Şimdi Ara

Belgesel ek paketi saçmalığını satın almayın (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
7.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozan_26

reklama çıkan soyadı Güven kendi güvensiz Ali efendiyi postalasınlar artık. Bir genel müdür bu karara NTV Spor Smart olayını bile bile nasıl karşı çıkmaz.

Burada sadece Mega değil tüm paket üyelerinin isyan etmesi gerekiyor. Geçen yıl tüm belgesel kanalları Giriş ( yeni adıyla Aile ) paketinde diye reklam yapıp 1 sene olmadan yeni kanallara ek paket istiyorlar. Gelen kanallarda ahım şahım değil, üstelik 2 tanesi Türkçe bile değil.Bu kanalların maliyetini çıkartmak istiyorsa en kötü Aile Spor veya Sinema Dizi'den başlayarak açması gerekiyor.

Aksi taktirde otursun izlesin kendileri, çok meraklılar madem belgesele...

Yalniz izlemek istemediler sanirim.

Benim Mega pakette açılmış.
    Babamlardaki Sinema-Dizi- Spordada açılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 4 Ocak 2016; 19:03:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mega pakette açıldı
  • Twitterden verdim veriştirdim......açmışlar..
  • Hadi bakalım hayırlı olsun.Malesef ağlamayana meme yok.Hoş genelde biz onların kuklası gibiyiz ama maymun gözünü açsın bizamet.Bu gıcıklıkla yeni üyelere taahhütü bitenlere şimdi fazla fazla fiyat vermeye başlarlar.oyuna gelmeyelim

• Yani şimdi bu d smart insanı enayi yerine koymuyorda ne yapıyor bugun beni aradılar paketime aynı fiyattan devam etmem için 1.5 Sene önce spor paketine 2 yıl taahhüt verip 45 lira ödüyordum ŞL LALİGA NBA FORMULA1 gitti üstüne bide bana demez mi 1 yıl daha söz verin aynı fiyattan kullanmaya devam edin şaka gibiler. BBC dışındaki kıytırık kanallarada ekstra para istiyorlar bide yazıklar olsun.
  • Discovery HD Showcase i niye kaldırdılar anlamadım bugün twitterdan telefondan online işlem merkezinden şikayet ettim. Discovery HD kanalı geldi diyorlar çok saçma birinden irini seçmek zorundalar mıydı da onu seçtiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutsalangemon -- 4 Ocak 2016; 19:25:54 >
  • syetmez kullanıcısına yanıt
    Size ozel mi açtılar acaba. Yoksa herkese mi açtılar.

• Bende HD + kutu var internet sitesinde yeni kanallar HD diyor fakat bu yeni kanallar HD yayın yapmıyor neden?
  • Discovery Showcase gayet güzeldi , keşke bunlar yine paralı olarak kalsaydı da , discovery gitmeseydi...
    Birde beni geçenlerde aradılar , yeni yıla giriyoruz taahütünüzü yenileyelim birde 20 TL yapalım dediler.(15 TL ödüyorum.)
    Güldüm baya , dalga mı geçiyorsunuz dedim. Yok diyor yeni yılda artık 15 TL gibi bir fiyat bulamazsınız falan yaptı. Zaten kapatmayı düşünüyorum dedim , fiyat artışı yaparlarsa düşünmeme de gerek kalmaz dedim kapattım.

Diğer şirketler sizi üst pakete geçirelim 5 TL'den falan diye arıyorlar , onları anlıyorum. Dsmart arıyor , durduk yere siz bize 5 TL ödemeye ne dersiniz diye soru soruyorlar Şaka gibi resmen , umarım kanan yoktur bunlara.
  • Rimesia R kullanıcısına yanıt
    Aynen. 31 aralık gecesi beni de aradılar.
    Efendim bana özel bir teklifleri varmış; eurosport 1, eurosport 2 ve üç adet yetişkin kanalı tanımlayıp bunları ayda sadece 15 tl ek ücret ile izlememi sağlayabilirmiş.!?
    1 kuruş dahi vermiyeceğimi söyleyip kapattım.

Şaka olarak bile söylenmeyecek bir şeyi ciddi ciddi teklif olarak abonelerine sunmaya başladılar. Ne düşünüyorlar bu agresif pazarlama stratejisi ile bilmiyorum ama ayıptır. 5 kanal için 15 tl önermek beni aptal yerine koymaya çalışmaktan başka birşey de değildir. Yazık...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Belgesel ek paketi saçmalığını satın almayın

1 şuabta kdar açıkmış kanallar ama baskıya devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotvote

Aynen. 31 aralık gecesi beni de aradılar.
    Efendim bana özel bir teklifleri varmış; eurosport 1, eurosport 2 ve üç adet yetişkin kanalı tanımlayıp bunları ayda sadece 15 tl ek ücret ile izlememi sağlayabilirmiş.!?
    1 kuruş dahi vermiyeceğimi söyleyip kapattım.

Şaka olarak bile söylenmeyecek bir şeyi ciddi ciddi teklif olarak abonelerine sunmaya başladılar. Ne düşünüyorlar bu agresif pazarlama stratejisi ile bilmiyorum ama ayıptır. 5 kanal için 15 tl önermek beni aptal yerine koymaya çalışmaktan başka birşey de değildir. Yazık...

