Şimdi Ara

Benden tavsiye dershaneden uzak durun (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
3
Favori
6.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Derdini çok iyi anlıyorum sıkıntıya girdiğinde başkalarıyla paylaşmak istiyorsun. O kadar kötü bir duygu ki.
  • Dersane zaman kaybıdır, dersaneye gitmedim bransta 17. Olmustum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InfiniteNight

Derdini çok iyi anlıyorum sıkıntıya girdiğinde başkalarıyla paylaşmak istiyorsun. O kadar kötü bir duygu ki.
    Hiç kafa dengi insan yok hocam

• Farfaraway21 kullanıcısına yanıt
    Hocam tek kelimeyle adamsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam yeni kitapların nette çözümü var onları kullanın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Azminiz çok güzel tebrik ediyorum hedefinize ulaştığınız için

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.burak202

Hocam tek kelimeyle adamsınız
    Eywallah hocam teşekkürler sizde öylesiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSlashh

Azminiz çok güzel tebrik ediyorum hedefinize ulaştığınız için
    Çok teşekkürler hocam. Varsa hedefiniz ulaşamanız dileğiyle

• Mezun için dershane şart.

Hocam üni hedefi olarak ve ünideki ilk sene hedefim olarak ulaştım allaha şükür bazen kendimi kötü hissediyorum benimde maddi olarak ailevi olarak çok sıkıntım var ve birden kendime şunu soruyorum mücadele ve güçlüklerle geçen zamanımız gerçekten çokmu kötü? Şuan tamda şuan her şeyr sahip olsam rahat etsem gerçekten hayatım çokmu anlamlı olurdu pek sanmıyorum ve bazen diyorum kendime bu hayatta ortalama bi insan olarak yaşayıp ölmek çokmu güzel? İz bırakanlardan olmalıyız yüzde 1 lik kesimden olmalı ve bu hayata gelişimizin hakkını vererek bişeyleri başarmalıyız

• Oturun adam gibi evde çalışın.evde olmuyor derseniz kütüphaneye gidin.interneti,youtubeyi kullanın.tabletiniz varsa indirebildiginiz kitapları indirin.2el kitapçılara sık sık uğrayın.Dershaneye sakın gitmeyin.Eksiklerinizi kendiniz giderin mümkünse

• Oturun adam gibi evde çalışın.evde olmuyor derseniz kütüphaneye gidin.interneti,youtubeyi kullanın.tabletiniz varsa indirebildiginiz kitapları indirin.2el kitapçılara sık sık uğrayın.Dershaneye sakın gitmeyin.Eksiklerinizi kendiniz giderin mümkünse

• Beyler yardımlarınız için yazdığınız cevaplar için minnettarım ailemi ikna ettim babam bana katıldı annem huysuzluk ediyor ama olsun insallah sene sonunda hepsine göstereceğim başarılı olacagima inaniyorum iyiki varsiniz

• Beyler yardımlarınız için yazdığınız cevaplar için minnettarım ailemi ikna ettim babam bana katıldı annem huysuzluk ediyor ama olsun insallah sene sonunda hepsine göstereceğim başarılı olacagima inaniyorum iyiki varsiniz

• limit biyoloji soru bankasını önermiyorum arkadaşlar öyle kolay dandik sorular yoktur hiçbir kaynakta onun yerine palme alın daha faydalı ve yeterli olur .
    Bu sene biyo kolay geldi ama seneye gelmesi için bir sebep yok .
  • mardesim mri moc var ardik yudub var insanlar bilinclendi herges odurub mocalara meldik izleyib ful cekior yauw ayt de 102k tane ful yaban var devir inderned cagi raad olun eskiden insanlar 2010 gibi gelmesin diye dua ederlerdi ardik 2018 gibi gelmesin diye dua edecekler yeaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhh tyt 182 ayt 93 obp 932 net

bunun ciddi troll amacli yazildigini anlamayan varsa beni engellesin ve forumu terk etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lapsekili_Big_Smoke -- 25 Temmuz 2018; 15:38:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lapsekili_Big_Smoke

mardesim mri moc var ardik yudub var insanlar bilinclendi herges odurub mocalara meldik izleyib ful cekior yauw ayt de 102k tane ful yaban var devir inderned cagi raad olun eskiden insanlar 2010 gibi gelmesin diye dua ederlerdi ardik 2018 gibi gelmesin diye dua edecekler yeaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhh tyt 182 ayt 93 obp 932 net

bunun ciddi troll amacli yazildigini anlamayan varsa beni engellesin ve forumu terk etsin
    Dershane sizce Lazim mi yani hocam

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.