DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Benexol B12 kilo yapar mı?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
12.747
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Benexol B12 kilo yapar mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      24 Şubat 2011 14:53:31 Konu Sahibi
      rkadaşalar bu aralar dikkatsiz olduğum sinirli olduğum için b12 vitamini önerdiler birçok kişi bioloji öğretmeni falan.bende gittim aldım.yanlız metebolizma ile ilgili faktörlerde varmış acaba kilo aldırırmı bu hap ve kullanan faydasını gören varmı

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

* Mutlu Çocuk! Şimdi beşik ne büyük geliyor sana; büyü de, bakalım dünyaya sığabilecek misin!...
    • Onbaşı
      31 Mesaj
      27 Şubat 2011 21:18:00
      Gunde kac kez iciyorsunuz doktor tavsiyesimi yas?

|
      |
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      27 Şubat 2011 21:44:06 Konu Sahibi
      sabah akşam tok karına
      yaş 18
      hayır bioloji öğretmenim tavsiye etti

|
      |

* Mutlu Çocuk! Şimdi beşik ne büyük geliyor sana; büyü de, bakalım dünyaya sığabilecek misin!...
    • Onbaşı
      31 Mesaj
      27 Şubat 2011 21:54:09
      B vitaminin fazlasi vucuttan idrar agirlikli olmak uzere atilacaktir fakat destek amaciyla kullanilan b vitaminlerini hekimler bazen biraz az gelicek belki sana ama haftada 1 tb oneririler. Ayrica dikkat eksikligi icin gingseng ve ginkobilobayi arastirmani tavsiye ederim uykusuz kalmak. Spor yapmamak yanlis beslenme stres faktorlerini ve dikkat daginikligini beraberinde getirir mesela ben senin yerinde olsaydim direk b vitamini almak yerine bir doktora gorunur sonra doktor b vitamini eksikligimi dedi b vitamini agirlikli besinlerle bir sure beslenirdim

|
      |
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.