Şimdi Ara

**** benim motorsikletim (resimli) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
583
Cevap
3
Favori
203.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyaturk42

quote:

Orijinalden alıntı: Uğur09

yamaha ybr 2013 esd
     **** benim motorsikletim (resimli)

bir yanlışınız var sanırım eğer bayiden yada elden aldıysanız mutlaka araştırın ve arkasını bırakmayın muhtemelen sizi kandırdılar çünkü fotodaki motor 2011 model..

motor 2011 modeli ama 2013de istanbuldan fabrika deposundan getirttik :) cünki 2012 ve 2013 kasalarının yan tarafı siyah oldugundan kimse sevmiyor herkez deponun yanı depoyla aynı renk olan motordan istiyor ;)
    quote:

Orijinalden alıntı: konyaturk42

quote:

Orijinalden alıntı: Uğur09

yamaha ybr 2013 esd

bir yanlışınız var sanırım eğer bayiden yada elden aldıysanız mutlaka araştırın ve arkasını bırakmayın muhtemelen sizi kandırdılar çünkü fotodaki motor 2011 model..

motor 2011 modeli ama 2013de istanbuldan fabrika deposundan getirttik :) cünki 2012 ve 2013 kasalarının yan tarafı siyah oldugundan kimse sevmiyor herkez deponun yanı depoyla aynı renk olan motordan istiyor ;)

•  **** benim motorsikletim (resimli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaleli58 -- 2 Temmuz 2013; 5:16:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tırt_rider

quote:

Orjinalden alıntı: numan_tas

buda benim makine.Çok memnunum...

Numan bey öncelikle merhaba sizi büyük bir ilgiyle takip ediyorum diğer forumlardn ve sitenizden gerçelten motorsiklet konusunda yaşınıza rağmen pek çok ustaya şapka çıkarttıracak engin bilgilere sahipsiniz.
    Size danışmak istediğim bir konu var ben 42 yaşında bir devlet memuruyum elimde avucumda şimdiye kadar biriktirdiğim paralar ile gençlik hevesim olan motorsiklete kavuştum ve satıcın tavsiyesi ile gidip gsxr 1300 aldım aslında çok memnunum yaklaşık 4 ay oldu fakat motor sürekli hararet yapıyor yeni olduğum için henüz 50 yi geçmemeye gayret ediyorum hararet yapması normal midir ndeğilse ne yapmalıyım.
    beni aydınlatırsanız sevinirim.İyi günler.

abi yeni başlıyon madem niye gidip gsxr1300 gibi hayvan gibi bişey aldın.madem aldın niye geçmiyon? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: kusmuyu

quote:

Orijinalden alıntı: pew

quote:

Orjinalden alıntı: tırt_rider

quote:

Numan bey öncelikle merhaba sizi büyük bir ilgiyle takip ediyorum diğer forumlardn ve sitenizden gerçelten motorsiklet konusunda yaşınıza rağmen pek çok ustaya şapka çıkarttıracak engin bilgilere sahipsiniz.
    Size danışmak istediğim bir konu var ben 42 yaşında bir devlet memuruyum elimde avucumda şimdiye kadar biriktirdiğim paralar ile gençlik hevesim olan motorsiklete kavuştum ve satıcın tavsiyesi ile gidip gsxr 1300 aldım aslında çok memnunum yaklaşık 4 ay oldu fakat motor sürekli hararet yapıyor yeni olduğum için henüz 50 yi geçmemeye gayret ediyorum hararet yapması normal midir ndeğilse ne yapmalıyım.

hayabusa ile 50 yi geçmemek kısmınamı takılsam yoksa ilk motor olarak hayabusa almanamı

ayriyetten hayabusayla sürekli 50 ile gidip hararet yapmamasını beklemeyemi takılsak

ahahah aynen tam aklımdan geçenler :D

• quote:

Orijinalden alıntı: GorkemSelcuk

quote:

Orijinalden alıntı: tırt_rider

quote:

abi yeni başlıyon madem niye gidip gsxr1300 gibi hayvan gibi bişey aldın.madem aldın niye geçmiyon? :D

Yeni başlamış hayabusa almış bana ergenin teki kafa buluyor gibi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: jjuuddaass

quote:

Orijinalden alıntı: f_b_kaan

buda benim canavarım.

sallama. daha diger konuda kaskın modelini soruyodun bu resimle.

Çok pis oldu şimdi biran inanmıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: Rusty

siyah incim
    2012 Fazer 8

Hep merak etmişimdir bu simsiyah motorlar yazın sıcakta pişmiyor mu?1-2 saat güneşte kalan motorun üstüne nasıl oturabiliyorsunuz?
    Motora en çok yakışan renk siyah ama yazın sıkıntı , bütün güneşi topluyor.Siyah rengin gece görülmeside sıkıntı , her ne kadar motora yakışsada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma
    Hep merak etmişimdir bu simsiyah motorlar yazın sıcakta pişmiyor mu?1-2 saat güneşte kalan motorun üstüne nasıl oturabiliyorsunuz?
    Motora en çok yakışan renk siyah ama yazın sıkıntı , bütün güneşi topluyor.Siyah rengin gece görülmeside sıkıntı , her ne kadar motora yakışsada.

5-10 sn boyunca hemoroid tedavisi görmüş oluyorsunuz. Sonrasında sıkıntı yok

@altnkrtl
    Yok hocam sıkıntı olmuyor.
  • Buda benim makinem yalova motofest sırasında çekmiştim . artık araba sürmek eziyet gibi geliyor, bunun keyfini alınca.
  • [url]
    [/url]

[url]
    [/url]

[url]
    [/url]

iyi motor almak isteyenlere tavsiye ederim, neşelimeşeodunu arkadaşımın tavsiyesi ile aldım, ikinci el aldım mondial 125 mh drift ama 130 cc felan... 2012 model 7 000 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnr.kh -- 24 Eylül 2013; 23:32:27 >

• Böyle bir şey benimki de. Harley Davidson Dyna Wide Glide...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Contrbas -- 6 Ekim 2013; 7:12:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Contrbas

Böyle bir şey benimki de. Harley Davidson Dyna Wide Glide...

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/435270/9abd3c56-5395-458f-946e-3c9788587a52.jpg[/sima
    [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/435270/971e619e-e0df-4be4-862f-a0a7be300a05.jpg[/simag
    [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/435270/e94d4d98-e604-4c82-878a-b57c9ee95cb1.jpg[/simag

Hocam o sağdaki turbo mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: xBlitzkriegx

quote:

Orijinalden alıntı: Contrbas

Böyle bir şey benimki de. Harley Davidson Dyna Wide Glide...

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/435270/9abd3c56-5395-458f-946e-3c9788587a52.jpg[/sima
    [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/435270/971e619e-e0df-4be4-862f-a0a7be300a05.jpg[/simag
    [simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/435270/e94d4d98-e604-4c82-878a-b57c9ee95cb1.jpg[/simag

Hocam o sağdaki turbo mu?

Yok kardeşim performans hava filtresi...

• Merhabalar. Forumda yeniyim bende kendi motosikletimi paylaşayım dedim konu güncel kalsın diye. İyi forumlar :)
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.