Şimdi Ara

Ben bu fiyatlarla bu kartları almam diyenler kulübü - 7990 + GTX 780 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
3.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bonser24

tabıkı orası oyle ve olmaya devam edecek..kacınılmaz bır gercek..bızım burda yapacagımız sey kart aldıgımız donemde fıyatını en cok hakeden en ıyı karta yonelmek olacaktır..tıtan-gtx 780 gıbı tek amacı mılletı duduklemek olan kartlara atlamayarak ılk adımı atmalıyız..yoksa bu polıtıka her sektorde mevcut..su anda agırlıklı bır sekılde telefon pıyasasında gorulmekte..yenı bır model cıkar kısa sure sonra baska yenısı sonra baskası .....samsung ve ıphone ısın cılkını cıkaran ıkı fırma olarak musterıyı nasıl daha fazla duduklerız pesındeler..

ben alıcaktım fakat, fiyatlar cok uçuk. resmen kullanıcıları enayi yerine koyuyorlar.
    belki ilerde alırım.( fiyatlar istediğim seviyelere gelince)
    şimdilik son kullanıcı olarak, tepkimi böyle koyuyorum.

benide klübe ekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaLVaToRe_V -- 28 Mayıs 2013; 20:15:27 >

• 7990 bekliyordum ama, ben bu işi bırakıyorum arkadaş. İşlemcim zamana yenik düşene kadar da güncellemem heralde. Ps4 beni bekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihyilmaz1820

Herşeyin Kulübünü açtınız yeter.

• paran olsa almıcan yanı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7990 tam bir fail 3x2gb ramleri olsun aradan geçen 13ay süre olsun ve gtx 690dan 500tl daha pahalı asus tam uçmuş aynı modeli 3500tl şaka gibi ee gtx 690 2400tlden satılırken pahalı diyenler amd yokken amd şimdi daha pahalı geldi nerdesiniz
  • Algıda bir sorun yoksa, bu başlıkta tam onu eleştirmek için açılmıştır.

Yani buradayız; herhangi bir markanın kölesi, esiri, saplantılısı, yağcısı, cilalayıcısı, hayranı olmadığımızın, sonuna kadar eleştirdiğimizin kanıtıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

7990 tam bir fail 3x2gb ramleri olsun aradan geçen 13ay süre olsun ve gtx 690dan 500tl daha pahalı asus tam uçmuş aynı modeli 3500tl şaka gibi ee gtx 690 2400tlden satılırken pahalı diyenler amd yokken amd şimdi daha pahalı geldi nerdesiniz

haklısın burhan amd 7990 fiyat olarak tam bir facia.
    2000-2100 tl olmalıydı fıyatı.
  • quote:

7990 tam bir fail 3x2gb ramleri olsun aradan geçen 13ay süre olsun ve gtx 690dan 500tl daha pahalı asus tam uçmuş aynı modeli 3500tl şaka gibi ee gtx 690 2400tlden satılırken pahalı diyenler amd yokken amd şimdi daha pahalı geldi nerdesiniz

oncelıkle baslıkta koskoca 7990 yazıyor bu bır..ıkıncısı 7990 cıktıgından berı tam bır faıl oldugunu soyluyoruz zaten..tıtandan bıle beter faıl konusunda..tek bır yerde 7990 u ovdugumuz yerı gosterırsen cıdden sevınırız..
  • quote:

quote:

oncelıkle baslıkta koskoca 7990 yazıyor bu bır..ıkıncısı 7990 cıktıgından berı tam bır faıl oldugunu soyluyoruz zaten..tıtandan bıle beter faıl konusunda..tek bır yerde 7990 u ovdugumuz yerı gosterırsen cıdden sevınırız..

forum adınamı konuşuyorsun sen? yada amd club sahibi vsmi sandın kendini anlamadım. forumda gtx 690dan çıktıkdan bu yana kötüleme kullanmadan karalama fiyatını aşırı eliştireler vardı.. çoğu kartın performansını bilmeden hitap ettiği kitleyi vs sırf laf olsun torba dolsun yazdı. gelen driverlarla kart şahlandı aldı başını gitti rakip model aynı dönemde gelmedi ama satıldıda. klupde adı yazanlar olduğu üzere çift gpuda tepede yer aldı 7990 şöyle çıkıcak böyle ezicek tarız yazıları hatırlıyorum işim yok şimdi onlarımı aricam şakamısın

• quote:

Orijinalden alıntı: siwaslii

Slm arkadaslar bu 3 kart arasında kafayı yedım karar veremedım yardımlarınızı beklıyorum sız olsanız hangı kartı alırdınız.. aldıktan sonra pısman olmak ıstemıyorum... keske dıger kartı alsaydım demek ıstemıyorum....

hangı kart daha verımlı performanslıdır oyun ıcın kullanacam...

