Şimdi Ara

BENİM NEDEN HİÇ SEVGİLİM OLMADI... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
7
Favori
16.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Korkma hacı korkunun karıya kıza faydası yok
  • doğru soru neden benim kız arkadaşım olmadı değil doğru soru hayatımda kaçkıza çıkma teklifi ettim?
  • Yas 18 bu zamana kadar baya kizla ciktim ama sadece birinini sevdim, oda beni aldatti. Hala kabul edebilirim o kizi unutamiyorum ama hicbir zaman guvenemem. Sevmedikten sonra istedigin kizla cik, eve gelmesi disinda hicbir extrasi yok, oda belli sure sonra sıkıyor, sinemaya gitmek extra bir maliyet (tek basima gittigimde daha fazla zevkli oluyor), sorumluluk cabasi, surekli ilgi bekliyorlar. Evlenesiye kadar benle kafa dengi bi kiz bulsam super olucak, disarida sorunsuzca gezebilecegim, iki tarafinda sorumluluk almadigi, sınemada filmi adam akilli izleyip daha uygun yerlerde baska isler yapmayi, kendimi iyi hissetmedigimde onla uyuyacagim, bi konusmanin o gun orta bittigi baska kiza anlatilmadigi, surekli degil surekli olunca cilki cikiyor ara sira sevgi sozcugu soylesin, surekli bayiyor beni, her dakika yanimdada olmasin, mesala haftada 1gun gorustugum. Yok boyle biri iste
  • "No Woman No Cry" Bob Marley abim boşuna konuşmamıştır hiç bir zaman...
  • bence önce bi stil danısmanı bulup kendınıze bı tarz yaratmalısınız sonrada kişisel gelişim kurslarına gidip kendınızı gelıstırmelısınız cunku 27 yıldır hiç olmaması büyük problem cok ciddiyim..
  • Çok bir şey kaybetmiş değilsin hocam...Bizim oldu da ne değişti ki...Verdiğin çabanın aslında boşa olduğunu görmek daha da yıpratıyor adamı...26 yaşındayım, artık evlenebileceğimi sanmıyorum...O saf ilişkiler bitmiş artık...
  • Hic dert etme. Sorun sende olabilir ne biyelim cekingensindir hic teklif etmemissindir heP karsidan beklemissindir vsvs... Bir gun olur ama merak etme ama biraz cabala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sum 41

Çok bir şey kaybetmiş değilsin hocam...Bizim oldu da ne değişti ki...Verdiğin çabanın aslında boşa olduğunu görmek daha da yıpratıyor adamı...26 yaşındayım, artık evlenebileceğimi sanmıyorum...O saf ilişkiler bitmiş artık...

Bir bakıma doğru.Bazen olmamasının avantajları olmamasından fazla.Harcadığın para, mesajlar, sorumluluklar kız arkadaş olduğu zaman çok daha fazla.Ancak bir kpss sınavına tek gidip orada herkesi çift olarak görmek, herkesin bir bekleyenin olması veya cumartesi pazar günleri tek kalmak insana dokunuyor.
  • Salla kariyi kizi ya, birlikde gece gecir yeter :) gerisi dert tasa afrasi tafrasi bitmez bunlarin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pritz21

Salla kariyi kizi ya, birlikde gece gecir yeter :) gerisi dert tasa afrasi tafrasi bitmez bunlarin...

al bi asosyal daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: denge32

quote:

Bunu 27 yıldır çözemedim....VARMI BENİM GİBİ....Evlenecek kız dahi bulamayan..

mesele sevgili bulmak değil. evlenecek kızı bulmak zor asıl. sen bi o aşamaya gel ne olduğunu daha iyi anlarsın
  • Bizim oldu da ne oldu ki.
  • benim yaş 22
    2 tane oldu o da karşı tarafın isteğiyle :)
    sorun çekingenlikten kaynaklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10lincoln10

"No Woman No Cry" Bob Marley abim boşuna konuşmamıştır hiç bir zaman...

yalnız o hayır kadın ağlama baabında söylenmiş bir söz

Abi sorun sende olabilir. Neden olmadığını ya da kızların yanında ne gibi tavırlar takındığını söylersen yardımcı olabiliriz ancak. Yoksa hiç olmadı dediğinde diyebiliceğimiz bişey olmuyor.
  • beni beğeneni ben beğenmedim..benim beğendiklerimede söyleyemedim....Çekingenlik en büyük etken ama galiba pek tercih edilen birisi değilim bundan dolayı da olabilir..Bunalımdayım tek benmiyim bu dünyada....
  • quote:

Orijinalden alıntı: denge32

beni beğeneni ben beğenmedim..benim beğendiklerimede söyleyemedim....Çekingenlik en büyük etken ama galiba pek tercih edilen birisi değilim bundan dolayı da olabilir..Bunalımdayım tek benmiyim bu dünyada....

Cekingen olman ve tercih edilen birisi olmaman asosyallikten kaynakli. Sonucta kiz acisindan da bakinda; hic bir etkinligin yok, konusmaya kalksa cekingensin vs vs. Arkadaslariyla oturup vakit gecirmek, gulup eglenmek, aktivitelerde bulunmak cok daha cazip geliyo. Senin tek caren sosyallesmek. En kotu ihtimal B plani; valide hanima soyluyeceksin, sana koyden filan kiz bulucak.
  • ...........
  • benimde 21 senedir olmadı artık takmıyorum nasip,kısmet bu işler
  • Ya cidden DH halkı ne olacak bizim bu halimiz ?
  • paran bolsa bulursun merak etme
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.