Agresif pazarlama stratejisi bir ürünü maliyetinin altına satarak yada çok az bir şekilde kar ederek yapılır. Bu agresif pazarlama stratejisi değil , müşteri aptal , ben akıllıyım stratejisi.

Ki size yine kanal önermişler , bana size kanal önermiyoruz direk 5 TL zam yapalım mı diye geldiler

• Agresif pazarlama tamlamasını özellikle kullandım çünkü call center'daki o genç çocukları ellerine liste vererek yılbaşı gecesi olmasına rağmen ısrarlı bir şekilde aboneleri arattırıyorlar. 15 tl gibi önemli bir tutarı beş kanallı uyduruk bir paket için talep etmeleri konusunda söylediğinize ise size katılıyorum. Kendileri akıllı, biz aboneler ise aptalız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hotvote -- 4 Ocak 2016; 21:27:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada dsmart calisani gibi konusan dsmart iyi cici ucuza cok mal veriyor 140 lira yilliga yenileyenler daha ne istio gibi yorumlar yapan kraldan cok kralcilar var. Hayatimda en cok korktugum karakter tipi. Şu silahsorlerde dahil kimse 140-240-440 kac liraysa yillik taahudun altina girerken satin aldigimiz malin eksiltilip yerine gelen ayni tip kanala ekstra ucret istenmesini aciklayamaz. Biz bize ayricalik taninsin istemiyoruz. Giden 2 belgesel kanalinin yerine ne gelecek bunu ogrenmek istiyoruz. kazik yemeyi sindiremeyen herkesi de btk ya sikayet etmesini tavsiye ediyorum.

• Benim süre bitiyor teledünya üst pakete geçmeyi düşünüyorum 17 tl gibi bir giyatı var kanal içerikleride tatmin edici yağmurda karda sinyal gitti derside yok seçenek çok mega pakete 15 tl den fazla fiat derler ise paşa gönülleri bilir

• Kendilerini 3 defa aradım bastım kaalaayi twitter face. Den yazdım
    Üstüne bide iptal faxi cekktim
    Bugün pazarlık başladı
    Rest e REST kanallar gelmiş
    4 yıldır full/mega kullanıyorum zamanında NTV smart sporu da iptal faxi çekerek izle.istim ki 1 ay sonra herkese açıldı
    Simdi bunlar şubat der sonra bir yıl der sonra zaten açık kalır belgesel pakketi olarak
    D smart rest cekmekk şart
    Sosyal medya ve aramalarda tepki bayağı çökmüş bu arada aynen devam edelim

http://i.hizliresim.com/orr0kR.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

reklama çıkan soyadı Güven kendi güvensiz Ali efendiyi postalasınlar artık. Bir genel müdür bu karara NTV Spor Smart olayını bile bile nasıl karşı çıkmaz.

Burada sadece Mega değil tüm paket üyelerinin isyan etmesi gerekiyor. Geçen yıl tüm belgesel kanalları Giriş ( yeni adıyla Aile ) paketinde diye reklam yapıp 1 sene olmadan yeni kanallara ek paket istiyorlar. Gelen kanallarda ahım şahım değil, üstelik 2 tanesi Türkçe bile değil.Bu kanalların maliyetini çıkartmak istiyorsa en kötü Aile Spor veya Sinema Dizi'den başlayarak açması gerekiyor.

Aksi taktirde otursun izlesin kendileri, çok meraklılar madem belgesele...

ben bugün arayıp sordum web sitenizde yeni eklenen kanalları ana paketlerin hiç birinde gözükmüyor 1 şubata kadar bedava deniyor dedim
    yeni eklenen 4 kanalımız ek paket olarak satışa sunuldu dedi bende ben şimdi aile paketine üyeyim üst paket mega paketi almak istesem neden izleyemiyorum en üst paket herşeydahil pakettir zaten birde bunlar için 8 tl mi ödeyeceğim dedim sustu kaldı yani müşteri temsilcileride biliyor saçma sapan iş yaptıklarını en taban ücreti ödeyecek kişi neden birde buna ödesin ben tutacağını sanmıyorum zaten dsmartın futbol ve sinema kanalları ölü belgesel kuşağı iyi fakat üst pakete dahil edilse anlaşılır birde ek ücret isteniyor yuh diyorum bu işin tutacağını sanmıyorum ayrıca ben geçen sene travel channel kanalı için neden türkçe yayın yapılmıyor diye aramıştım 1 agustos itibari ile full türkçe denmişti 2015 için halen kanal bir ingilizce bir tükçe bu sonradan ekledikleri 2 kanalda tr yayın veya altyazı desteği gelmez ise kim ne fayda görecek bu işten anlamadım açıkcası diğer uydu platform yayını sunan firmaların paketlerine baktım hem çok az belgesel kanalı var hemde ücretler kazık alternatif yok gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wikingtoro -- 17 Ocak 2016; 16:38:56 >

• ozcaka kullanıcısına yanıt
    en iyisini yapmışsın bankaların taktiğide aynı ne zaman kapatın iptal ediyorum dersen hoop indirim geliyor.
  • güncel

4 tane kanala 8 tl istiyorlar
    2 tanesinde dublaj yok.bitanesi yarı HD

kimse almazsa herkese açarlar kanalları
  • Su box kanallarinin goruntusu tatmin edici degil docuboxla nat geoyu kiyaslayin bakalim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.