Şimdi Ara

beni taciz eden kiz numarasini acik etti(ses kaydı eklendi) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ses kaydıyla beraber şikayet et (Konuşma kaydını felaan da al yazılı olarak , saat dk numara tespiti vs) .Mahkemede seni karşısında görünce hüngür hüngür ağlar , annesi babası da köpek gibi ayağına kapanır.Alçak birkaç ay hapis yatsın.

Bazı arkadşlar bundan neden rahatsız oldun demiş , kadın düşkünü olmayın be kardeşim. Rezalet ya.
  • hocam sonuna kadar haklısınız ama bu ses kaydi en az 5 ay onceye ait telefonu ozel numaralara kapayinca kurtuldum sanıyordum gene dadancak galiba bu sefer tam teçhizat bekliyorum acimayacagim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • its not an S kullanıcısına yanıt
    Hocam öncekinde şikayet etmeyip hata yapamışsınız . Kanıtlar vs zaman aşımına uğramış . Anldığım kadarıyla pişmansınız , bu iyi bir şey. Bu sefer sakın acımayın ki yüz bulmasın bunun gibiler .Bugün sana yarın birgün bize yapılır . Birde burayı güncel tutarsanız , bizi de bilgilendirirseniz olay sıcaklığını korurken seve seve yardımcı olabilirsek oluruz.
  • Aggagagahagahha

Bune lan

• quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Aggagagahagahha

Bune lan

komik değil kardesim komik olduğunu dusunsem konu disi ozele acmam konu disina acarim direk

• Lan bune aklımı yitirdim dinlerken hem güldüm hem de iq azaldı HAHAHAHAHAH
  • ayrıca egm olaylarını bılmıyorum ama kendın ara soyle ıma ıle tehdıt et akıllanmazsa artık yetkılı mecralara ulasırsın
  • Tatli kuşum ne yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 18 Temmuz 2017; 1:36:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• buneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

• ulan neresi komik bunun taciz ediliyorum diyorum konumu baltalamayin sizin için konu disina yan sube acimde naparsaniz yapin orda dokunmayin buraya

• Kadınsızlıktan tacizi iyi görür hale gelmişler, rezilliğin resmi, tacize uğrasalar mutlu olacaklar var, vucudun bedenin ruhun bir değeri vardır, istemediğiniz kimseye açılmaz,

Karakola bildirimde bulunun, gerekirse savcılığa ondan sonra tekrar gidebilirsiniz,

Ayrıca ses kaydı alacağınızı karşı tarafa bildirmezseniz geçerli hukuki delil olamıyordu, ama geçenlerde fetö olaylarından sonra bununla ilgili bir değişiklik yapıldı son durumunu bilmiyorum,

Kısaca önce karakol sonra savcılık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gecem1903 -- 18 Temmuz 2017; 13:23:0 >
  • numaranın kime ait oldugunu bulup adresine git kızın kafasından tutup en yakın çöp konteynırına sok
  • erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    net adres bulamadim ama istanbul/ Ataşehir de bir yerde ben adanadayim :/

o zaman sakat

• Rezalet :D
  • Muhabbet kuşuyla konuşuyor sanırım

Kardeşim bu kızın ciddi bir sorunları olsa gerek kulaklık ile dinledim kulaklar R.İ.P

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahahahahhaahahahah bu normal bi kız değil sakın kaçırma bunu

• Tanımadığı birine insan nasıl tombişim + tatlı kuşum der. Taciz ettiği daha belli olan kayıtlarla şikayet etmelisin. İğrenç bir durum gerçekten

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.