Şimdi Ara

Benim onu sevdiğim kadar o da beni seviyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar üç aylık bir birlikteliğim var. Ve onu gerçekten çok seviyorum. Onun için yapamayacağım şey yoktur. Bu konuda kesin ve net konuşabilirim. Hatta öyleki onun sesini duymadığım an çok kötü oluyorum. Her an yanında olmak istiyorum. Öyle bir sevgi bu.

Merak ettiğim acaba o da beni bu kadar seviyor mu? Açıkçası henüz beni o kadar sevidiğini düşünmüyorum. Bunu nasıl test edebilirim ona belli etmeden arkadaşlar yav bana bi fikir verin

• quote:

Orjinalden alıntı: ricardinho_

Arkadaşlar üç aylık bir birlikteliğim var. Ve onu gerçekten çok seviyorum. Onun için yapamayacağım şey yoktur. Bu konuda kesin ve net konuşabilirim. Hatta öyleki onun sesini duymadığım an çok kötü oluyorum. Her an yanında olmak istiyorum. Öyle bir sevgi bu.

Merak ettiğim acaba o da beni bu kadar seviyor mu? Açıkçası henüz beni o kadar sevidiğini düşünmüyorum. Bunu nasıl test edebilirim ona belli etmeden arkadaşlar yav bana bi fikir verin

3 aydır tanıdığın biri için nasıl herseyi yapabiliosun anlamıorum ilk sevgilin mi bu ilk değilse diğerlerin den çok mu farklı farklıysa farkı ? bugun herşeyi yaprım dersin yaparsında yarın sudan sebeplerle ayırılırsın nolduğunu anlamadan diyeceğim odur ki birine bu kadar çok bağlanmayın arkadaşlar çok üzülürsünüz sonra karsıdakini test etmeye kalkma gününü yaşa sadece mutluysan devam et ole herseyi bilmek mutlu etmez insanı bu sevgilin içinde gecerli annen baban içinde gecerli..

• quote:

Orjinalden alıntı: palermo9

quote:

Arkadaşlar üç aylık bir birlikteliğim var. Ve onu gerçekten çok seviyorum. Onun için yapamayacağım şey yoktur. Bu konuda kesin ve net konuşabilirim. Hatta öyleki onun sesini duymadığım an çok kötü oluyorum. Her an yanında olmak istiyorum. Öyle bir sevgi bu.

3 aydır tanıdığın biri için nasıl herseyi yapabiliosun anlamıorum ilk sevgilin mi bu ilk değilse diğerlerin den çok mu farklı farklıysa farkı ? bugun herşeyi yaprım dersin yaparsında yarın sudan sebeplerle ayırılırsın nolduğunu anlamadan diyeceğim odur ki birine bu kadar çok bağlanmayın arkadaşlar çok üzülürsünüz sonra karsıdakini test etmeye kalkma gününü yaşa sadece mutluysan devam et ole herseyi bilmek mutlu etmez insanı bu sevgilin içinde gecerli annen baban içinde gecerli..

+1

birine böylesine bağlananların sonu ölüme kadar varabilir olası bir ayrılıkta..

• sen eksiksiz sevdikçe o denli eksik kalırsın...

bırak bu tür sevmeleri, geleceğin belirsizliğinde kendi aklında bir şeyler belirlemeye çalışırsan çok yıkılırsın
  • Seven kişinin yapacağı en büyük hata sevdiği insanı test etmektir. Bu ona gövenmediğin sonucunu ortaya çıkarır, bu da ilişkiyi bitirebilir. Sen seviyorsan sevgine bak, aşk toplumsla değil, bireyseldir.. Kişiler aşık olmaz, sadece 1 kişi aşık olur, bir kişiye aittir aşk. Eğer aşıksan tadını çıkart boşver gerisi.. birgün biterse biter, bitirmek istediğinde de sakın ola yalvarma, gururunu elden bırakma.. "Tamam" de ve orada kes herşeyi, göreceksin ki hersey çok daha güzel olacak. Böyle yaparsan sana dönme olasılığı yalvarıp geri cevirmeye çalıştığın zamanlardan çok daha fazladır.. Salla, aşıksan keyfini sür, aramak istiyorsan ara, öpmek istiyorsan öp.. :)
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkürler cevaplarınız için.

Ya zaten birkaç kere ayrılmanın eşiğine geldik ve her defasında yalvaran, ilişkimizin bitmesine müsade etmeyen bendim. O yüzden diyorum yoksa o benim kadar değer vermiyormu bu ilişkiye. Öyle şeyler oluyorki beni kahrediyor kafama takıyorum. Oysa önemsemesem aman boşver diyip geçip giderim. Ama öyle olmuyo işte. Gerçekten olumsuz birşey oldu mu çok üzülüyorum. Ama o benim kadar tedirgin olmuyor. Aksine çok rahat görüyorum onu.

