Şimdi Ara

Beni reddeden ''Çok sevdiğim''kızın peşinden hiç koşmadım..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
18.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce iyi mi yaptım kötü mü ? Reddetti beni orada kestim ilişkimi.

• iyi yapmışsın kardeşim. Hiç sıkma canını seni istemeyeni sen hiç takma kafana. Onu ikna etsen bile hep bişeyler eksik kalır.
  • Kızın reddediş şekliyle de alakalı bir durum bu. Eğer yürü git be salak tarzı bir düşünce yapısıyla reddetmişse iyi yapmışsın, fakat bazende, piçlik değil mi biraz sürünsün pezevenk diyerek hoşlandıkları halde reddedenler de oluyor. Her halükarda salla gitsin, elbet bir hatun çıkar karşına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Şuga

Kızın reddediş şekliyle de alakalı bir durum bu. Eğer yürü git be salak tarzı bir düşünce yapısıyla reddetmişse iyi yapmışsın, fakat bazende, piçlik değil mi biraz sürünsün pezevenk diyerek hoşlandıkları halde reddedenler de oluyor. Her halükarda salla gitsin, elbet bir hatun çıkar karşına.

Gönlü vardı biraz da olsa..
  • boşver reddedince bırak reddettiği halde hala peşinden koşarsan acayip aşk acısı çekersin aynısını yaşadım çok acı çektim 4ay falan sürdü uğraşa uğraşa acıyı bırakabilmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: mck55

Sizce iyi mi yaptım kötü mü ? Reddetti beni orada kestim ilişkimi.

aynen benimde sevdiğim kız beni reddetmişti arkadaşım olarak görüyorum seni falan demişti ama kızla ayda yılda bi konuşuyorum oda 1-2 dk aynı sınıftayız lise3 teyim lise 1 den beri o kızı seviyorum (neden reddettiğini anlamıyorum tipim o kadar kötü değil kendiside çoook çook güzel değil(kaç arkadaşıma gösterdiysem beğenmedi) yani ama benim gözümde çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: CompanyMaster7

Bu sene lise 3'e geçtim.Geçen sene aynı olay benim de başıma geldi.Kızı önce Facebook üzerinden ekledim. (Adını bile bilmiyordum ilk eklediğimde.Bütün okulu eklemek zorunda kaldım ) Sonra konuşmaya başladık falan ama sadece Facebook üzerinden konuşabildim.Hiç yüz yüze görüşemedim.Maksimum 1-2 kere o da 1-2 dakika şeklinde.Ben kıza önce arkadaş gibi yaklaşıp sonra çıkma teklif etmeyi düşünüyordum.1 ay kadar Facebook üzerinden konuştuktan sonra artık bu konulara bir yerden girmem gerektiğine karar verdim.Profilmimde daha önce hiç biriyle çıkmadım vs. dedim.Neyse millet yorum yazadursun kız mesaj attı.Hiç olmadı mı diye.Ben de yok nasıl bir şey bilmiyorum falan dedim.Kız anlatmaya başladı.Sonra platonik var bir tane emin değilim dedim.Kızın adı X olsun. X'e X'i anlattım. (Kıza kendini anlattım) 3 saat uyumuştum o gün.Beyin fonksyonları iyi çalışamayınca bir yerde çatlak verdi ve kız anladı.Ne ima etmek istiyorsun dedi.Senden hoşlanıyorum dedim. O da bunu söylemedim var sayıyorum.Bunun için uygun bir zaman değil.Arkadaş kalmamız daha iyi olur dedi ve elime verdi...
    Ertesi 2-3 gün boyunca bazen gelip soru sordu.Okumam için bir tane kitap verdi.Ama ondan sonra hiç görüşmedik.Hatta ben kızdan hoşlandığımı söyledikten 2-3 gün sonra kız beni sildi.Ama 10-15 gün sonra tekrar ekledi. (Anlamadığım yerlerden biri de bu biri açıklayabilirse sevinirim)

Hacı bende lise 3 e geçtim aynı benim olay ama ben kızı 2 senedir tanıyorum

• Neden bilmiyorum ama ben bugune kadar iyi davrandığım kızlarla hiç çıkamadım.
    Her zaman aşağıladığım, kötü davrandığım kız benimle ilgilendi vs.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cedik

quote:

Bu sene lise 3'e geçtim.Geçen sene aynı olay benim de başıma geldi.Kızı önce Facebook üzerinden ekledim. (Adını bile bilmiyordum ilk eklediğimde.Bütün okulu eklemek zorunda kaldım ) Sonra konuşmaya başladık falan ama sadece Facebook üzerinden konuşabildim.Hiç yüz yüze görüşemedim.Maksimum 1-2 kere o da 1-2 dakika şeklinde.Ben kıza önce arkadaş gibi yaklaşıp sonra çıkma teklif etmeyi düşünüyordum.1 ay kadar Facebook üzerinden konuştuktan sonra artık bu konulara bir yerden girmem gerektiğine karar verdim.Profilmimde daha önce hiç biriyle çıkmadım vs. dedim.Neyse millet yorum yazadursun kız mesaj attı.Hiç olmadı mı diye.Ben de yok nasıl bir şey bilmiyorum falan dedim.Kız anlatmaya başladı.Sonra platonik var bir tane emin değilim dedim.Kızın adı X olsun. X'e X'i anlattım. (Kıza kendini anlattım) 3 saat uyumuştum o gün.Beyin fonksyonları iyi çalışamayınca bir yerde çatlak verdi ve kız anladı.Ne ima etmek istiyorsun dedi.Senden hoşlanıyorum dedim. O da bunu söylemedim var sayıyorum.Bunun için uygun bir zaman değil.Arkadaş kalmamız daha iyi olur dedi ve elime verdi...
    Ertesi 2-3 gün boyunca bazen gelip soru sordu.Okumam için bir tane kitap verdi.Ama ondan sonra hiç görüşmedik.Hatta ben kızdan hoşlandığımı söyledikten 2-3 gün sonra kız beni sildi.Ama 10-15 gün sonra tekrar ekledi. (Anlamadığım yerlerden biri de bu biri açıklayabilirse sevinirim)

