Şimdi Ara

benden daha uzun ve daha cüsseli bir abiyle dövüş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aslında beni vura vura öldürür fakat erkeklik icabı kaçmak olmaz kavganın sebebi ise ne biliyormusunuz serviste ön koltuğa oturmak i dediki oturma bende dedimki kim kaparsa ön koltuğu o oturur

sen misin bunu diyen servisin içinde bağirmalar seni ambulansla evine yolluyacam demeler

Ve beni dövse dövebilir son sınıf ben ise 10, sinifim neyapayim arkadaşlar acil yardim takdik geliştirip karnina vurup ondan sonra devammı etsem yoksa ne yapsam bilemiyorum

Yarın olayı soylerim slze

Evet anlatıyorum ilk başta hemen servis beklemeye gitmedik arkadaş sıgarasını içti sonra servis beklemeye gittik gittiğimizde sevgilisiyle birlikte oturuyordu beni gördü bişi demedi sonra serviste gene ön koltuğa oturduk arkadaşla beraber dediki bugün şanslisin gunlerden salı dedi dersaneye gidecegi icin yarin görüşürüz senle dedi

Bende cevabi yapiştirdim dağ başimi bura dedim adammi dovecen yani dedim seslenmedi
    sonra kes la dedi asil sen sus desim sevgilisi yaninda yapma sus dedi sonrada indiler olay bu asil mevzu yarin arkadaşlar yaşiti olan bir arkadaşi benimde arkadaşim dediki özkan hayirdir noldu felan
    Bisi yok desi servisten indi

Şimdi ben ne yapayim dovuşiyimmi yoksa yaşiti olan bir abiden( benim arkadaş olan ) yardimmi isteyeyim git bi konuş sunla diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyinhayko cepkinci -- 12 Aralık 2017; 15:56:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• toplarının arasına vur yerinden kalkamaz

ama sağlam vur kalkarsa sıkıntı büyük
  • boğaza orta şiddetli bir yumruk al. %90 yere yığılacak. yerdeyken vurabildiğin kadar vur, yüz karın, sırt vs... eğer ilk yumruğu yersen sonradan boğaza temiz bir vuruş olmaz, o zaman onu pas geç, kasıklara veya diz kapağına çalış.

not: 3 yıldır boks ile uğraşıyorum sokakta sadece teke tek yediğim dayak boğazıma aldığım darbeden dolayı oldu. yani o eleman kirli dövüşmese kevgire çevirirdim.
  • ona patronun kim olduğunu göster
  • Kaslarınız yaşınız boyutlarınız kavga da önemli değil.

Hanginiz " ben buna vurursam ne olur " düşüncesini direk dışlayabiliyorsa yani hiç korkmadan çekinmeden kavgaya girebiliyorsa kavgayı o kazanır.

Kavga psikoloji ile kazanılır kaslar sonraki mesele.
  • Hoş geldin arkadaşım ister senden güçlü olsun isterse güçsüz olsun kavga eden taraf olmayın

Kötü insanlar her zaman cezasını alırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mrslimshady

toplarının arasına vur yerinden kalkamaz

ama sağlam vur kalkarsa sıkıntı büyük

Hayda nasil yapacaz şimdi bişi olmaz demi okuldan uzaklaştirma o bu felan kavga büyümesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Kaslarınız yaşınız boyutlarınız kavga da önemli değil.

Hanginiz " ben buna vurursam ne olur " düşüncesini direk dışlayabiliyorsa yani hiç korkmadan çekinmeden kavgaya girebiliyorsa kavgayı o kazanır.

Çok doğru soylediniz fakat ne biliyim yani adamin beni vurmasindan baya korkuyorum güçlü iri yari bişi boyu felan uzun ben ise zayif ve güçsüzüm bilemiyorum be abi

• quote:

Orijinalden alıntı: God Yagami

boğaza orta şiddetli bir yumruk al. %90 yere yığılacak. yerdeyken vurabildiğin kadar vur, yüz karın, sırt vs... eğer ilk yumruğu yersen sonradan boğaza temiz bir vuruş olmaz, o zaman onu pas geç, kasıklara veya diz kapağına çalış.

not: 3 yıldır boks ile uğraşıyorum sokakta sadece teke tek yediğim dayak boğazıma aldığım darbeden dolayı oldu. yani o eleman kirli dövüşmese kevgire çevirirdim.

