Şimdi Ara

**** benim motorsikletim (resimli) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
3
Favori
203.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

**** benim motorsikletim (resimli)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyin Premium

Apachem ve ben

Urlalı

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bakalım bu da benden gelsin taze taze pazar gününden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egemen|54| -- 4 Ağustos 2015; 14:57:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egemen|54|

Hadi bakalım bu da benden gelsin taze taze pazar gününden

Son mesajı atan arkadaş Egemen Edirneli bu mesajı attıktan 50 gün sonra motoruyla Çanakkale'de yaptığı kaza sonucunda hakkın rahmetine kavuşmuştur. Sevenlerine Allah sabır versin. Allah rahmet eylesin.

Tüm motosiklet severlerin tekeri düz bassın. Kazasız sürüşler dilerim.

• mesmeyut kullanıcısına yanıt

içim acıdı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.C.P.

içim acıdı..

Mekanı cennet olsun...
  • Yamaha ybr 125 esd 2013 model 12000 km'deydi henüz 4 gün oldu yollarımızı ayıralı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zoroix59 -- 26 Mayıs 2016; 22:08:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ybr 125 2014 model. daha bu gün aldım. Allah hiçbirimize kaza bela göstermesin inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusesss -- 6 Haziran 2016; 15:26:21 >
  • http://imageshack.com/a/img922/3663/PpDRKw.png

• http://imageshack.com/a/img924/8918/11gBB0.jpg

• http://imageshack.com/a/img923/378/Ac7xWL.j

• 2013 Yılı sonu 12.ay İlk motorsikletim
    2012 Model cbf 150 4bin liraya almıştım.50bindeydi.
    2014 Yılı Yaz sezonu 13bin km yapıp cbf 150 yi sattıktan sonra
    Bmw F650St modeli Karbüratörlü 650cc 48hp Tork ve Yakıt canavarım(İst şehir içi 0.4krş Uzun yol 0.2krş Bu motoru aldığım için 1 sene gezemedim istanbulda doğru düzgün bu tip motorlar uzun yolda kullanılmalı gerçekten..)
    Bişey daha Öğrendim Karda mahsur kaldım Önümden scooterler geçti gitti ben gidemedim.
    Bmw nin Ağırlık merkezi dengeli ağırlığıyla Vede ağır motorun karda daha iyi basacağını sanarken hafif daha iyi oluyormuş kayıp kayıp yerimde saydım sonunda Lastiklere ip bağlayıp 50metrede bir ipi kopartip tekrar bağlayarak motoru 400metrelik bayırı çıkabildim.
    Sonunda bez bağlayarak 2km mesafedeki evime geldim Yanlız bayır aşağı 100metre kontrolsüz şekilde kızaklayarak inip hafifçe motoru yatırıp düşürerek durdurabildim motoru evime gitmeden önceki son %45eğimli bayırda.bitek sinyalim kırıldı.
    Aklınızda olsun bez zincir gibi iş yapıyor o olmasa ne yapardım..
    Arazide ufak bi kazadan sonra enduro..

Ve bu bmw ile 10bn km yaptıktan sonra 2015 yılında bu motoru vermek ve üzerine para almak suratiyle daha rodajda kız gibi 2016 model cbf 150 ile takasa girdim.Şuanda elbette pis kış sezonundayız.

Cbf den sonra cbf yi hiç satmayarak akıllıca bir iş yaptım bütçem olduğundan üzerine mt 07 aldım.
    Resimdeki kız arkadaşım.
    Bunu yaparken Hayalim cbf yi kız arkadaşım kullanırken bende mt ile gidicektim Grup sürüş yapıcaktık.Ancak Israrlar edip bir kaç kere ders göstermeme rağmen pek istemedi.Scooteri seviyor ancak 140kg uzun koruma demirleri ve çantayla 150-160kg bir motor cbf bayana göre bir başlangıç motoru değil.
    ybr veya duke125 getir bak nasıl kullanıyorum atakan diyerek kızdı bana.Bende ona seni diğer kızlardan daha becerikli görüyorum kullanabilirsin diye düşünüyorum dedim gaz maz verdim ama yemedi.Sanırım cbf de pek hayalindeki şekil şemal motor değil
    Biraz moturu kullandıktan sonra kilit taşımak için çanta ihtiyacı oldu ve rüzgar için ön cam
    Çirkin olsada olmasada çanta demiriyle cama 1000tl masraf ederek taktım.