Hacı bende lise 3 e geçtim aynı benim olay ama ben kızı 2 senedir tanıyorum

Hocam aynı sınıfta olmak da çok kötü.Bir arkadaş vardı.Sınıfta rahat gezemiyordu.Çok kötü bu olay ya....

hiç sorma ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Katıksız Manyak!

Neden bilmiyorum ama ben bugune kadar iyi davrandığım kızlarla hiç çıkamadım.

4S kuralı diyoruz biz buna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezio Auditore

quote:

ben 8. sınıfım hiç çıkmadım kimse beni sevgili olarak görmedi kimse beni sevmedi(sevecek gibi de görünmüyor) benimkine ne kuralı deniyo

• quote:

Orijinalden alıntı: birisi_98

quote:

quote:

ben 8. sınıfım hiç çıkmadım kimse beni sevgili olarak görmedi kimse beni sevmedi(sevecek gibi de görünmüyor) benimkine ne kuralı deniyo

içe kapanıklık kuralı, utangaçlık da olabilir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

quote:

quote:

içe kapanıklık kuralı, utangaçlık da olabilir :)

adımı da bilsen seni medyum sancam

• ayıpsın Emre :)), 98 lisin daha çooook uzun zaman var merak etme benim ilk kız arkadaşım 16 yaşında olmuştu. Takıl sen kendi arkadaşlarınla ama bilgisayara kaptırırsan 18 yaşına gelince hiç gerçek arkadaşı olmayan ot gibi bir adam olursun benden söylemesi.
  • quote:

quote:

quote:

Abicim güzel kardeşim.. senin yaşın daha çok küçük hiç üzme kendini ama yüzündeki gülücükler hiç bir zaman Eksik olmasın..

Kız işleri liseye bir geçin bakalım söyle bir sonra zaten karışna birşeyler çıkar ama kıza gönlünü fazla kaptırma çok fena çıkarırsın acısını..

Hadi mutluluklar sana.

• Koşmayın değmez,ben koştum da ne oldu kafayı yedim en son,zar zor toparladım tedavi gördüm bildiğiniz eskisi gibi oldum.Fena tutulmuştum kıza lisede iken,şimdi yolda görsem hiç utanmam ana avrat sövebilirim
  • dostum DH de herkez 1.90 boyunda yakışıklı zengin ve kızlar peşinden koşar

sen bizden değilsin
  • o arkadaşa sormak istiyorum kitap verdi demişsin kitabı hiç okudun mu belki bir ip ucu vardır içinde olaylarda filan
  • quote:

Platonik aşk platondan geliyor. Eros ideasın da ortaya çıkmıştır. Aslında platona göre salt manevi duygusal düşüncelerde yaşanan aşktan bahseder. Platonik aşk ruhsal aşkı anlatır, bedeni seven o aşk terimine karşıdır.
    Şöyle bir hatırlatma yapmak istiyorum platon oğlancılık muhabbetini ulu orta çok tartışmıştır. Platonik aşkı buraya bile bağlayabilirler.. Bu kelimeyi kullanırken çok dikkat etmenizi öneririm.

Geri kalan hakkımda düşüncem daha çok küçüksünüz ve bunlar tecrube. Eğer isteme arzusu ile karşıdan izin alarak yaklaşma yolunu seçer özgünvensiz iş yaparsanız. Herzaman kaybedersiniz, karşı cinse yaklaştığınızda şöyle yaklaşın seni seçtim pikachu "bak ben herkezi seçmiyorum, kıymetini bil" Bunu hisettirdiğin an o kişi hayır diyemez. Hatta araya dış görünüş olarak seni beğendim ama tanışma ağnında benim için yeterlimisini sordurcak sorular sormalısınız. Eğlencelimisin, hanımhanımcık birimisin gibi sorular sorun ki eğer böyle değilsen benim için güzelliğin yetmiyor güzelim izlemini vermeniz gereklidir.. A

Ahh erkek piskolojisi kadınların her geçen gün esiri oluyor.. Beni kabul etmeyen her bayan çok şey kaybeder mantığını kafanıza yerleştirin. Emin olun boyledir de

• quote:

Orijinalden alıntı: Se_co

quote:

quote:

quote:

Abicim güzel kardeşim.. senin yaşın daha çok küçük hiç üzme kendini ama yüzündeki gülücükler hiç bir zaman Eksik olmasın..

Kız işleri liseye bir geçin bakalım söyle bir sonra zaten karışna birşeyler çıkar ama kıza gönlünü fazla kaptırma çok fena çıkarırsın acısını..

Hadi mutluluklar sana.

yaşın küçük falan diosunuz ama sınıftakiler pısırık yerine koyuyo

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.