P

Yüzbaşı
02 Mart 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
MAGE DD+8/17 CRIMSON HELMET Olympia'da oyun parası ile satılıktır . Takas olur.
Yeni patch hayırlı olsun , tam da dupe dedikoduları çıktığı anda... Eğer hakikaten yeni bir bug vardı ve bu kadar kısa sürede fixlediler ise takdir ettim. Tabi sadece FT saatlerinin deişmesi ile ilgili bir patch de olabilir...
Yıllardır hayalini kurduğum gibi bir sistemi nihayet dün akşam itibari ile topladım ve her Knight sever gibi temiz kurulumun ardından ilk olarak KO yükledim ama o da ne oyunu açamıyorum . Aldığım hata aşağıda arkadaşlar . Daha önce başına gelen ve çözebilen varsa yardımlarınızı bekliyorum . Sistem ve diğer bilgiler de aşağıda .

C2D E6750 , NV 8800 GT , GIGABYTE P35-DS3 , 2 GB DDR2800 RAM , 2*250 SATA2 RAID 0 . Kurulumu sıfır ve tertemiz Vista SP1 RC1 üzerine yaptım ve makine de KO hariç hiçbirşey yüklü değil .

***Sorunu çözdüm arkadaşlar . Vista SP1 RC1 yüzünden çalışmıyormuş . Xcrap SP1 ile uyumlu değil henüz . Benim durumumda olan arkadaşlar SP1 i kaldırarak geçici bir çözüm üretebilirler...
Başlıktanda anlaşılacağı üzere Rb+4 Reduced Raptor (184 AP) oyun parası ile Olympia server ında satılıktır. İlgilenen arkadaşlar , forum üzerinden PM , yada oyundan AVG nickli karaktere letter yoluyla ulaşabilir.
Arkadaşlar Avast kurulumu yarıda kesip Launcher.exe 'de Win32.crypto diye birşey buldu . Birazdan üşenmeyip kurulumu tekrar başlatacağım ve SS de koyacağım . Dikkat edin!

Bu da SS...Ben göz göre göre yükleyemedim tercih sizin arkadaşlar...
Arkadaşlar özellikle öğlen saatleri oyunda 5dk kalmam mümkün olmuyor . Sürekli lag ve ardından DC . Herkes benim kadar sorun yaşıyormu? Günden güne daha kötü olmaya başladı . SpeedTest sonuçlarıma bakarsak yurtiçinde hiç bi sorun yok 900+ kbps ama yurtdışı felaket . Pingler 300ms den başlıyor downstream max 200kbps .

Yurtdışı çıkışları uzun süredir yetersiz ama hiç oyun oynatmayacak kadar sıkıntı yarattığına rast gelmemiştim . Eğer herkes benim gibi ise oyunu oynamak pek mümkün olmaz diyeceğim ama serverlarda dolu maşallah...

Sizde bağlantı durumunuz hakkında bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

*Unutmadan ben Bursa'dan bağlıyım. Belki yerel bir şey de olabilir.
Arkadaşlar biliyorum yeri değil ama çok acil fikrinize ihtiyacım var Hero's Valor Ring e , Foverin teklif ediolar sizce yapayımmı takası??

Hero's Valor statları için lütfen :

http://forum.donanimhaber.com/m_17946727/tm.htm
Arkadaşlar yeni gelen itemlerden olan Hero's Valor Ring satıyorum . İlgilenenler tekliflerini PM yoluyla forumdan yada oyundan ulaştırabilirler.

Server : Olympia

*SS eklendi

15:35 itibari ile herşey denedim ama hala içeri girebilmiş değilim . Öğlene kadar bir sorun yoktu öğlen 12:xx sularında DC geldi ve tekrar giremedim saat 13:00 ten sonra . Sorun bir tek bendemi yoksa herkes mi böyle?
Evet arkadaşlar başlıkta sorduğum gibi kendime bir priv server kurdum herşey doğru çalışıyor , fakat login olamıyorum çünkü kendime bir hesap açmam lazım . Nasıl açılacağını bilen biri anlatırsa çok memnun olurum...
Hakkında
Hakkımda:
YA SEV YA TERKET!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.944
İkinci El Bölümü Mesajları: 46
Konularının görüntülenme sayısı: 74.095 (Bu ay: 367)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.