Bütün bunları okuduysanız yazma amacım birazda bilgi vermek.Bütçeniz az ise benzin hesabı yapıyorsanız benim gibi yakıtına bakmadan büyük motor almayın.daha doğrusu 600cc üzerinde 0.25krş altı yakan motorsiklet zaten yok bunu düşünerek alın yoksa motora binmekten çok seyredersiniz.
    cbf ile 1000lira yakacağım yolu bmw ile yarı km de 2400tl yakmışım o zaman hesaplamıştım..

Sonuç olarak mt 07 yi çalınma korkusu ile tekrar sattım.Çünkü sürekli taksimdeyim sersiler gelip üzerine yaslanıp kızlara hava yapıyor. Her hafta hırsızlıkları duyuyorum..hırsızların gözdesi bu alet.
    Teker yapmayı İvmelenmesini özlüyorum ama pişman değilim.onun bana verdiği hazzı hayatımda hiç bir motordan almadım.yinede rahatsız selesi sert yük taşıyamayan şasesiyle benim hayatıma uymuyor.kısa mesafe az motora binen adamlar için uygun. Şuan büyük motor alsam yine enduro tercih ederim.
    Ama farklı bir adama dönüştüm yaş büyükdükçe daha bi aile babası tarzı uzun yola araba şehir içinde motor.
    Aslında bundan değil o neden biliyomusunuz gidicem tatile motorla. otelin önünde güvendemi acaba çalınacak mı? ben sahil kenarına gidicem
    Şortlarla motoru bırakıcam çalınacakmı? benzinliğe yanaşıyoruz wc ye giriyoruz ya motorun üstünden eşyalar çalınırsa..Kız arkadaşın hangi giysilerini sıydırıcam tatil için motorda.
    Hep bi çalınma ve eşyaları taşıyamama alan sorunu ortaya çıkıyor memlekete gidiyorum tarhana erişte yufka verecekler taşıyacak yer yok..
    mt 07 yi sattıktan sonra kalan parayla araba aldım onunda konusu burada;https://forum.donanimhaber.com/5-000tl-ye-araba-aldim-detayli-anlatim--122011437#122011437

2.5-3 senede toplam 49bin km Tecrübe yapmışım kendi motorlarımla.Epey bir şehir gezip Karnımı şişirdim.Sırf yalovaya köfte yemeye 3 kere gittim bu sene.Mt 07 ile 1.5saatte.Darısı başınıza arkadaşlar.

Selamlar Herkese keyifli sürüşler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan123123 -- 23 Aralık 2016; 15:54:37 >

•  **** benim motorsikletim (resimli)

HONDA CRF 250 L
    Teknik özelliğe gerek yok. En büyük özelliği bütün motorsikletlerin yaptığı herşeyi ve daha fazlasını yapabilmesi
  • atakan123123 kullanıcısına yanıt
    Kendi Kendime cevap atıyorum arkadaşlar.
    Arabayı sattım.
    3 senedir beklediğim ilk sahibinin söz verdiği motoruma kavuştum suzuki dl650 2007 abs 90bin kmde suanda.
    Full suzuki bakımlı takılabilecek tüm aksesuarlar takılı halde. **** benim motorsikletim (resimli)
     **** benim motorsikletim (resimli) **** benim motorsikletim (resimli) **** benim motorsikletim (resimli)

• 2016 yılında Harley Davidson Bosphorus da yaptırdığım custom VROD

**** benim motorsikletim (resimli) **** benim motorsikletim (resimli) **** benim motorsikletim (resimli)

• Harley-Davidson Breakout 113 cubic lik çok özel bir motora sahip 0-100 ü 3 saniyenin altında

• 2017 model Harley-Davidson Vrod NoLimitCustom tarafından parça temini ve HD Bosphorus tarafından türkiye de montajı yapılan motorum

• CanAm Spyder F3 Limited bambaşka bir makinadır.

•  **** benim motorsikletim (resimli)

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.