GTX TITAN MI :http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=64830

GTX 780 MI :http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/asus-gtx780-3gd5-gtx780-gddr5-3gb-384bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=65919

YOKSA HD7990 MI :http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/asus-hd7990-6gd5-hd7990-gddr5-6gb-768bit%28384x2%29-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=65894

AKLIMA TAKILAN 2 SORU DAHA VAR...

1 POWERCOLOR VE ASUS HD7990 ARASINDAKI B UCUN FIYAT FARKI NEDENDIR...?

2 ALTTAKI HD 7990 LARDAN HANGISI DAHA IYIDIR...

Arkadaşım madem bu kadar yüksek meblağlar vereceksin de böyle kartlar alacaksın, aç kendin oku öğren, ha yok uğraşamam diyorsan da alma daha iyi, yani milletin açtığı topiğe bak senin sorduğun soruya bak...

Oyun için de bunların hiçbirine ihtiyacın yok, abartı lüks, abartı gereksiz güçlü kartlar bunlar, tek tük oyunda iki tırt efekti açabilmekten ya da birden fazla monitörün vardır çok yüksek çözünürlüklerde oynatmaktan başka doğru düzgün bir gereklilikleri de yoktur.

Git al ikinci elden 800 tl ye canavar gibi bir GTX 680, saçma sapan fiyatlara bunları almak akıllı adam işi değildir.

Biz olsaydık hiç birini almazdık bu fiyatlara bu arada...

Eskiden en sağlam ekran kartları 1000 1500 tl arasında olurdu taş çatlasın şimdi 2000 tl üzerine hatta 3000 tl üzerine çektiler çıtayı, tamamen saçmalık.

Hd 7990 da alınmaz bilesin, illa yok ben çift gpu lu ekran kartı alıcam çok güçlü olsun diyorsan da ikinci elden GTx 690 arattır. Ona da gerek yok ya neyse... 2000 tl altı gtx 690 bulunursa varsa para alınabilir, o parayı şu şartlarda hakediyor zira o kart. Yine de 2. elde daha düşük fiyatlara ara bul o kadar güçlü kart arıyorsan, Titan'ı falan boşver.

Şimdilik al sen bi GTX 680 ikinci elden ya da gtx 670 fazla fazla yeter, bir sene sonra falan Maxwell çıktığında bakarsın duruma göre.

Ayrıca bu üç karta da böyle sıfır bilgi ile bu kadar çok para verip de ileride azıcık bilgi edinirsen ekran kartları ve performansları ile ilgili hangisini alırsan al pişman olursun bil.

Söyledim işte, piyasada ki her oyunu rahat rahat oynatan GTX 680'i ikinci elden 800'e almak varken 3 misli para verip bunlardan birini almak ( ortalama 3 misli işte hd 7990, Titan için falan , 1800 tl de çok para GTX 780 için, %20 daha hızlı aradaki fiyat farkına gel...)

ya akılsız adam işidir ya şımarık adam işidir ya da bilgisiz adam işidir ya da para çoktur nereye saçacağını bilmez, ya da takıntı haline getirmiştir yazıktır günahtır, yazık günah parana alma.

Sıfır alıcam illa diyorsan da al bir GTX 670, yeter. Bunlara bu paralar verilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urazs -- 28 Mayıs 2013; 21:51:45 >

• quote:

quote:

quote:

forum adınamı konuşuyorsun sen? yada amd club sahibi vsmi sandın kendini anlamadım. forumda gtx 690dan çıktıkdan bu yana kötüleme kullanmadan karalama fiyatını aşırı eliştireler vardı.. çoğu kartın performansını bilmeden hitap ettiği kitleyi vs sırf laf olsun torba dolsun yazdı. gelen driverlarla kart şahlandı aldı başını gitti rakip model aynı dönemde gelmedi ama satıldıda. klupde adı yazanlar olduğu üzere çift gpuda tepede yer aldı 7990 şöyle çıkıcak böyle ezicek tarız yazıları hatırlıyorum işim yok şimdi onlarımı aricam şakamısın

• quote:

Orijinalden alıntı: urazs

Arkadaşım madem bu kadar yüksek meblağlar vereceksin de böyle kartlar alacaksın, aç kendin oku öğren, ha yok uğraşamam diyorsan da alma daha iyi, yani milletin açtığı topiğe bak senin sorduğun soruya bak...

Oyun için de bunların hiçbirine ihtiyacın yok, abartı lüks, abartı gereksiz güçlü kartlar bunlar, tek tük oyunda iki tırt efekti açabilmekten ya da birden fazla monitörün vardır çok yüksek çözünürlüklerde oynatmaktan başka doğru düzgün bir gereklilikleri de yoktur.