Yani siz diyorsunuz ki ilk darbeyi sen vur hiç korkma nede iksa sen ona vuramazsan o sana vuracak soğukkanli ol

Bumudur abi

• quote:

Orijinalden alıntı: hüseyinhayko cepkinci

quote:

Çok doğru soylediniz fakat ne biliyim yani adamin beni vurmasindan baya korkuyorum güçlü iri yari bişi boyu felan uzun ben ise zayif ve güçsüzüm bilemiyorum be abi

Adam sana vursa ne olacak ki? Kavga anında bütün vucudun ısınmış olacak aldığın darbeyi umursamaycaksın bile. Sana vurduğu zaman rakibe karşı nefretin doruk yapacağı için daha atik daha saldırgan bir moda geçeceksin.

İş bittikten iki saat sonra her yerin ağrıyacak ona bir çözüm yok ama

Adamın ağzına yumruk atma. Elin ağzına denk gelirse dişleri parmaklarının derisini soyar mahveder. Dişler kırılabiliyor fakat genelde kıran adamın eli de parçalanıyor.
  • quote:

boğaza orta şiddetli bir yumruk al. %90 yere yığılacak. yerdeyken vurabildiğin kadar vur, yüz karın, sırt vs... eğer ilk yumruğu yersen sonradan boğaza temiz bir vuruş olmaz, o zaman onu pas geç, kasıklara veya diz kapağına çalış.

Ayrica beni mde kick boxs geçmişim var fakat cidden baktim sonu kavgaya gidiyor ilk vuran brn mi olayim

Yoksa sen acımadan vurmu diyorsun bana. Verebileceğin yada benim yerimde olsan yaoabilrceğin başka seyler varmi abi

• yapıcağın son şey adamın toplarına vurmak olsun başına bela alma saçma sapan bir kavga için
  • quote:

quote:

quote:

Adam sana vursa ne olacak ki? Kavga anında bütün vucudun ısınmış olacak aldığın darbeyi umursamaycaksın bile. Sana vurduğu zaman rakibe karşı nefretin doruk yapacağı için daha atik daha saldırgan bir moda geçeceksin.

İş bittikten iki saat sonra her yerin ağrıyacak ona bir çözüm yok ama

Adamın ağzına yumruk atma. Elin ağzına denk gelirse dişleri parmaklarının derisini soyar mahveder. Dişler kırılabiliyor fakat genelde kıran adamın eli de parçalanıyor.

Yani senin tecrubenden yola çikacağim abi dur bakalım ilkdefa kendimden buyuk biriyle dövüşeceğim

Hakkini helal et abi ozaman ne diyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Henry Rollins

yapıcağın son şey adamın toplarına vurmak olsun başına bela alma saçma sapan bir kavga için

Abi yoksa adam beni fena döver ne yapayim sence

• quote:

Orijinalden alıntı: QTPoison

ona patronun kim olduğunu göster

Kendimi cinsellik konusunda sandım bi an

• quote:

Orijinalden alıntı: MehmetNY

quote:

Orijinalden alıntı: QTPoison

ona patronun kim olduğunu göster

Kendimi cinsellik konusunda sandım bi an

Keşke senin dediğin gibi olsa be abi

Ben ne dertteyim haberin varmi ki

• quote:

quote:

Ayrica beni mde kick boxs geçmişim var fakat cidden baktim sonu kavgaya gidiyor ilk vuran brn mi olayim

Yoksa sen acımadan vurmu diyorsun bana. Verebileceğin yada benim yerimde olsan yaoabilrceğin başka seyler varmi abi

dediklerimi uygula. kendinden daha iyi birini anca kirli dövüşle alt edebilirsin.

ben kirli dövüşü tercih etmiyorum pek, zaten sokakta zorunlu olmadıkça bulaşmam hiç. çeneye çalışıyorum genelde. boğaza atacağım yumruğun şiddetini ayarlayamazsam ölür gider, başıma kalır.
  • Planı açikliyorum gelecek yanima diyecekki buyuk ihtimal gel bakalim sen şu yukari bende çikicam yukarı tabi ondan sonra diyeceğimki sen şimdi beni vuracakmisin tabi evet diyecek ya yapma birak felan derken (maksat lafı uzatmak) indan sonra kafasini eğip dizimle vuracağim ondan sonra allah ne verdiyse ağiz kafa burun tabinetrafdakiler gelecek ayiracak kavgada bitmiş olacak

Nasik ama

• quote:

quote:

quote:

dediklerimi uygula. kendinden daha iyi birini anca kirli dövüşle alt edebilirsin.

ben kirli dövüşü tercih etmiyorum pek, zaten sokakta zorunlu olmadıkça bulaşmam hiç. çeneye çalışıyorum genelde. boğaza atacağım yumruğun şiddetini ayarlayamazsam ölür gider, başıma kalır.

Sabah ola hayrola bakalim yarin olayi anlaticam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.