Şimdi Ara

3 yıllık Kickboxçu ile kavga edicegim (BURNUM KIRILDI + KARAKOL) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
467
Cevap
18
Favori
52.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ardaq

sevgilisi olan kıza yazıyon yani... ama kızda sana aşıksa bilemicem ne kadarı doğru. birleşip kızı dövün bence

• Dayağını ye gel aga :) Hem kız seni daha çok sever.Kafanı koru :)
  • DOVEMEDI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 yıllık kickbox'cu olması önemli değil , sana vurursa savunma yap kalıplısın ama ne yaparsan yap seni altına almasına izin verme , o zaman yapacak bir şeyin kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Apocaltique

3 yıllık kickbox'cu olması önemli değil , sana vurursa savunma yap kalıplısın ama ne yaparsan yap seni altına almasına izin verme , o zaman yapacak bir şeyin kalmaz.

Adam gidiyorum demiş saatler önce siz hala taktik veriyorsunuz

Hoş konu Csb de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

Orijinalden alıntı: sekoya81

/>

Gülmekten öldüm bune yaKedi nasıl atlıyor öyleÇocuğa az bile yapmış

Yarım saattir yerdeyim arkadaş yaa

• Allah rahmet eylesin kardeş ailenin başı sağolsun kız ikinizi birbirinize kırıdırıp keyfine bakacak üzerinizede tüy dikecek sen mezara diğer oğlan hapse. kızda mutlu bir geleceğe kafan hiç çalışmıyor mu anten sevgilisi olan kız neden sana sarkar. çocuktan kurtulamıyor ona buna sarıyor yarın seni postanın 3. sayfasında görmek dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryptical

bende body'e gidiyorum body buildingle uğraşan biri ancak savunma yapabilir kendini koruyabilir deniliyor çok fazla spor dalı var her an her yerde yerde kavga çıkabiliyor tamam teknikte önemli ama şöyle bir düşünüyorum 3 yıl body buildingle uğraşan kalıplı biriyle 3 yıllık kick boxçuyu karşılaştırıyorum bir türlü sonuca varamıyorum

Kickboxçu alır her türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perseuser -- 2 Şubat 2013; 2:52:10 >
  • Abi reflesksim iyi demişsinde .... Bende 5 ay kickboks yaptım diş teli yüzünden bıraktım emin ol 3 senelik bi kickbokçunu refleksleri çok çok iyidir.

bu arada sonuç ?
  • Adamın yazdığı son mesaj: "şimdi çıkıyorum". Mesaj saati 17:06; şu anda saat 02:58. Durum pek iç açıcı değil beyler.
  • Helvani Yemeye Gelekmi Kardes
  • vur kaç taktik budur...tabi biraz sağlam vurucaksinki oo toparlanana kadar tüyeceksin...

edit:allah rahmet eylesin..
  • Beyler konuyu açan arkadaşı bu video çok iyi anlatmış

http://www.youtube.com/watch?v=Ve7EAY_5kMQ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Visam_Lord

quote:

Orijinalden alıntı: _CHARLOTTE_

quote:

Orijinalden alıntı: Visam_Lord

quote:

Karnına da çalışsa, bacağına tekme de atsa ki kick boksörün bacağa attı tekme direk 2 gün iptal eder o bacağı, her şekil darp olduğu hastanede ortaya çıkarılır. Millet hiç yumruk yememiş sıkıyor duruyor burada. Adam gibi karnına asılsa senin mosmor olur vurduğu yer. Ama yukarıda da dediğim gibi , hukukçu olarak söylüyorum bunu, sana bir tokat bile atsa fena cezası var Türk hukukunda. Ona göre bence şikayet et derim.

Yok kavga edeceğim diyorsan da yiyeceğin dayak Platinium paket dayak olacak haberin olsun.

adamın biri kimsenin olmadığı bir sokakta ağzımı burnumu kırdı diyelim nasıl kanıtlayacağım adamın beni dövdüğünü.üstelik adam serseriyse ve ceza almazsa daha beter başına musallat olur.bir de atılan bir tokat darp raporunda çıkıyormu?

Adamları öldürüp denize atıyorlar, yine de buluyorlar kimin öldürdüğünü merak etme bulurlar. Hastaneye gideceksin muayene olacaksın, darp raporu alacaksın. Üzerinden fazla zaman geçmemişse yediğin bir tokat bile çıkar. Tabi adam okşarcasına tokat atmamışsa. Sen bu korkuyla adamı şikayet etmeyi bırak her gün iki posta dayak yemeye kendin gidersin adamın yanına. Adam seni dövecek, hemde dövüş sporları ile uğraşıyor olacak hemde ceza almayacak böyle bir dünya yok %100 ceza yer. Sonra bir daha aynı şeyi tekrarlarsa daha fena ceza yer.

bizim mahallede biri var turnuvalara katılıyor adam onlarca kişiyi ölümüne dövdü hakkında suç duyurusunda bulunanlar oldu ama onca yıldır hiçbir şey olmadı.üstüne üstlük şikayet etti diye başlarına musallat oldu.adamın suçlu olduğunu kanıtlamak için şahit fln gerekiyormuş yanı öyle hapislerde süründürmek zor iş diyorlar.hukukçusun diye sorayım dedim :)

Tövbe tövbe yahu dostum. Turnuvalara katılan adam diyorsun, lisanslı dövüşcü demek bu. Herifin kurtulma şansı filan yok. Fikret Tiryaki'nin bir öğrencisi herifin çenesini kırdı diye 4 yıl mı ne hapis cezası aldı, tam hatırlamıyorum şimdi. Seni ciddiye alamadım valla muhtemelen troll-lük yapıyorsun.

• İnsallah sakat kalmazsin

• quote:

Dövüş sporları ile uğraşanlar , kendilerini savunmak durumunda kalmadıkları sürece ölçüsüz bir şekilde biriyle kavga ederlerse hukuken ciddi cezai sonuçlara yol açar. Adam sana 1 tokat atsa bile git şikayet et polise. Yemin ederim 7 sülalesi şikayeti geri al diye gelir yalvarır sana.

Yok ben şikayet etmem, delikanlı adamım, gururumu yerlerde süründürmem diyorsan şayet, adam seni çok çok fena dövecek haberin olsun. Öyle standart bir dayak yemeyeceksin premium dayak yiyeceksin ve acısını günlerce çekeceksin haberin olsun.
    "premium dayak yiyeceksin"

bu benzetme iyiydi...

• quote:

Dövüş sporları ile uğraşanlar , kendilerini savunmak durumunda kalmadıkları sürece ölçüsüz bir şekilde biriyle kavga ederlerse hukuken ciddi cezai sonuçlara yol açar. Adam sana 1 tokat atsa bile git şikayet et polise. Yemin ederim 7 sülalesi şikayeti geri al diye gelir yalvarır sana.

Yok ben şikayet etmem, delikanlı adamım, gururumu yerlerde süründürmem diyorsan şayet, adam seni çok çok fena dövecek haberin olsun. Öyle standart bir dayak yemeyeceksin premium dayak yiyeceksin ve acısını günlerce çekeceksin haberin olsun.

Katılıyorum hocam..
  • arkadaşım hadi S....çmışsında ne diye sıvıyosun :D git şimdi şifonu çeksinler
  • Arkadaş fena dayak yedi herhalde , yazmıyor. Geçmiş olsun.
  • Lisansı varsa seni dövmesi suç. Ben de 2 yıl Boks yaptım lisanlı boksörün elleri silah olarak geçiyor kardeşim korkma
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.