Şimdi Ara

'Ben demiştim.' diyebilenlerden misiniz? Hadi kehanette bulunun!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hani önceden birşeyi söylemiş bulunuruz ve ardından olay gerçekleşir gerçekten. Ardından da "Ben demiştim!" ya da "Ben dememiş miydim?" deriz ya. İşte ileride bu şekilde "Ben demiştim." diyebileceğiniz tahminleriniz var mı?

Önümüzdeki sezon şampiyon olacak takım da olabilir konu. Ya da dersiniz ki; "Dolar şu an 1.480.000 TL. ve yılbaşından önce 1 milyon 800 bin TL.'yi geçer." Ya da İMKB 100 endeksi Ocak ayı içinde 30 bini geçer diyebilirsiniz. Veya bu hafta şu takım rakibini 3-0 yener dersiniz. Şu ekran kartının fiyatı, 2 ay sonra şu fiyatın altına düşer diye bile iddia edilebilir. Aklınıza gelebilecek her konu olabilir.

Eğer söylenen tarihte dediğiniz olduysa, ilgili posttan alıntı yapar ve "Ben dememiş miydim?" diyebilirsiniz keyifle. (Tabii üstteki postları sonradan değiştirip, hile yapmadan.)

Mesela ben bir tahminle başlıyayım:
    Bu sezon (2004-2005) eğer sonradan Daum'la ilgili bir sorun çıkmazsa, kesin Fenerbahçe şampiyon olur. (Daum krizi çıksa bile şampiyon olabilir.)

(Ama lütfen futbol vb. gibi konularda fanatiklik yapıp işin tadını kaçırmayalım.)

Aslında kehanet ne kadar inanması zor birşey olursa, o kadar zevkli olur sonradan "Ben dememiş miydim?" demek. Hadi siz de bir kehanette bulunun!

• quote:

orjinalden alıntı: .

(Ama lütfen futbol vb. gibi konularda fanatiklik yapıp işin tadını kaçırmayalım)

Başlıyorum: Bence futbol konusunda fanatiklik yapıp işin tadını kaçıracaklar
  • beşiktaş bu gruptan çıkar...
  • 2 kere 2 4 eder
  • bence ben bu sene kalırım...
  • nerede kalıyorsun evdemi?
  • hayır,okuldan bahsediyorum...
  • BEN BİŞİ DEMEDİM
  • yokuş aşağı son sürat bisikletle inen bi çocuğu gördüm ve bu çocuk ölür dedim

biraz sonra aşağıdaki kavşaktan acı bir firen sesi geldi ve çocuğa çarptı. çocuğu ondan sonra hiç görmedim.

sanırım dediğim olmuştu.
  • eşleşmelerin yapıldığı kura günü Fenerliler göbek atarken karşınızdaki Manchester united diğeride O.Lyon hafife almayın dediğimde kıçlarıyla gülenlere şimdi ben gülüyorum

• Lyon maçından önce fener in yenileceğini söylemiştim. Gerçi bunun kehanetle alakası yok. 2 kere 2 gibi

şaka bir yana geleceği-gaibi Allah tan başka kimse bilemez. tesadüfler istisna tabi ki
  • ben çok yakın bi tarihte bilgisayarımdan bi parçayı ya yakçam ya bozcam

belli periyodlarla devamlı olur bu olay
  • Kimse geleceği bilemez...
  • ben bilirim birde citi
  • quote:

Orjinalden alıntı: .

Bu sezon (2004-2005) eğer sonradan Daum'la ilgili bir sorun çıkmazsa, kesin Fenerbahçe şampiyon olur. (Daum krizi çıksa bile şampiyon olabilir.)

Kehanetimin gerçekleşmesine az kaldı.

(Bu gün itibariyle) Altı buçuk ay öncesinden yapmıştım ben bu tahmini.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Citizen

quote:

orjinalden alıntı: .

(Ama lütfen futbol vb. gibi konularda fanatiklik yapıp işin tadını kaçırmayalım)

Başlıyorum: Bence futbol konusunda fanatiklik yapıp işin tadını kaçıracaklar

valla süpersin

• Charlis Therion u ilk kez Man Of honero Filminde Gördüm Ve Bu Kadın OScar Alır deddim ve aldı...

X-Man 2 Yi sinemada izledikten sora 3 Geliyor ve Phonix Geliyor x-3 de dedeim.....
    herkes Güldü Nitekim Seneryoda Boss Kim olcak Açkılanınıca Hepsi Patladı

99 Yılında Therie Henry (yanlış yaqzdım kuvvetmle muhtemel arselan forveti) Bu Adam ilerde ilk 10 o girer nitekim girdi.

vsvsvsvv
  • gece olduğunda yarın kesin sabah olur dedim oldu
  • 17 Ağustos 1999 depremine 1 saat kalana kadar(3 küsürde deprem olmuştu) arkadaşımla hayatımda en çok güldüğümüz saatleri yaşadık,herşeye,herkese deli gibi gülüyoduk,şimdi hatırladım,arabayla önümüzden geçen atletli zayıf bir adama 15 dk. gülmüştük ,artık gülmekten halimiz kalmayınca,ark.ıma ''olm bugün çok güldük,başımıza bi iş gelicek'' dedim ve 1 saat sonra yeniden sokakta buluştuk..
  • quote:

Orjinalden alıntı: .

Mesela ben bir tahminle başlıyayım:

Vay bee! Tam 7 ay önce yine ayın 22'sinde, yani 22 Ekim 2004'de kehanette bulunmuşum, "Fenerbahçe bu sezon şampiyon olur." diye. O zaman daha hiç bir şey belli değildi. Aradan tam 7 ay geçti ve Fenerbahçe bugün şampiyonluğunu ilan etti. Kehanetim gerçekleşti.

Ben demiştim.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.