Şimdi Ara

beni taciz eden kiz numarasini acik etti(ses kaydı eklendi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en az bi 6 ay once ozel numaradan aramisti acinca canim cicimli konuşuyordu ilk ay iki haftada bir kez ariyordu telefonu yuzune kaparsam en az 10 kere ariyordu sonra ozel numaralara kapadim telefonu bugun kendi numarasindan aradi zamaninda cok canimi sıkmıştı ne yapayım egmye bildirsem sonu ne olur ? baya taciz olarak nitelendirebiliriz olayi ses kaydını bulursam eklerim

telefonu sıfırlayınca asıl ses kayıtlarına ulaşamadım ama eski kayıtlardan bir tane buldum gerçekten igrenc bir ses kaydı bu
    bu ses kaydında dershanede derş çalışıyordum (kütüphanede) telefon caldı ailemden biri arıyor zannetmiştim özel numara yazıyordu bende actım ses kaydına bastım cebime koymuştum telefonu şuan elimdeki ses kaydı bu tamamen bana aittir
    http://vocaroo.com/i/s0y7dQua0gYN
    NUMARA İSTANBUL/ Ataşehir de bir yerde net adres bulamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi its not an S -- 18 Temmuz 2017; 20:15:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• EGM pek bir sey yapmaz bence
    Numarasini engelleseniz ?
  • Taciz derken nasıl bir taciz?
  • Requizm kullanıcısına yanıt
    baya bildigin özelden arayıp rahatsız ediyordu küfür etti diyemem ama cok rahatsız edici konusuyordu beni tanıdıgınıda sanmıyorum tombişim falan diyordu.
    telefonu sıfırlayınca sanırım ses kaydını almayı unutmuşum :/
    ses kaydını aldıgım gün konu açmıştım cok fazla sert tepki alınca kaldırayım dedim sildim konumu
  • ses kaydı ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi its not an S -- 15 Temmuz 2017; 22:36:42 >
  • Bunlar akil hastasi
  • Ege bölgesi mi orası?

Aklıma bir şeyde gelmiyor, numarayı engelleyin üstteki arkadaşımın dediği gibi
  • Beni Yönlendirebilirsiniz Hocam 😃😃😃 şaka bir yana tombişim , Canım , cicimli konuşuyorsa sen istemediğin halde heryürlü haklı olarak dava etme halkın var tabikide ama niye bir kızın böyle demesinden rahatsız oluyorsunuzonu anlamadım İSTEDİĞİNİ VERİN ONA 😅

• Benide lise döneminde özelden arayan kızlar olurdu, seks muhabbetine geçerdiler direk
    Benim hoşuma giderdi
  • allah askina su sesi cikaran kizdan hayir gelirmi :)

• Akıl hastası galiba. Bu ne oğlum .

• birisinin taciz edilmesinin neresi komik ¿

• its not an S kullanıcısına yanıt
    ses kaydına güldüm
  • o nasıl ses kaydı öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Incredibles

o nasıl ses kaydı öyle

bunu erkegin bir kiza yaptigini dusun irz dusmani olur hemen ama kiz yapinca sese bak ehe :d diyorsunuz hemen bu kadar ac olmayin kizlara karsi

• Olum bu ne lan
    Gece gece koptum.

Konuya dönersek,telefon konuşmalarını kaydet.Bunun gibi olmasın Her neyse sonra,konuşmanın saati vs. tel geçmişinden silme.Savcılığa başvur.

''MADDE 123. - (1) Sırf huzur ve sükûnunu bozmak maksadıyla bir kimseye ısrarla; telefon edilmesi, gürültü yapılması ya da aynı maksatla hukuka aykırı başka bir davranışta bulunulması halinde, mağdurun şikayeti üzerine faile üç aydan bir yıla kadar hapis cezası verilir. kapsamındadır. ''

Her şey ortada dediğim gibi hiç korkma git savcılığa başvur,bakalım kim çıkacak?Yalnız bu ses kaydından daha iyisi varsa onu kullan delil olarak,yoksa hakim gülmekten gereğini düşünemez

• O nasıl gülüş lan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan bu ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ozelden ariyordu hep, hep dediysem 3-4 kez açtım zaten telefonu

gecen iste sabah telefon caldi uyandım alo alo alo diyor gene bu honkuren kiz sesten direk anladim olayi alo alo dedim kapadi direk

konusurkende adam akilli konusmuyor kendini tanit tanimiyorum tanımadığım bir insanla ne konuşayım diyorum "yaaa anlat yirim seni" falan yapiyor oldu bb yapip yüzüne kapayinca israrla 10 kez ariyor çözemedim arkadas bide iki kiz yan yanalar sanirim arkadakinin sasenka dediğini duydum bi ara ( eski nickim her yerde onu kullaniyorum zaten) cozemedim nereden aldi diyeceğim numaramida herkese vermem kolay kolay

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.