ye sistemi dizelim. arada dağlar kadar fark var helal olsun usta büyük emek var işin içinde.
  • çok süper olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihcee

quote:

Çok güzel çalışmalarınız var . Tebrik ederim. Bence Sanat eseri gibi duruyor .

Evet haklısın sanat eseri gibi duruyor sadece çalışmıyor.

---------------------------------------------------------------
    Rainbow Mod

Ekran kartı geldi, Welcome Screen de dondu.
    Tek ram a düşürdüm biosu göstermedi,
    Çift slotta açıldı tekrar Welcome Screen de dondu.
    Sadece Ekran kartı ve ramlar ile denedim yine sonuç aynı.

İstiklal'i bu başarıya imza attığı için kutluyor ve tebrik ediyorum.

Kadıköy civarında extreme pc onarabilecek arkadaşlar varsa görüşmek istiyorum.

--------------------------------------------------------------------------------

İyi niyetle çözülmiyecek sorun yoktur. yeterki iyi niyet olsun...
    bukadar güzel şeylerle uğraşan, yapan bir insanın kötü bir amacı olacağını sanmıyorum...
    zaten herzaman karşılaşılan sorunlar.. koskoca firmalar bile yeterli garantiyi veremiyor sorunlar karşısında...
    böyle bir kasam olsa bende sabırsızlanırdım, sende haklısın... el birliği ile çözün de güzel sonuçları görelim...

• Dostum yaptığın moda tesadüfen takıldım .görmemişim.. ama kımıldamadan 2 saat baştan sona izledim. eline,emeğine ve kesene sağlık..
    gelen bazı yorumlara bakıyorum... para var huzur var... bende olsa... falan gibi...
    ne güzel şey, hempara, hem huzur hem zevk, hem de beceri sahibi olmak.. senin gibi...
    parası olupta huzuru bulamayan, sadece parasının bekçiliğini yapanlara, bir kere daha acıyarak bakıyorum...
    Ve de erişemediği ciğere mundar diyen kedi misali .. tü kaka diyenlere…

gelelim mod un konusundaki samimi düşüncelerime:
    Bakır boru kullanma fikrini görünce biraz burun kıvırdım. çünki bakır boruyla yapılmış örnekleri pek tutmadım şimdiye kadar... niye dersen bizim eski evlerde bakır banyo kazanları vardı bakır borularla bağlantı yapılan .. gördüğüm bakır borulu modlarda bu etkiyi aldım anlıyacağın güzel diyebileceğim bir örnek göremedim.

[simage]
     Benim Projem 2 | Black Beauty

[/simage]

[simage]

[/simage]

Konuyu daha güzel anlatacak örnekler var ama acele ile bunları bulabildim.

Bauhaus anlayışına … teknolojinin… konstrüksiyonun güzelliğine inanan,saklamak gizlemek gerekmediğine inanan biriyim, yabancısı değilim bu anlayışın … teknoloji güzeldir…
    Bakır boru ön plana çıkıyor. Senin moda boru çok az olmasına rağmen bu etki görülüyor. Donanımı bastırıyor

sen ise ilerledikçe bakır boruyu sleeve içine alarak bu görüntüden kurtuldun... çözümü buldun..
    bundan sonraki modlarında bu tür boru ile yapamayı düşünürsen sana şeffaf plexi boruyu öneririm.

bakır boruyu hortumun sarkmasını önlemek, köşelerde radiuslu olarak 90 lık köşe yapabilme isteği esas oldu sanırım, ama gözüme çarpan bir hatayı söylemeden geçemiyeceğim . dik açılı radiuslu çözümlerle giderken.. açılı çözüm kullanma, hele serbest açılı hiç yapma derim. belki bunlardan bazıları perspektife girdiği için öyle görünüyor... ama yapılan işte görüntü önemli olduğuna göre bu hataya düşme derim, aşağıdaki fotoda olduğu gibi...tamamını dik bağlantılarla çöz mümkünse…
    sarı ile işaretli borunun güzelliği kırmızı ile işaretli bölümlerde yok…

[simage]

[/simage]

Birde üzüntümü söylemeden edemiyeceğim .. acıdım o lianli kasaya.. kestin.. biçtin.. diktin...bir üstüne çıkıp tepinmediğin kaldı canım kasadan geriye sadece iskeleti kaldı o bile kesildi...

[simage]

[/simage]

bende kendi modumda kasayı böyle kestim biçtim hırsımı aldım ama benim kasa 25 liralık bir eski server kasaydı..seninki gibi lianli değil.

[simage]

[/simage]

ben kendi modumda bir şeyi anladım artık kasayı keserek değil sıfırdan yapmak lazım ..
    seni işçiliğini ve el becerini gördükten sonra lianli kasaya hiç ihtiyacın olmadığı kanısına vardım . bir dahaki modunda sıfırdan kendi tasarımın kendi imalatın bir kasa ile gelirsin karşımıza umarım.

2 adet 4x120 kullanmada seninle ayrışıyorum . sanırım radyatörün birini anakarta ayıracaksın diğerini vga lara ama 2 tane 590 için tek bir 4x120 kullanmanın hata olduğuna inananlardanım bunun yerine ekran kartları için daha küçük 2 radyatör kullansa idin . birini araya koyduğunda daha performanslı olacağını düşünüyorum.hatta anakart ayırdığın radda bile aynı şeyi düşünmek gerektiğine inanıyorum. Çıkışlara bir inline sensör koysa idin 1. Bloktan çıkan suyun kaç derece olarak 2. Bloğa girdiğini görebilirdin..

Bukadar ukalalıktan sonra bir kez daha eline ,emeğine, zevkine,ve kesene sağlık diyorum yeni modlarını sabırsızlıkla bekliyorum dostum…
    Yeni mod beklerken profilinden eski modlarına ulaşmaya çalışacağım merakla…arg-ist

• mükemmel. ellerine sağlık
  • legendary1985 sen buralarda mısın hala.
  • Muhteşem elinize emeğinize bilginize sağlık.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.