Şimdi Ara

Bend Studio | Yeni IP | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
3
Favori
1.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PlayStation Studios'un başkanı Hermen Hulst, yakın zamanda yayınlanan bir PlayStation Blog gönderisinde Days Gone geliştiricisi Sony Interactive Entertainment Bend Studio'nun yeni bir açık dünya fikri üzerinde çalıştığını belirtti.

Hulst: "Yeni IP bizim için inanılmaz derecede önemli. Yeni IP, oyunun can damarıdır. Ancak yeni IP, stratejimizin yalnızca bir yönüdür. Sonuç olarak, PlayStation Studios'un son derece cüretkar olmasını ve risk almasını istiyorum. PlayStation'ın mirasını benimsemeye, oyunun sınırlarını zorlamaya ve önemli yapımlar oluşturmaya devam etmemizi istiyorum. Muhtemelen başka hiçbir yerde yapılmayacak oyunlar...” 

Hulst sözlerine şöyle devam etti: “Biliyorsunuz Bend Studio, çok tutkulu oldukları ve heyecan verici yeni bir IP üzerinde çalışıyor. Days Gone ile geliştirdikleri derin açık dünya sistemlerini geliştiriyor. Bu yüzden Bend Studio için gerçekten çok mutluyum”

Daha fazla detay açıklanmadı.

Geliştirici : Bend Studio

Yayıncı : SIE

Çıkış Tarihi : 2025

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 11 Kasım 2023; 23:53:42 >

• Hulst’un açıklamalarını okuyunca beni bir gülme tutuyor :)) Bend stüdyoya güvenim tam. İlk oyundaki eksikliklerini tamamlarsa (hikaye gidişatı, animasyonlar,…) muhteşem bir oyun çıkacağına hiçbir şüphem yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hulst zaten tam bir komediye dönüştü desek yalan söylememiş oluruz. :) Bu arada Days Gone'u PS5'de oynayanlar Yeni nesil gibi hissettiklerini söylüyorlardı. UE5 ile yapacak oyunlarını gerçekten merak ediyorum. Days Gone'da ki gibi teknik hatalarından ve Animasyon üzerinde daha çok çalışırlarsa iyi olacak gibi.

Hikaye işleyişi veya kopukluk olmaması için fikir alış verişi olması gerektiğini düşünüyorum. Bekleyip görelim hocam. Days Gone devamı olmaz gibi. Bu sefer farklı bir hikaye yada konsept seçeceklerini düşünüyorum. :)

@tospik

• Güzel bir oyun dileğiyle :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Büyük ihtimal Unreal Engine 5 ile olacaktır ve gene open world de harika grafiklere sahip olur. Days Gone'ı beğenerek oynadım bitirdim, eksikliklerini gidermiştir artık Bend Studio ve daha da gelişmişlerdir. Merakla bekliyoruz Bend Studio | Yeni IP | ANA KONU 

• Ps5’te oynuyorum ben de hocam. 25 saati devirdim. Dediğiniz gibi hikaye akışı icin kesinlikle yardım almaları lazım. Hikayede tam aha olaylar başlayacak diyorum 5 dakika sonra konsolu kapatıyorum sıkıntıdan :))

Açık dünya yapacaklarmış. Kesinlikle doğru karar. İnanilmaz düşünmüşler açık dünyayı. Motor olsun benzin olsun zombie olsun iyi kombolamişlardi.

Şöyle sanayi devriminde geçen bir oyun yapsalar da muhteşem olur. O dönemleri özledim :)) Yapımına yeni başladıkları icin 1-2 sene sonra haberleri almaya başlarız.

• The Order 1886'nın geçtiği dönemler de bir oyun aslında çok güzel olabilir. Benimde Eski zamana karşı bir hayranlığım var. O dönemi güzel yansıtabilirler aslında. Bakalım artık hocam duyuruyu bekleyeceğiz. :)

@tospik

• Dün ,bu haber daha duyurulmadan Days Gone oynarken hiç de fena oyun değilmiş,bu firma,mutlaka bu oyundan yola çıkarak bir felaketten sonra zombi olmuş veya değişime uğramış insanları konu edinen yeni bir açık dünya oyunu yapar diye düşünmüştüm.Bugün yeni oyun duyurusu geldi.

Konu olarak Days Gone gibi olacaktır.Açık dünya Western,sıradan aksiyon (GTA tarzı) konulu oyunların pek tutacağını zannetmiyorum.Çünkü bu konuları ,başarılı bir şekilde işleyen marka oyunlar var zaten.

Days Gone’daki gibi bir konu,bu kez daha profesyonelce,ilk oyundan ders alınarak işlenecektir.Tabi ki yeni oyunun ismi farklı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 2 Haziran 2021; 22:25:44 >
  • Days Gone gibi vasat olmaz umarım.

• --DAYS GONE 2--

"Bir umuttur yaşamak"

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Umarım Yakın bir zamanda Teaser görürüz. :)

Bend Studio | Yeni IP | ANA KONUBend Studiotwitter
    “Want to be a part of the exciting future of PlayStation Studios with a new IP at Bend Studio? Check out our open positions for September! Learn more at https://t.co/mUwy2Vy1wp.”
    https://twitter.com/BendStudio/status/1437473772160765952
  • Bend Studio | Yeni IP | ANA KONU
    Bend Studio | Yeni IP | ANA KONUBend Studiotwitter
    “We are seeking a Senior FX Artist to join our team on an exciting new IP at Bend Studio! 👉 Visit https://t.co/mUwy2Vy1wp to apply today!”
    https://twitter.com/BendStudio/status/1450502901588119552
  • Hayırlı olsun daha net bilgiler de gelir sanırım yakın da güzel bir iş çıkaracaktır bend studio

• Keske Days Gone 2 gelse. Yazık edecekler bu harika oyuna:(

• Aslında IP kendi ellerinde. İlerleyen zamanlarda oyuncuların istekleri doğrultusunda gündeme tekrar sokacaklarını düşünüyorum. Potansiyeli yüksek bir oyun Days Gone 2'nin gelmesini bende bekliyorum. Hayırlısı artık. Şimdi ki öncelikleri yepyeni bir IP oluşturmaları. :)

@Otto_Skorzeny

• İnşallah üstad. Ben de umudumu yitirmedim bu konuda açıkçası:)

• Days Gone ı sevmeyen kitle de çoktu ama bence çok iyi oyundu. Severek oynayıp , bitirdim. Sürü temizleme görevleri çok zevkliydi bence. Umarım ikinci oyunu geliştirirler ama pek umut yok gibi. Yine de yeni IP ne olacak merakla bekliyorum.

• Çeviridir :

Şu anda çok oyunculu ve Days Gone'un açık dünya sistemlerini temel alan yeni bir IP üzerinde çalışıyoruz, ancak size, sizin için yapmaktan son derece heyecan duyduğumuz yepyeni bir dünya getiriyor. Zamanı geldiğinde bunu size açıklamak için sabırsızlanıyoruz.

Kaynak : https://blog.playstation.com/2022/06/07/a-new-look-for-bend-studios-future-and-a-look-back-at-its-past

• Benim için bir anlamı kalmadı gelecek oyunun, multiplayer odaklı olduğunu öğrendikten sonra

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.