Onu test etmek derken zaten onun bundan haberi olmayacak. Bunu nasıl anlayabilirim yani beni gerçekten sevip sevmediğini. LAfta beni çok seviyor benden başka hiçbirşeyi yok ama ben emin değilim açıkçası.
  • Arkadaşım bunlara kafanı yorarsan kendini yersin bitirirsin aynı zamanda ilişkinide bitirirsin.. Tecrübe ile sabittir.
    Boşver takma kafana sen ilişkinin tadını çıkar
  • Test mi istiyorsun al sana test. Ama bunu yapabilecek cesaretiin olmalı. Başlayım o zaman:) Yapacağın şey basit, eskisi kadar cok aramayacaksın, arasanda kısa kesip kapatmaya çalışacaksın, sonra ona haber vermeden bir yerlere gideceksin. (gitmesen de olur, gitmş gibi yap) Sonra da ansızın, ya ben biraz yalnız kalmak istiyorum birkaç gün görüşmeyelim diyeceksin. Ve görüşmeyeceksin.. Ama bu süre içinde onu hiç aramayacaksın. Eğer ararsan test mest hakgetire... Kendini tut arama sakın, sensizliğin ne olduğunu anlasın, eksikliğini hissederse zaten arayacaktır. bundan sonra da tavrını bu şekilde sürdür. Bitirmek isterse ısrarcı olma, gururunu koyverme, alttan alma.. Bunu yaparsan 1-0 öne geçersin. O senin peşinden koşmaya başlar... Eğer yapamazsan dostum gördüğüm kadarını söyleyeceğim ilişkiniz pek uzun ömürlü değil...
  • Üstad vallahi içimi okudun sanırım. Aynısını o bana yaptı birkaç gün görüşmeyelim dedi. Bende izin vermedim. Olmaz dedim sensiz yapamam dedim ve buna izin vermedim. Yani bu daha önce onun tarafından denendi.

quote:

Orjinalden alıntı: OstotheK

Test mi istiyorsun al sana test. Ama bunu yapabilecek cesaretiin olmalı. Başlayım o zaman:) Yapacağın şey basit, eskisi kadar cok aramayacaksın, arasanda kısa kesip kapatmaya çalışacaksın, sonra ona haber vermeden bir yerlere gideceksin. (gitmesen de olur, gitmş gibi yap) Sonra da ansızın, ya ben biraz yalnız kalmak istiyorum birkaç gün görüşmeyelim diyeceksin. Ve görüşmeyeceksin.. Ama bu süre içinde onu hiç aramayacaksın. Eğer ararsan test mest hakgetire... Kendini tut arama sakın, sensizliğin ne olduğunu anlasın, eksikliğini hissederse zaten arayacaktır. bundan sonra da tavrını bu şekilde sürdür. Bitirmek isterse ısrarcı olma, gururunu koyverme, alttan alma.. Bunu yaparsan 1-0 öne geçersin. O senin peşinden koşmaya başlar... Eğer yapamazsan dostum gördüğüm kadarını söyleyeceğim ilişkiniz pek uzun ömürlü değil...

• quote:

Arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkürler cevaplarınız için.

Ya zaten birkaç kere ayrılmanın eşiğine geldik ve her defasında yalvaran, ilişkimizin bitmesine müsade etmeyen bendim. O yüzden diyorum yoksa o benim kadar değer vermiyormu bu ilişkiye. Öyle şeyler oluyorki beni kahrediyor kafama takıyorum. Oysa önemsemesem aman boşver diyip geçip giderim. Ama öyle olmuyo işte. Gerçekten olumsuz birşey oldu mu çok üzülüyorum. Ama o benim kadar tedirgin olmuyor. Aksine çok rahat görüyorum onu.

Onu test etmek derken zaten onun bundan haberi olmayacak. Bunu nasıl anlayabilirim yani beni gerçekten sevip sevmediğini. LAfta beni çok seviyor benden başka hiçbirşeyi yok ama ben emin değilim açıkçası.

Kardeşim sana sadece şunu söyliyim inan bana bu kafayla çok acı çekeceksin (tarafımdan yaşandı ) Çok fazla üzerine düşme dostum, çok yılışma, ipleri onun eline verme o zaman ilişkin uzun sürer... Bunlara inan bence dostum kendimden biliyorum

• Sende dene, yemezse kendi bilir, yiyecek biri elbet bulunur. Her zaman söyle söyle düşüneceğine "ondan iyisi yok, o bir tane" diyeceğine, sunu de "benden iyisini mi bulacak biri gider biri gelir"...

quote:

Üstad vallahi içimi okudun sanırım. Aynısını o bana yaptı birkaç gün görüşmeyelim dedi. Bende izin vermedim. Olmaz dedim sensiz yapamam dedim ve buna izin vermedim. Yani bu daha önce onun tarafından denendi.

quote:

