Şimdi Ara

Belgesel ek paketi saçmalığını satın almayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
7.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler d smart eski abonelerine ve biz yeni abonelerine yine yapacağını yaptı. Lütfen tepki olarak belgesel ek paketini satın almayalım

Arkadaşlar herkese teşekkürler kanallar şu an açık. Daima haksızlığın karşısında duralım

Evet arkadaşlar son habere göre 1şubata kadar açıkmış, bizim yapacağımız tek şey btkya ve müşteri hizmetlerine şikayet etmek sadece 1 şubatla sınırlı kalmamalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oeem -- 4 Ocak 2016; 22:29:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yanliz anlamayin ama sizler akillanmazsiniz.acin internti istediginiz programlari izleyin.her ay sunlara para vererek hala zengin ediyorsunuz.

digiturku 3 yil once kapadim.
    2008 sd kutuyuda attim

kafam rahat

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Yanliz anlamayin ama sizler akillanmazsiniz.acin internti istediginiz programlari izleyin.her ay sunlara para vererek hala zengin ediyorsunuz.

digiturku 3 yil once kapadim.
    2008 sd kutuyuda attim

kafam rahat

Haklısınız vallaha

• Bende katiliyorum d smart simarmasin
    Ama sözleşmede full/mega paket tüm paketleri izler diyor
    Benimki ondan bi ara da ntvsmart spor için ek paket demişlerdi ben vermeemistim bastırmak lazım
    Dsmart kafası bu ne kopartsam kar

• Açıkçası dsmartı internet ve tv olarak ikisi bir arada uygun fiyatta olunca tercih etmiştim.Bana o zaman belgesel kanallarının azalmayacağı ama ileride artabileceği söylenmişti ama şu an görüyoruz ki önce hd yayına geçiyoruz diye kanallar gitti üstüne de yeni kanalları ek pakete dahil ettiler.Şahsen bu paketi almayı kesinlikle düşünmüyorum.

• Discovery showcase hd gitti bence en guzel kanaliydi d-smartin reklamsiz di. Science turkiye moduna baglamis reklam artacaktir. Bu eksilenlerin yerine gelenlere de para istiyorlar komedi. Tv ye modul takiyoruz rahat oluyor diye katlaniyoruz yenilemeyiz olur biter.

• Uzun süredir TV de Baby Tv açık olduğu için diğer kanallarda ne olup bittiği ile ilgili bir bilgim yoktu.

Şimdi forumda gördüm. Mega paket kullanıcısıyım demek 8 TL daha verecekmişiz.

Bu D Smart gerçekten şaka gibi. Kesinlikle herhangi bir ek ücret ile paket satın almam.

Yakında ellerinde patlar.
  • sakın almayın. herkese bedava açacaklar satamayınca.

turkey forumdan @jodhpurs nickli üyeye dsmarttan gelen cevap

quote:

Konu ile ilgili mega pakete yeni sözleşme yapan üyeleriniz için bu yapılan kepazeliği nasıl açıklarsınız dediğim de verilen yanıt;

Değerli Abonemiz,

Geçtiğimiz yılda dünyanın en büyük medya kuruluşlarından biriyle anlaşma yaparak en prestijli belgesel kanallarından olan Nat Geo, Nat Geo Wild ve Nat Geo People’ı HD kalitesiyle platforma taşımış, belgesel içeriğini daha da zengin hale getirmiştik. Güçlü ve geniş bir içerik sunmayı hedefleyerek, yapılan bu büyük yatırımların bedellerini siz değerli abonelerimize yansıtmadık.
    Mevcutta abonelerimize sunduğumuz birbirinden zengin belgesel kanalı alternatifleriyle, sektörde en çok HD belgesel kanalını sunan uydu platformuz. 9 HD belgesel kanalımıza karşılık, rakip platformlarda; Digiturk’te 4 HD, Tivibu Uydu’da 3 HD belgesel kanalı bulunmakla birlikte Türksat’ ta şifresiz olarak 1 HD belgesel kanalı izlenebilmektedir.
    Yeni yılda yapılan önemli anlaşmalar ve büyük yatırımlarla birlikte BBC Earth HD, Outdoor Channel HD Viasat History & Nature HD ve Docubox HD kanalları platformumuzda yayına başlayacaktır.
    Yapılan bu büyük yatırımlar tüm abonelerimize yansıtılmamış, belgesele özel ilgisi olan abonelerimiz için 4 kanaldan oluşan bir belgesel ek paketi oluşturulmuştur. Kanallarımız 31 Aralık- 3 Ocak tarihleri arasında tüm abonelerimize açık olacaktır.

dsmarta göre digiturkte 4 tane hd kanal mı varmış:)
    -history hd
    -discovery ch. hd
    -discovery hd showcase
    -nat geo hd
    -ng wild hd
    -iz tv hd
    +ng people ,science ve animal planeti hd olarak ekler istese digiturk.

tivibu uyduda 8 tane hd belgesel var.
    filboxta 7 tane hd belgesel tane var.

tivibu uyduya fox int. kanallarını getirirse ne diyecekler bakalım.

dünyadan haberi yok dsmartın.
    yeni eklediği kanallara ek ücret istemeseydi öne geçecekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 2 Ocak 2016; 1:34:32 >

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Tam buraya da ekleyecektim, siz bildirmişsiniz. Teşekkürler. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: jodhpurs

Tam buraya da ekleyecektim, siz bildirmişsiniz. Teşekkürler. . .