Git al ikinci elden 800 tl ye canavar gibi bir GTX 680, saçma sapan fiyatlara bunları almak akıllı adam işi değildir.

Biz olsaydık hiç birini almazdık bu fiyatlara bu arada...

Eskiden en sağlam ekran kartları 1000 1500 tl arasında olurdu taş çatlasın şimdi 2000 tl üzerine hatta 3000 tl üzerine çektiler çıtayı, tamamen saçmalık.

Hd 7990 da alınmaz bilesin, illa yok ben çift gpu lu ekran kartı alıcam çok güçlü olsun diyorsan da ikinci elden GTx 690 arattır. Ona da gerek yok ya neyse... 2000 tl altı gtx 690 bulunursa varsa para alınabilir, o parayı şu şartlarda hakediyor zira o kart. Yine de 2. elde daha düşük fiyatlara ara bul o kadar güçlü kart arıyorsan, Titan'ı falan boşver.

Şimdilik al sen bi GTX 680 ikinci elden ya da gtx 670 fazla fazla yeter, bir sene sonra falan Maxwell çıktığında bakarsın duruma göre.

Ayrıca bu üç karta da böyle sıfır bilgi ile bu kadar çok para verip de ileride azıcık bilgi edinirsen ekran kartları ve performansları ile ilgili hangisini alırsan al pişman olursun bil.

Söyledim işte, piyasada ki her oyunu rahat rahat oynatan GTX 680'i ikinci elden 800'e almak varken 3 misli para verip bunlardan birini almak ( ortalama 3 misli işte hd 7990, Titan için falan , 1800 tl de çok para GTX 780 için, %20 daha hızlı aradaki fiyat farkına gel...)

ya akılsız adam işidir ya şımarık adam işidir ya da bilgisiz adam işidir ya da para çoktur nereye saçacağını bilmez, ya da takıntı haline getirmiştir yazıktır günahtır, yazık günah parana alma.

Sıfır alıcam illa diyorsan da al bir GTX 670, yeter. Bunlara bu paralar verilmez.

/>

• quote:

Hatirliyorumda 6990 ve 590 doneminde matrix cikmisti 6990 dan kac ay sonra kac tllara 2 kat fark vardi ben 6990 1300 tl almistim onun icin hic boyle seyler soylememistin bu prestij kart diyip aradaki %5 performans farki icin 2 kat fiyat farkina laf etmemistin ve sanki karti almis gibi resimler atmistin foruma benimde sana cevabim bu amdnin ozel sogutmali ozel karti en hizli kart bu 690dan guclu ne kadar sure gecerse geçsin bu böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodomoco -- 29 Mayıs 2013; 1:03:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

quote:

Hatirliyorumda 6990 ve 590 doneminde matrix cikmisti 6990 dan kac ay sonra kac tllara 2 kat fark vardi ben 6990 1300 tl almistim onun icin hic boyle seyler soylememistin bu prestij kart diyip aradaki %5 performans farki icin 2 kat fiyat farkina laf etmemistin ve sanki karti almis gibi resimler atmistin foruma benimde sana cevabim bu amdnin ozel sogutmali ozel karti en hizli kart bu 690dan guclu ne kadar sure gecerse geçsin bu böyle

benim işim kapak yapmaktır benmi matrixi almadım?

bu birincisi;
     Ben bu fiyatlarla bu kartları almam diyenler kulübü - 7990 + GTX 780

+ 6990 ile matrix hiçbir zaman 2kat fiyat farkına satılmadı yalan söylüyorsun gtx 590ı foruma ilk getiren yine bendim 1600lerden giriş yapdı ben 1300e vermişdim... ve matrix gtx 580 1000tldi ozaman ne hikmetse aldım dediğin hiçbir kartın forumda resmini koyamadın ben hariç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 29 Mayıs 2013; 1:22:03 >

• quote:

quote:

quote:

bu birincisi;

+ 6990 ile matrix hiçbir zaman 2kat fiyat farkına satılmadı yalan söylüyorsun gtx 590ı foruma ilk getiren yine bendim 1600lerden giriş yapdı ben 1300e vermişdim... ve matrix gtx 580 1000tldi ozaman ne hikmetse aldım dediğin hiçbir kartın forumda resmini koyamadın ben hariç

Zehir gibi unutmuyor neo hiçbirşeyi

• quote:

quote:

quote:

bu birincisi;

matrix ile sanırım mars modeli karısmıs normaldir gecenin bi vakti neyse konu o değil konu sizin cok fazla yanlı yorum yapmanız lutfen aynı yorumu mars modeli içinde alalım

• Liste yapıyorsanız beni de ekleyebilirsiniz, tek gpu bir karta 1800-1900 Tl vereremem, vermem, insanlar o paraya sistem kuruyor "high-end" hem de.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.