Orjinalden alıntı: OstotheK

Test mi istiyorsun al sana test. Ama bunu yapabilecek cesaretiin olmalı. Başlayım o zaman:) Yapacağın şey basit, eskisi kadar cok aramayacaksın, arasanda kısa kesip kapatmaya çalışacaksın, sonra ona haber vermeden bir yerlere gideceksin. (gitmesen de olur, gitmş gibi yap) Sonra da ansızın, ya ben biraz yalnız kalmak istiyorum birkaç gün görüşmeyelim diyeceksin. Ve görüşmeyeceksin.. Ama bu süre içinde onu hiç aramayacaksın. Eğer ararsan test mest hakgetire... Kendini tut arama sakın, sensizliğin ne olduğunu anlasın, eksikliğini hissederse zaten arayacaktır. bundan sonra da tavrını bu şekilde sürdür. Bitirmek isterse ısrarcı olma, gururunu koyverme, alttan alma.. Bunu yaparsan 1-0 öne geçersin. O senin peşinden koşmaya başlar... Eğer yapamazsan dostum gördüğüm kadarını söyleyeceğim ilişkiniz pek uzun ömürlü değil...

• Durun bakalım arkadaşlar dediğinizi uygulamaya çalışacağım. Yine bu tarz bi durum olduğunda bu sefer bi süre görüşmemeyi ben teklif edeceğim... Bakalım tepkisi ne olacak...

Bir de şöyle bir durum var arkadaşlar. Bu bana bi süre görüşmeyelim dedi bir keresinde ve herşeye hazırlıklı olalım dedi. Bende önce yine yalvarıp yakardım ve aynı günün akşamına aradım ve bu böyle görüşmemekle falan düzelecek birşey değil, ayrılalım biz dedim. Sonra epeyce konuştuk falan dediki zamana bırakalım, sorunları öyle aşalım. Yani ayrılmak diyince biraz tutuşur gibi oldu. Dediğiniz doğru sanırım fazla üzerine titrememek lazım bu kız milletinin. Biraz ağır olup soğukkanlılığı korumak gerekiyor.

Bunun farkındayım ama işte uygulayamıyorum. En fazla 1 gün küs kalabiliyorum ona hatta bir gün bile değil 12 saat. Sonrasında hemen yelkenler suya iniyo. Benim sorunumda burda zaten. İlk sevgilim falanda değilki niçin böyle oldum anlamıyorum.

• alışırsın anamm alışırsın kız bırakırsada bıraksın bişey olmaz üzülürsün en faza 6-7 gun miden arır gecer sonra böyle şeyler elbetee olucak hepimize oldu ama illa olucaksa ne kadar genc yasta olursa o kadar ii olur şimdi bunları atlatabilcek durumdayken yaşa bence yoksa ilerde çooooooook üzülürsün
  • Valla arkadaşların hepsi doğru şeyler söylemiş ama en çok katıldığım nokta sakın ama sakın yalvarma bunu kızlarda sevmez ve eğer yalvarırsan bile hiçbir yararı olmaz ama tamam deyip bırakırsan yine bi şansın oluyo.Kendimden biliyorum ayıptır söylemesi bi kıza baya bi yalvarmıştım ama hiçbişeye yaramadı başka bi kızda ise aynı durumda kendin kaybedersin deyip bıraktığımda cidden kendi kaybettiğini anladı.Sonuç olarak yalvararak gururunu ayaklar altına alma çünkü ayrılsan bile o kız birgün senin için çok önemsiz biri olacak
  • kızlara güven olmaz ben bunu bilir bunu söylerim. bugün canım cicim yarın allah kerim
  • çok başarılı bir analiz bu
    ayrıyetten 3 ayda o kadar sevilmez kimse
    sen kapılmışsın yarın o kız seni bıraksa dağılırsın zor toparlanırsın
    quote:

Orjinalden alıntı: pisiko__

kızlara güven olmaz ben bunu bilir bunu söylerim. bugün canım cicim yarın allah kerim
  • SEVİYOR BENCE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemturk -- 7 Ocak 2008; 0:41:21 >
  • Sen dert etme yeter ki güzel arkadaşım. Herşey olacağına varır. Ayrılmak isterse sadece yol ver, Kalmak isterse de kollarını aç Bu kadar basit. Anlıyorum seviyorsun ve sevgine karşılık aynı şekilde sana da bu sevgiyi göstersin istiyorsun. Sevgisini belli etmesini istiyorsun. Ama olmuyorsa zorlamanın gerçekten bir anlamı olmaz. Bu ikinize de ızdırap çektirir. Tecrübeyle sabittir

Ayrıca alttan alan hep sen olursan ezilen de her zaman sen olursun unutma. Yeri geldiğinde bağıracaksın, çağıracaksın görüşmeyi keseceksin. Ama alttan almıcaksın. Ama eğer bir hata yapmışsan ve senin yüzünden kız üzülmüşse o zaman köpek gibi alttan almasını da bileceksin İlla ki ben test etmek istiyorum diyorsan da yukarıda arkadaşın dediği gibi arama bakalım sonuç ne göstericek

• quote:

Orjinalden alıntı: palermo9

Al sana müthiş bir tespit. Kimseye hakettiği değerden fazlasını verme. Hakedip haketmediğini de 3 ayda anlayamazsın.
  • sevmiyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.