Şimdi Ara

Ben daha iyisini yapana kadar en iyisi bu (TAM 8 LEDLİ FAN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aklımda çok daha yüksek ledli fan projesi var ama önce yeryüzünde üretimi bile olmayan 8 ledlisini denedim, sırada 12 li olacak ve daha sonra da final olan 16 ledlisi...(BU ARADA BEN SAYFAYI AÇTIKTAN SONRA ARKADAŞLAR AŞAĞIDA LİNK VERMİŞLER 15 LEDLİSİ VARMIŞ, ÖZÜR DİLİYORUM : O ZAMAN EL YAPIMI YERYÜZÜNDE YOK YAZAYIM :D)

Bu fanlar EMEK YOĞUN üretimdir :D

Şimdilik 8 linin fotolarını paylaşıyorum, ayriyeten bu haftayı atlattıktan sonra satış kısmında sipariş üzerine de yapmaya başlayacağım...

FORUMDA HERŞEYİ HERKESTEN ÇOK İYİ BİLEN KİŞİLER VAR, LÜTFEN OLUMSUZ DÜŞÜNCELERE SAHİPLERSE YAZMAYIP KİMSENİN DE MORALİNİ BOZMASINLAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ModifiyeMalzemecisi -- 27 Mayıs 2010; 19:00:17 >

• ilginç bi fikir
  • ne yönde ama güzel mi kötü mü :D
  • bence 8 tane iyi olmuş daha fazla takma bence böyle iyi duruyor.bide fan önden iyi duruyor ama ledlerin olduğu yerleri yani fanın kalınlık kısmınıda güzelce bişeyle kapatırsan bence 8 led iyi duruyor
  • Eline sağlık hocam gerçekten iyi gözüküyor
  • hocam, denemelerine devam et bence, hatta uv falan kullan.. birkac farkli model olustur, piyasaya sun en kotu forumda satarsin, malzeme kaliteli ve ucuz olursa musterisi cok olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: quaza

hocam, denemelerine devam et bence, hatta uv falan kullan.. birkac farkli model olustur, piyasaya sun en kotu forumda satarsin, malzeme kaliteli ve ucuz olursa musterisi cok olur

Bu fanları ledli halde satış fiyatlarını koyduğumda kimse inanamayacak... Birkaç gün önce aynı fanların forumda toplu çok ucuz fiyata satışını gördüm orda birkaç kişi uygun fiyata keşke ledlileri olsa diye yazmıştı ben de oradan esinlendim ve bunu ben yaparım diye düşündüm ve de yaptım... Uv ledler de mevcut elimde,, ayriyeten ledlerde de renk seçeneğim baya bol, hepsinden en az birer örnek yapıp sunacağım sonra da siparişe göre yapacağım...

• quote:

Orijinalden alıntı: jackal___61

bence 8 tane iyi olmuş daha fazla takma bence böyle iyi duruyor.bide fan önden iyi duruyor ama ledlerin olduğu yerleri yani fanın kalınlık kısmınıda güzelce bişeyle kapatırsan bence 8 led iyi duruyor

Teşekkür ederim önerin için, ben lehimlerin vs herşeyin üzerini silikon ile kapattım dayanıklılığı iyi olsun diye, aslında senin dediğin gibi, etrafını komple siyah elektrik bandı ile çevirirsem ya da ledlerin rengi ile aynı renk bant ile belki de daha güzel durur, deneyeceğim teşekkürler fikir için...
  • bu ışık yanan siyah fanmı yaw?
    ben 4 led bağlamıştım pek içimi açmamıştı ama bu hali siyah renk fanda süper olmuş
    hele şeffaf bi fan olsa daha yanar-dönerli olur valla

birde bu silikonu şu bildiğimiz sıcak silikon tabancası ile kullanıyorsun değilmi?
    valla tebrik ediyorum, güzel çalışma
    saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: rozek

bu ışık yanan siyah fanmı yaw?
    ben 4 led bağlamıştım pek içimi açmamıştı ama bu hali siyah renk fanda süper olmuş
    hele şeffaf bi fan olsa daha yanar-dönerli olur valla

birde bu silikonu şu bildiğimiz sıcak silikon tabancası ile kullanıyorsun değilmi?
    valla tebrik ediyorum, güzel çalışma
    saygılar

Evet dostum bildiğin sıcak silikon... Elime şeffaf fan geçerse onlarla da gereken işlemi yaparım elimden geldiğince...

Sade siyah fan olunca albenisi pek bir az oluyor bari bu şekilde albenisi de baya bir yükseliyor kanımca :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: djemo31

quote:

Orijinalden alıntı: jackal___61

bence 8 tane iyi olmuş daha fazla takma bence böyle iyi duruyor.bide fan önden iyi duruyor ama ledlerin olduğu yerleri yani fanın kalınlık kısmınıda güzelce bişeyle kapatırsan bence 8 led iyi duruyor

Teşekkür ederim önerin için, ben lehimlerin vs herşeyin üzerini silikon ile kapattım dayanıklılığı iyi olsun diye, aslında senin dediğin gibi, etrafını komple siyah elektrik bandı ile çevirirsem ya da ledlerin rengi ile aynı renk bant ile belki de daha güzel durur, deneyeceğim teşekkürler fikir için...

evet demek istediğim şeyi tam olarak anlamışsın.siyahla yapsan iyi olur aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=UCAP12-BL

Bence hemen yenisini yapmaya başla dostum... Sonuçta Enermax Apolish'te de 15 led varmış...

• quote:

Orijinalden alıntı: foxhound

quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=UCAP12-BL

Bence hemen yenisini yapmaya başla dostum... Sonuçta Enermax Apolish'te de 15 led varmış...

Link için teşekkürler arkadaşlar ben de onların 15 ledlerini daha fazla sayı ile egale etmezsem bana da djemo demesinler :D...

ÇOK YAKINDA GÖRECEKSİNİZ ARKADAŞLAR...

BU ARADA ÇALIŞMAMI BEĞENMENİZE SEVİNDİM HEPİNİZE DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER...

• Görüntüsü muhteşem..
  • hocam sprey boya ıle uv boya fanları sonra uv led de tak.. mükemmel bi görüntü olacaktır.. uygun fiyatla birlesince siparis yetistiremezsin valla :D
  • güzel olmuş usta ben 20-30 ledlide yaparımda o kadar ledim yok
    nasılmı?bknz:smd led :)

yanlış anlama amacım kötülemek değil sadece yarış:))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak_gsk -- 27 Mayıs 2010; 21:13:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_gsk

güzel olmuş usta ben 20-30 ledlide yaparımda o kadar ledim yok
    nasılmı?bknz:smd led :)

yanlış anlama amacım kötülemek değil sadece yarış:))))

Hocam reklam gibi olmasın da ben aynı zamanda led toptancısıyım:D. İkinci el kısmında sanırım hiç denk gelmemişsin satışlarıma ya da hiç o tarafa girmiyorsun :D
  • kasamdan örnek enermax apollish görüntüsü aşağıda

http://forum.donanimhaber.com/m_33899979/tm.htm

bu da video
    http://www.facebook.com/video/video.php?v=106570592701422&ref=nf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 27 Mayıs 2010; 22:45:08 >

• bence bir an önce uv boyalı uv ledli ile şeffaf kanatlı ledlileri örneklendir çünkü çalışman çok güzel emeğe saygı boynumuzun borcudur zaten
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.