Mail ile mi cevap verdiler size?

....... Smart kart numaralı aboneliğim için 3-4 gün öncesin de kullanım sözü vermiş bulunmaktayım(Mega paket+dsmartblu 1 yıl), kutu ve d-fix değişim de sağlamış bulunmaktayım, fakat yeni yıl ile birlikte getirilen kanalların ayrı ücret ile izlenebileceğini duyduğum da kendimi dolandırılmış hissetmekteyim, konuşma esnasın da a'dan z'ye tüm kanalları izleyeceğim söylenmişti. Bu kepazelik ile ilgili bilgi verilmesini talep etmekteyim. Bu kepazeliğe bir çıkış yolu bulunmadığı takdirde kutumu tekrardan alıp şubat ayında ise kullanım sözü sonun da kapattıracağımı bildirmek isterim.(15 günlük yasal itiraz hakkın da bilgim vardır.)

Yukarı da belirttiğim gibi şikayet gönderdikten sonra bu şekil bir cevap aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jodhpurs

....... Smart kart numaralı aboneliğim için 3-4 gün öncesin de kullanım sözü vermiş bulunmaktayım(Mega paket+dsmartblu 1 yıl), kutu ve d-fix değişim de sağlamış bulunmaktayım, fakat yeni yıl ile birlikte getirilen kanalların ayrı ücret ile izlenebileceğini duyduğum da kendimi dolandırılmış hissetmekteyim, konuşma esnasın da a'dan z'ye tüm kanalları izleyeceğim söylenmişti. Bu kepazelik ile ilgili bilgi verilmesini talep etmekteyim. Bu kepazeliğe bir çıkış yolu bulunmadığı takdirde kutumu tekrardan alıp şubat ayında ise kullanım sözü sonun da kapattıracağımı bildirmek isterim.(15 günlük yasal itiraz hakkın da bilgim vardır.)

Yukarı da belirttiğim gibi şikayet gönderdikten sonra bu şekil bir cevap aldım.

Benim attığım maillere genelde cevap gelmiyor
    Gelse bile haftalar sonra geliyor

Kapatın bencede tüm Kanalları izlemek için mega paket alınıyor sonuçta

Bu kanalların yayına başlamamasından öncede yazdım listeye eklenmediği için dönüş yapamayacağız dediler, eklendikten sonra cevap verdiler, tabi ezbere cevap 3 üyeliğim vardı, bir tanesini güzel fiyat vermedikleri için kapattırdım, diğer ikisini de fx,foxcrime,foxlife için kapatmam sanırım ama bir taneye indirebilirim.

3-5 lira peşinde bu yöntem ile devam eden şirket için bunları kapatıp yukarıda yazdığım kanalların olduğu rakiplerine de geçilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jodhpurs -- 2 Ocak 2016; 2:42:23 >
  • Yeni taahhüt vereli 1 hafta oluyor ve dsmart ilk golünü attı. Ben de Mega paket kullanıyorum ayrıca ek paket almayı düşünmüyorum. Yeni verilen taahhütü kazasız belasız bozmanın bir yolu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9903D0431 -- 2 Ocak 2016; 13:09:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eralpkuru

Yeni taahhüt vereli 1 hafta oluyor ve dsmart ilk golünü attı. Ben de Mega paket kullanıyorum ayrıca ek paket almayı düşünmüyorum. Yeni verilen taahhütü kazasız belasız bozmanın bir yolu var mı?

Satın. Akımdan itibaren 14 gün içinde koşulsuz iade var tüketici aleyhine sözleşmede yazar kapatabilirsiniz

• bu Dsmartın nasıl 1,8 milyon abonesi oluyor anlamış değilim..hadi dt lig maçları sayesinde satış yapıyor ama dsmart gibi yalancı bir şirketin bu kadar müşterisi olmaması lazım.zamanında ömür boyu beleş diye receiverları 2-3 katı fiyata sattılar sonra kanal isimlerini değiştirip yeni kanal ekledik bu ücretli deyip para aldılar. en sonunda eski üyeliklere ise HD ye geçiyoruz deyip yayınlarına son verdiler..Digiturk falan bunların yanında baya bi iyi firma

• o 4 belgesel kanalı 2tlden fazla etmez. 8tl fiyatını kim belirlemişse tebrik etmek lazım..

• The Islander kullanıcısına yanıt
    bana 2 tldan teklif ettiler kabul ettim. 8 tl olayını digitürkden özenmişler.
  • cimbomly kullanıcısına yanıt
    sizinde dediğiniz gibi ömür boyu bedava hocam siz ölene kadar değil. cihazlar ömrünü tamamladı, 360 tlya 8 yıl dizi belgesel film şampiyonlar ligi izlediğiniz için teşekür etmelisiniz dsmarta hakaret değil..!

şimdi 8 yıl bedava dese 1000 tldan abone sayısı 5 milyon olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incendies -- 2 Ocak 2016; 18:08:27 >
  • yahu 10 tldan mega paket alan adamlar bile eleştiriyor, 20 tl hd bedeli alan digitürke bu kadar laf atılmadı.

size filbox yakışır valla. böyle yapmaya devam ederseniz 20 tlya giriş paketi bile alamıcaz ilerde.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.